Češi prohráli na Ukrajině 0:1 a už mohou být jen druzí

Čeští fotbalisté prohráli v Charkově s Ukrajinou 0:1 a budou tak ve skupině B1 Ligy národů hrát už jen o druhé místo se Slovenskem. Ukrajina si třetí výhrou zajistila prvenství ve skupině a postup do nejvyšší ligy.  
16.10. | Komentáře a souhrny | 702 komentářů
 

Terim bude pokračovat v Galatasarayi, s vedením prodloužil smlouvu

Fatih Terim bude rovněž v nadcházejících letech pracovat pro istanbulský Galatasaray. Zkušenému kormidelníkovi v předním tureckém klubu běžela smlouva jen do konce sezony, vedení je s jeho službami ale spokojeno a uzavřelo s ním nový dvouletý kontrakt...  
16.10. | Aktuality | žádný komentář
 

Turan dostal za rvačku pokutu od klubu 9,6 milionu korun

Pokutu v přepočtu 9,6 milionu korun dostal od svého zaměstnavatele bývalý turecký reprezentant Arda Turan za napadení a zranění zpěváka při rvačce v nočním podniku. Sumu 2,5 milionu lir dnes oznámil Turanův istanbulský klub Basaksehir na svém webu. Jednatřicetiletý záložník, jenž v turecké lize hostuje z Barcelony, může být odsouzen až na 12 let vězení.  
16.10. | Aktuality | 35 komentářů
 

Slovácko odvolalo trenéra Kordulu, tým povede asistent Vlachovský

Vedení prvoligového Slovácka odvolalo trenéra Michala Kordulu a sportovního ředitele Stanislava Levého. Tým povede asistent Petr Vlachovský s dosavadním realizačním týmem. Novým sportovním manažerem bude bývalý obránce Veliče Šumulikoski. Informaci přinesly webové stránky klubu.  
16.10. | Aktuality | 61 komentářů
 

Ibrahimovic překvapil návštěvou zachráněné thajské fotbalisty

Zlatan Ibrahimovic překvapil osobním setkáním dvanáct thajských chlapců, kteří byli v červenci zachráněni ze zatopené jeskyně. Když byli malí fotbalisté v pondělí hosty televizní show americké herečky Ellen DeGeneresové, kanonýr Los Angeles Galaxy k nim přišel do studia. Tým pak pozval na zápas MLS a rozdal všem dresy i týmové oblečení klubu Galaxy.  
16.10. | Aktuality | 10 komentářů
 

Džeko je v TOP 10 evropských reprezentačních střelců. Dělí se s Kollerem

Útočník Edin Džeko se dostal svou včerejší brankou v dresu Bosny a Hercegoviny do sítě Severního Irska do desítky nejlepších reprezentačních střelců všech dob. Dvaatřicetiletý fotbalista nastřílel za svou zemi už 55 branek.  
16.10. | Aktuality | 64 komentářů
 

Jesús Navas se nevzdává, bude bojovat o návrat do reprezentace

Španělsko disponuje řadou kvalitních fotbalistů, v jeho národním týmu je obrovská konkurence a na tu v uplynulých letech doplácí například Jesús Navas. Křídelník Sevilly nedostává pozvánky do reprezentace a nedočkal se jí ani nyní, v jeho případě by se přitom ohledně pondělního souboje s Anglií jednalo o hodně pikantní záležitost...  
16.10. | Aktuality | 4 komentáře
 

Liverpoolu se po Salahovi zranil také Mané, má zlomený palec

Liverpoolu se během reprezentační pauzy zranil další elitní útočník. Po Egypťanovi Muhammadu Salahovi vyřadily zdravotní problémy také Senegalce Sadia Maného, který si zlomil palec na ruce.  
16.10. | Aktuality | 128 komentářů
 

Džeko je spokojen v AS Řím, nevylučuje ale budoucí návrat do Anglie

Edin Džeko střílí branky v dresu římského AS a s vedením klubu z hlavního města Itálie jedná o podmínkách nové smlouvy, vedle toho se mluví o jeho budoucím návratu do anglické ligy. Sám bosenský reprezentant se na toto téma i vyjádřil, i když případné angažmá na Ostrovech nevidí nejreálněji...  
16.10. | Aktuality | 31 komentářů
 

Barcelona má problémy se stopery, po Umtitim se zranil i Vermaelen

Barcelona se bude muset zhruba šest týdnů obejít bez belgického reprezentanta Thomase Vermaelena. Dvaatřicetiletý obránce si při pátečním utkání bronzových medailistů z mistrovství světa se Švýcarskem (2:1) v Lize národů zranil pravý stehenní sval.  
16.10. | Aktuality | 184 komentářů
 

Chtěl bych nastupovat více, prohlásil Sanches

Renato Sanches se po hostování ve Swansea City vrátil do Bayernu Mnichov, kde se během uplynulých týdnů prokousal do sestavy. Mladý záložník ale stále není spokojený...  
16.10. | Aktuality | 37 komentářů
 

Normální by bylo hráče o přestávce zabít, řekl Enrique po prohře s Anglií

Trenér Španělska Luis Enrique po prohře 2:3 s Anglií v Lize národů litoval nepovedeného prvního poločasu, za který by podle něj hráči zasloužili zabít. Enrique ale svěřence o přestávce překvapivě pochválil a ti po změně stran málem tříbrankový deficit dotáhli.  
16.10. | Aktuality | 62 komentářů
 

Bolt dostal nabídku na dvouletý kontrakt od maltského mistra

Zatímco se Usain Bolt snaží v Austrálii vybojovat si profesionální smlouvu v týmu Central Coast Mariners, obdržel bývalý hvězdný atlet konkrétní nabídku kontraktu z Malty. Tamní mistr FC Valetta předložil osminásobnému olympijskému vítězi dvouletou smlouvu a rád by s ním nastoupil 13. prosince v maltském Superpoháru proti FC Balzan...  
16.10. | Aktuality | 44 komentářů
 

Preview zápasů Ligy národů - úterý 16.10.2018

Úterní program Ligy národů nám přináší hned devět zápasů. Trápící se Německo potřebuje uspět proti Francii. Liga B nám nabízí ostrovní derby mezi Irskem a Walesem, zatímco Česko se pokusí navázat na zlepšení na Ukrajině. Norsko se střetne s Bulharskem, zatímco Slovinsko hosté Kypr. Sledovat můžeme rovněž čtyři střetnutí nejnižší Ligy...  
16.10. | Previews | 10 komentářů
 

Podle Dočkala budou Češi čelit Ukrajině týmovým pojetím

Ačkoli kapitán českých reprezentantů Bořek Dočkal připouští, že Ukrajina má silnější individuality, věří síle svého týmu. Rovněž věří, že se český výběr v úterním utkání Ligy národů vypořádá s absencí Tomáše Součka, který v Charkově nemůže hrát kvůli žlutým kartám.  
15.10. | Aktuality | 7 komentářů
17:59 Premier League - výsledky
Dnešní výsledky anglické ligy: Chelsea - Manchester United 2:2 (21. Rüdiger, 90+6. Barkley - 55. a 73. Martial), Bournemouth - Southampton 0:0, Cardiff - Fulham 4:2 (15. Murphy, 20. Reid, 65. Patterson, 88. Harris - 11. Schürrle, 34. Sessegnon), Man City - Burnley 5:0 (17. Agüero, 54. B. Silva, 56. Fernandinho, 83. Mahrez, 90. Sané), Newcastle - Brighton 0:1 (29. Kayal), West Ham - Tottenham 0:1 (44. Lamela), Wolves - Watford 0:2 (20. Capoue, 21. Pereyra).
17:27 Bundesliga - výsledky
Sobotní výsledky německé nejvyšší soutěže: Augsburg - RB Lipsko 0:0, Leverkusen - Hannover 2:2 (34. L. Bender, 90+4. Bellarabi - 25. Muslija, 54. Felipe), Norimberk - Hoffenheim 1:3 (18. z penalty Behrens - 50. a 57. Nelson, 67. Szalai), Stuttgart - Dortmund 0:4 (3. Sancho, 23. Reus, 25. Alcácer, 85. Philipp), Wolfsburg - Bayern 1:3 (63. Weghorst - 30. a 49. Lewandowski, 72. Rodríguez).
17:09 Kadeřábek pomohl TSG dvěma asistencemi
Hoffenheim ve druhém dějství vede nad Norimberkem 3:1, na čemž má velký podíl Pavel Kadeřábek. Český reprezentant k vedení koncernového celku pomohl dvěma asistencemi.
16:53 Serie A - výsledky
Dnešní výsledky italské ligy: AS Řím - SPAL 0:2 (38. z penalty Petagna, 56. Bonifazi).
16:51 Česká liga - výsledky
Výsledky dnešních zápasů české ligy: Olomouc - Zlín 1:1 (76. Texl - 51. Beauguel).
16:35 Chilwell se dohodl na prodloužení smlouvy
Leicester City si podle očekávání pojistí služby Bena Chilwella. Mladý obránce se s "Liškami" dohodl na novém kontraktu s platností do roku 2023. (skysports.com)
16:06 Angers nebude chybět gólman Butelle
Ludovic Butelle nebude chybět Angers. Zkušený brankář byl v průběhu týdne nemocný, stihl se však uzdravit. (lequipe.fr)
15:56 Berardi zůstává v hledáčku AS Řím
AS Řím má nadále zájem o Domenica Berardiho. Giallorossi se prý útočníka Sassuola pokusí získat během lednového transferového okna. (transfermarketweb.com)
15:37 Fortuna liga - výsledky
Sobotní výsledky slovenské ligy: Trnava - Senica 4:1 (6. Grendel, 43. a 59. Miesenbock, 73. Čanturišvili - 45+1. Dias).
15:12 Nantes nepomohou Miazga a Fábio
Matt Miazga a Fábio nebudou k dispozici Nantes pro večerní utkání s Toulouse. Prvně jmenovaný nemůže hrát kvůli disciplinárnímu trestu, zatímco jeho spoluhráče z defenzivy pro změnu trápí stehenní sval. (lequipe.fr)
Další expres zprávy
Výsledkový servis
11:00
Faerské ostrovy - Izrael
0:6
15:15
Španělsko - Makedonie
1:0
Kompletní výsledky
19.10.
Norsko - Izrael
2:0
19.10.
Chorvatsko - Rusko
0:1
13:00
Švédsko - Gruzie
1:1
17:00
Nizozemsko - Lotyšsko
info
21.10.
Dánsko - Česko
info
21.10.
Faerské ostrovy - Ukrajina
info
Kompletní výsledky
13:30
Chelsea FC - Manchester United
2:2
16:00
AFC Bournemouth - Southampton FC
0:0
16:00
Manchester City - Burnley FC
5:0
16:00
Newcastle United - Brighton
0:1
16:00
West Ham United - Tottenham
0:1
16:00
Wolverhampton - Watford FC
0:2
16:00
Cardiff City - Fulham FC
4:2
18:30
Huddersfield Town - Liverpool FC
info
21.10.
Everton FC - Crystal Palace
info
19.10.
Sheff. Wed - Middlesbrough FC
1:2
13:00
Blackburn Rovers - Leeds United
2:1
16:00
Brentford FC - Bristol City
info
16:00
Hull City - Preston North End
info
16:00
Ipswich Town - Queens Park Rangers
info
16:00
Nottingham Forest - Norwich City
info
16:00
Reading FC - Millwall FC
info
16:00
Rotherham United - Bolton Wanderers
info
16:00
Stoke City - Birmingham City
info
16:00
Wigan Athletic - W. B. A.
info
16:00
Aston Villa - Swansea City
info
18:30
Derby County - Sheffield United
info
16:00
Blackpool FC - AFC Wimbledon
info
16:00
Bradford City - Rochdale AFC
info
16:00
Bristol Rovers - Oxford United
info
16:00
Charlton Athletic - Barnsley FC
info
16:00
Doncaster Rovers - Gillingham FC
info
16:00
Luton Town - Walsall FC
info
16:00
Peterbor. - Accrington Stanley
info
16:00
Plymouth Argyle - Burton Albion
info
16:00
Portsmouth FC - Fleetwood Town
info
16:00
Shrewsbury Town - Sunderland AFC
info
16:00
Southend United - Coventry City
info
16:00
Wycombe Wanderers - Scunthorpe
info
16:00
Bury FC - Notts County
info
16:00
Forest Green - Cheltenham Town
info
16:00
Grimsby Town - Exeter City
info
16:00
Lincoln City - Cambridge United
info
16:00
Macclesfield Town - Carlisle United
info
16:00
Milton - Northampton Town
info
16:00
Morecambe FC - Colchester United
info
16:00
Oldham Athletic - Port Vale
info
16:00
Stevenage FC - Crewe Alexandra
info
16:00
Swindon Town - Mansfield Town
info
16:00
Yeovil Town - Tranmere Rovers
info
16:00
Crawley Town - Newport County
info
Kompletní výsledky
19.10.
Celta Vigo - Deportivo Alavés
0:1
13:00
Real Madrid - Levante UD
1:2
16:15
Valencia CF - CD Leganés
info
18:30
Villarreal CF - Atlético Madrid
info
20:45
FC Barcelona - Sevilla FC
info
21.10.
Rayo Vallecano - Getafe CF
info
21.10.
SD Eibar - Athletic Bilbao
info
21.10.
SD Huesca - Espanyol Barcelona
info
21.10.
Real Betis - Real Valladolid
info
19.10.
Elche CF - Málaga CF
2:0
16:00
Real Oviedo - CA Osasuna
2:1
18:00
AD Alcorcón - Granada CF
info
18:00
UD Las Palmas - CD Numancia
info
20:00
Córdoba CF - Deportivo La Coruña
info
21.10.
RCD Mallorca - Extremadura UD
info
21.10.
CD Lugo - Gimnàstic Tarragona
info
21.10.
Albacete Balompié - UD Almería
info
21.10.
Reus Deportiu - Rayo Majadahonda
info
21.10.
Real Zaragoza - CD Tenerife
info
21.10.
Cádiz CF - Sporting Gijón
info
17:00
Real Valladolid B - CD Leonesa
info
21.10.
SD Ponferradina - UD Las Palmas B
info
21.10.
CF Fuenlabrada - Atlético Madrid B
info
21.10.
Celta Vigo B - Real Madrid Castilla
info
21.10.
Internacional - Unionistas
info
21.10.
Unión Adarve - CDA Navalcarnero
info
21.10.
La Coruña B - San Sebastián Reyes
info
21.10.
CF Salmantino - Rápido de Bouzas
info
21.10.
Burgos CF - Pontevedra CF
info
21.10.
CD Guijuelo - Coruxo FC
info
16:00
CD Vitoria - Barakaldo CF
0:1
16:30
SD Amorebieta - Real Oviedo B
info
17:00
Athletic Bilbao B - CD Mirandés
info
18:00
SD Leioa - Gernika Club
info
21.10.
Sp. Gijón B - Racing Santander
info
21.10.
CD Tudelano - Real Sociedad B
info
21.10.
Gim. Torrelavega - UD Logroñés
info
21.10.
Real Unión Club - Arenas Club
info
21.10.
CD Calahorra - CD Izarra
info
21.10.
UP Langreo - SCD Durango
info
18:30
FC Barcelona B - Villarreal CF B
info
21.10.
Atlético Baleares - Ontinyent CF
info
21.10.
UB Conquense - Espanyol Barcelona B
info
21.10.
CF Peralada - CD Ebro
info
21.10.
CE Sabadell FC - CD Teruel
info
21.10.
SD Ejea - UE Cornellà
info
21.10.
CD Alcoyano - Levante UD B
info
21.10.
CD Castellón - Valencia CF B
info
21.10.
UE Olot - Lleida Esportiu
info
21.10.
Hércules CF - Badalona CF
info
21.10.
Sevilla FC B - FC Cartagena
info
21.10.
Lorca FC - UD Marbella
info
21.10.
UD Melilla - UCAM Murcia
info
21.10.
Málaga CF B - Jumilla CF
info
21.10.
CP Ejido - CD San Fernando
info
21.10.
Real Murcia - Talavera CF
info
21.10.
CD Badajoz - Real Linense
info
21.10.
CF Villanovense - Granada CF B
info
21.10.
Atl. Sanluqueño - CD Don Benito
info
21.10.
Recreativo Huelva - UD Almería B
info
Kompletní výsledky
15:00
AS Řím - SPAL 2013
0:2
18:00
Juventus FC - Janov CFC
info
20:30
Udinese Calcio - SSC Neapol
info
21.10.
Frosinone Calcio - Empoli FC
info
21.10.
Bologna FC - Turín FC
info
21.10.
Chievo Verona - Atalanta Bergamo
info
21.10.
Parma Calcio - SS Lazio
info
21.10.
ACF Fiorentina - Cagliari Calcio
info
21.10.
Inter Milán - AC Milán
info
19.10.
Spezia Calcio - Delfino Pescara
1:3
15:00
Ascoli Calcio - Carpi FC
1:0
15:00
AS Cittadella - Brescia Calcio
2:2
15:00
Cosenza Calcio - US Foggia
2:0
18:00
FC Crotone - Calcio Padova
info
21.10.
Salernitana Calcio - Perugia Calcio
info
21.10.
Venezia FC - Hellas Verona
info
21.10.
US Lecce - Città di Palermo
info
21.10.
Arzachena Calcio - Alessandria
info
21.10.
AC Arezzo - Albissola 2010
info
21.10.
Carrarese Calcio - Olbia Calcio
info
21.10.
Juventus U23 - Robur Siena
info
21.10.
AC Pistoiese - Novara Calcio
info
21.10.
Pro Patria Calcio - Piacenza Calcio
info
21.10.
US Pro Vercelli - US Pontedera
info
21.10.
Virtus Entella - Lucchese
info
21.10.
AS Pro Piacenza - AC Cuneo
info
21.10.
Alma Fano - Sambenedettese Calcio
info
21.10.
UC AlbinoLeffe - Vis Pesaro
info
21.10.
US Fermana - Vicenza Calcio
info
21.10.
AS Gubbio - FC Südtirol-Alto Adige
info
21.10.
AC Monza Brianza - Teramo Calcio
info
21.10.
US Triestina - Ternana Calcio
info
21.10.
Pordenone Calcio - AC Renate
info
21.10.
Ravenna Calcio - AC FeralpiSalò
info
21.10.
AC Imolese - Rimini Calcio
info
21.10.
VV Verona - Giana Erminio
info
14:30
Paganese Calcio - Calcio Catania
2:4
14:30
Trapani Calcio - FC Rieti
3:0
16:30
Reggina Calcio - Virtus Francavilla
info
16:30
US Vibonese - Sicula Leonzio
info
16:30
AS Viterbese - SS Cavese
info
18:30
FC Matera - US Casertana
info
20:30
SS Juve Stabia - Liberty Monopoli
info
21.10.
US Siracusa - Potenza SC
info
21.10.
Rende Calcio - Bisceglie Calcio
info
Kompletní výsledky
19.10.
E. Frankfurt - Düsseldorf
7:1
15:30
Bayer Leverkusen - Hannover 96
2:2
15:30
VfB Stuttgart - Dortmund
0:4
15:30
FC Augsburg - RB Lipsko
0:0
15:30
VfL Wolfsburg - Bayern Mnichov
1:3
15:30
Norimberk - TSG Hoffenheim
1:3
18:30
Schalke 04 - Werder Brémy
info
21.10.
Hertha BSC - SC Freiburg
info
21.10.
Mönchengladbach - 1. FSV Mainz 05
info
19.10.
SV Sandhausen - Ingolstadt
4:0
19.10.
Drážďany - Erzgebirge Aue
1:1
13:00
Holstein Kiel - 1. FC Köln
1:1
13:00
A. Bielefeld - Greuther Fürth
2:3
13:00
Heidenheim - 1. FC Magdeburg
3:0
21.10.
Hamburger SV - VfL Bochum
info
21.10.
Jahn Regensburg - SV Darmstadt
info
21.10.
SC Paderborn - Union Berlín
info
19.10.
Carl Zeiss Jena - VfR Aalen
0:0
14:00
Hallescher FC - SpVgg Unterhaching
1:1
14:00
Sonnenhof Großaspach - SV Meppen
1:0
14:00
TSV Mnichov 1860 - Braunschweig
2:0
14:00
Sportfreunde Lotte - VfL Osnabrück
0:0
14:00
Kaiserslautern - KFC Uerdingen
2:0
14:00
Fortuna Köln - Energie Cottbus
3:1
21.10.
FSV Zwickau - Hansa Rostock
info
21.10.
Preußen Münster - Würzburger K.
info
21.10.
Karlsruher SC - Wehen Wiesbaden
info
19.10.
VfB Lübeck - Werder Brémy II
3:1
12:00
VfL Wolfsburg II - Hannover 96 II
1:0
13:00
Hamburger SV II - Lupo-Martini
1:1
21.10.
TSV Havelse - SSV Jeddeloh
info
21.10.
Norderstedt - FC St. Pauli II
info
21.10.
KSV Holstein Kiel II - Eges./Lang.
info
21.10.
VfL Oldenburg - SW Rehden
info
21.10.
Droch. / Assel - Weiche Flensburg
info
21.10.
Hansa Lüneburg - VfB Oldenburg
info
19.10.
BFC Viktoria - Rot-Weiß Erfurt
0:1
13:30
Optik Rathenow - Budissa Bautzen
4:1
13:30
Neugersdorf - Germania Halberstadt
0:0
13:30
Hertha BSC II - Chemnitzer FC
1:3
15:00
Bischofswerdaer FV 08 - BFC Dynamo
0:6
21.10.
VSG Altglienicke - L. Lipsko
info
21.10.
Fürstenwalde - SV Babelsberg 03
info
21.10.
ZFC Meuselwitz - VfB Auerbach
info
21.10.
Wacker Nordhausen - Berlín AK 07
info
19.10.
M'gladbach II - Bonner SC
0:1
19.10.
SV Rödinghausen - Wuppertaler SV
1:2
19.10.
Viktoria Köln - SV Lippstadt 08
1:0
14:00
Alemannia Aachen - SV Straelen
4:0
14:00
Düsseldorf II - Kaan-Marienborn
1:1
14:00
Wiedenbrück - 1. FC Köln II
0:3
14:00
Oberhausen - TV Herkenrath
4:0
14:00
Borussia Dortmund II - SC Verl
1:2
21.10.
SG Wattenscheid - Rot-Weiß Essen
info
19.10.
FSV Frankfurt - TSG Hoffenheim II
2:3
19.10.
FK Pirmasens - Kickers Offenbach
1:1
14:00
Hessen Dreieich - VfB Stuttgart II
2:1
14:00
TSG Balingen - Wormatia Worms
2:0
14:00
SV Waldhof Mannheim - FC 08 Homburg
5:1
14:00
TSV Steinbach - SV Elversberg
3:0
14:00
Stadtallendorf - Astoria Walldorf
1:4
14:00
1. FC Saarbrücken - Mainz II
3:2
21.10.
SC Freiburg II - SSV Ulm 1846
info
19.10.
TSV Buchbach - SpVgg Bayreuth
0:3
19.10.
Fürth II - Bayern Mnichov II
0:0
19.10.
FC Augsburg II - VfR Garching
1:1
19.10.
FC Memmingen - FV Illertissen
6:2
13:00
1. FC Norimberk II - Aschaffenburg
1:2
14:00
Wacker Burghausen - VfB Eichstätt
2:2
14:00
1. FC Schweinfurt - Ingolstadt II
4:1
14:00
SV Heimstetten - FC Pipinsried
2:2
14:00
TSV Rosenheim - Schalding-Heining
0:1
Kompletní výsledky
19.10.
Bohemians 1905 - Plzeň
2:2
15:00
Sigma Olomouc - Fastav Zlín
1:1
17:00
1. FK Příbram - FK Jablonec
info
17:00
Baník Ostrava - MFK Karviná
info
17:00
1. FC Slovácko - FK Teplice
info
21.10.
Dukla Praha - SFC Opava
info
21.10.
Slovan Liberec - Slavia Praha
info
19.10.
1. SC Znojmo FK - FK Pardubice
0:4
19.10.
Č. Budějovice - Hradec Králové
3:1
19.10.
FK Ústí nad Labem - MAS Táborsko
3:0
10:15
Fotbal Třinec - MFK Chrudim
2:1
15:30
1. SK Prostějov - MFK Vítkovice
0:0
21.10.
Viktoria Žižkov - Jihlava
info
21.10.
Vlašim - FK Varnsdorf
info
21.10.
Zbrojovka Brno - Baník Sokolov
info
10:15
SK Převýšov - SK Zápy
0:3
10:15
FC Písek - Slavoj Vyšehrad
2:1
15:30
Slovan Velvary - FK Králův Dvůr
0:1p
15:30
FK Dobrovice - Loko Vltavín
0:2
21.10.
Karlovy Vary - Jiskra Domažlice
info
21.10.
SK Benešov - Ústí nad Orlicí
info
21.10.
FK Štěchovice - Sokol Živanice
info
21.10.
Viktorie Jirny - Olympia Radotín
info
21.10.
Sokol Brozany - FK Litoměřicko
info
19.10.
Kroměříž - SK Uničov
2:2
10:15
MFK Frýdek-Místek - Otrokovice
1:3
14:30
Val. Mez. - RSM Hodonín
2:2
14:30
Spartak Hulín - SK Líšeň
2:3
14:30
Jiskra Rýmařov - MFK Vyškov
1:1
14:30
Uh. Brod - Odra Petřkovice
2:3
21.10.
Vel. Mez. - FC Dolní Benešov
info
21.10.
SFK Vrchovina - FC Hlučín
info
13:30
Sokol Čížová - FK Hořovicko
2:1
15:00
Mariánské Lázně - Admira Praha
3:0
15:30
Spartak Soběslav - MAS Táborsko B
4:3
15:30
FK Tachov - Jindřichův Hradec
2:0
15:30
SK Doubravka - Aritma Praha
1:0
15:30
MFK Dobříš - ČLU Beroun
2:3
21.10.
SK Rakovník - SK Klatovy
info
21.10.
Tatran Sedlčany - TJ Přeštice
info
19.10.
FC Chomutov - FK Brandýs nad Labem
2:0
10:15
FK Zbuzany - Polaban Nymburk
2:0
10:15
Tatran Rakovník - SS Ostrá
0:2
10:15
Motorlet Praha - FK Ostrov
2:1p
15:30
FK Souš - Sokol Libiš
4:0
15:30
Ol. Březová - Neratovice-Byš.
1:0p
21.10.
Meteor Praha - SK Kladno
info
21.10.
Sokol Hostouň - Mostecký FK
info
10:15
Jiskra Mšeno - Spartak Slatiňany
7:1
10:15
Sokol Kratonohy - Pěnčín-Turnov
4:2
10:30
FK Přepeře - Benátky nad Jizerou
1:2
15:00
FK Pardubice B - FK Čáslav
2:1p
15:30
SK Český Brod - FK Kolín
0:1
15:30
FK Náchod - FK Velké Hamry
1:2
15:30
MFK Trutnov - Dvůr Králové
2:3p
15:30
SK Vysoké Mýto - FC Horky
2:0
14:30
MSK Břeclav - AFC Humpolec
2:1
21.10.
Havlíčkův Brod - FK Blansko
info
21.10.
Velká Bíteš - Slovan Bzenec
info
21.10.
Žďár n/S - FSC Stará Říše
info
21.10.
FC Strání - Nové Sady Olomouc
info
21.10.
Ždírec n/D - Slovan Rosice
info
21.10.
Dosta Bystrc - Sokol Tasovice
info
21.10.
Slavoj TKZ Polná - Sokol Lanžhot
info
14:30
FC Vsetín - TJ Heřmanice
4:0
15:30
1. HFK Olomouc - SK Hranice
2:1
21.10.
Sokol Ústí - Viktorie Přerov
info
21.10.
SFC Opava B - FK Bospor Bohumín
info
21.10.
Bruntál - MFK Havířov
info
21.10.
Frýdlant n. O. - SK Dětmarovice
info
21.10.
FK Kozlovice - TJ Nový Jičín
info
21.10.
FK Šumperk - FC Slavičín
info
21.10.
1. FC Slovácko - MFK Karviná
info
21.10.
FK Mladá Boleslav - Sparta Praha
info
21.10.
Bohemians 1905 - 1. FK Příbram
info
21.10.
Fastav Zlín - Sigma Olomouc
info
21.10.
Fotbal Třinec - Baník Ostrava
info
21.10.
FK Jablonec - České Budějovice
info
10:30
Dukla Praha - Slavia Praha
0:5
11:00
Lokomotiva Brno - Sparta Praha
0:9
11:00
Viktoria Plzeň - Hradec Králové
3:4
13:00
Slovan Liberec - 1. FC Slovácko
2:0
Kompletní výsledky
13:45
Spartak Trnava - FK Senica
4:1
17:00
AS Trenčín - FC Nitra
info
17:00
MŠK Žilina - Zemplín Michalovce
info
17:00
DAC Dunajská Streda - Podbrezová
info
17:00
Slovan Bratislava - Zlaté Moravce
info
17:00
ŠKF Sereď - MFK Ružomberok
info
19.10.
L. Košice - Lipt. Mikuláš
1:1
19.10.
Šamorín - Inter Bratislava
5:1
14:30
Odeva Lipany - Banská Bystrica
0:0
14:30
Tatran Prešov - MFK Dubnica
1:0
14:30
KFC Komárno - FK Pohronie
1:1
17:00
FK Poprad - Partizán Bardejov
info
18:00
MFK Skalica - Petržalka
info
21.10.
MŠK Žilina B - Slavoj Trebišov
info
Kompletní výsledky
19.10.
Olympique Lyon - Nîmes
2:0
17:00
Paris Saint-Germain - Amiens SC
info
20:00
SM Caen - EA Guingamp
info
20:00
Dijon FCO - Lille OSC
info
20:00
FC Nantes - Toulouse FC
info
20:00
Stade Reims - Angers SCO
info
20:00
Racing Strasbourg - AS Monaco
info
21.10.
Montpellier HSC - Bordeaux
info
21.10.
AS Saint-Étienne - Stade Rennes
info
21.10.
OGC Nice - Olympique Marseille
info
19.10.
AC Ajaccio - Le Havre AC
3:2
19.10.
AJ Auxerre - AS Béziers
2:0
19.10.
Clermont Foot - Red Star FC
0:0
19.10.
FC Metz - Chamois Niortais
3:0
19.10.
Nancy - Grenoble Foot 38
1:2
19.10.
US Orléans - Valenciennes FC
1:0
19.10.
Paris FC - LB Châteauroux
0:0
19.10.
ES Troyes - FC Sochaux
1:2
15:00
Stade Brestois - FC Lorient
3:2
19.10.
USL Dunkerque - JA Drancy
1:0
19.10.
FC Chambly - AS Lyon-Duchère
1:1
19.10.
Le Mans FC - Bourg Péronnas
1:0
19.10.
US Marignane - SO Cholet
1:1
19.10.
FC Villefranche - US Quevilly-Rouen
0:1
19.10.
Tours FC - Rodez AF
0:2
19.10.
Pau FC - US Boulogne
3:1
19.10.
Entente SSG - US Concarneau
0:1
Kompletní výsledky
19.10.
Anži Mch - CSKA Moskva
0:2
19.10.
Lokomotiv Moskva - FK Rostov
2:1
10:30
FK Orenburg - Jenisej Krasnojarsk
0:0
13:00
Ural - Křídla Sovětů
1:1
15:30
FK Ufa - Rubin Kazaň
0:0
21.10.
Dinamo Moskva - Zenit Petrohrad
info
21.10.
Spartak Moskva - Arsenal Tula
info
21.10.
FK Krasnodar - Achmat Groznyj
info
13:30
Spartak Moskva II - Čertanovo
0:2
14:00
Šinnik Jaroslavl - Luč-Energija
0:0
15:00
Avangard Kursk - Tom Tomsk
0:0
15:00
Fakel Voroněž - FK Tambov
0:0
15:00
FK Chimki - FK Tjumen
2:1
15:00
Rotor Volgograd - Mordovija Saransk
1:1
15:00
FK Nižnij Novgorod - FK Armavir
1:0
16:00
Dinamo Petrohrad - Sibir Nov.
info
16:00
Zenit Petrohrad II - SKA Chabarovsk
info
16:00
Baltika K. - FK Krasnodar II
info
Kompletní výsledky
19.10.
SC Vila Real - FC Porto
0:6
16:00
SC Valenciano - Vitória SC
info
16:00
Cova Piedade - Portimonense SC
info
16:00
Amora FC - CF Os Belenenses
info
17:00
SC Espinho - Académico Viseu
info
21:45
GS Loures - Sporting CP
info
21.10.
Vale Formoso - SC Coimbrões
info
21.10.
Moura AC - CS Marítimo
info
21.10.
CD Fátima - Boavista FC
info
21.10.
CF Os Armacenenses - Vitória FC
info
21.10.
União Torreense - Rio Ave FC
info
21.10.
AR São Martinho - Moreirense FC
info
21.10.
Lusitano FCV - CD Nacional
info
21.10.
SC Mirandela - CD Feirense
info
21.10.
Maria da Fonte - CD Santa Clara
info
21.10.
Estoril Praia - CD Tondela
info
21.10.
Pedras Salgadas - GD Chaves
info
21.10.
Casa Pia AC - SC Angrense
info
21.10.
AD Limianos - SC Covilhã
info
21.10.
SC Farense - FC Arouca
info
21.10.
CDC Montalegre - Clube Oriental
info
21.10.
AD Fafe - FC Penafiel
info
21.10.
Paços Ferreira - GD Gafanha
info
21.10.
CF Santa Iria - SC Praiense
info
21.10.
RD Águeda - Louletano DC
info
21.10.
UD Vilafranquense - Anadia FC
info
21.10.
Leixões SC - Amarante FC
info
21.10.
Silves FC - GD Chaves B
info
21.10.
União Madeira - União Santiago
info
21.10.
SG Sacavenense - CD Aves
info
21.10.
FC Felgueiras - SC Braga
info
Kompletní výsledky
16:00
Celtic FC - Hibernian FC
4:2
16:00
Heart of Midlothian - Aberdeen FC
2:1
16:00
Livingston FC - Dundee FC
4:0
16:00
Motherwell FC - St. Johnstone FC
0:1
16:00
St. Mirren FC - Kilmarnock FC
1:2
21.10.
Hamilton Academical - Rangers FC
info
16:00
Cowdenbeath FC - Clyde FC
info
16:00
Rothes FC - Annan Athletic
info
16:00
Stirling Albion - Queen's Park FC
info
16:00
Cumbernauld Colts - BSC Glasgow
info
16:00
Edusport Academy - Fraserburgh FC
info
16:00
Elgin City - Whitehill Welfare
info
16:00
Brora Rangers - Coldstream FC
info
16:00
Edinburgh City - Civil Service
info
16:00
Deveronvale FC - Stirling Univ.
info
16:00
Cove Rangers - Auchinleck Talbot
info
16:00
Beith Juniors - Linlithgow Rose
info
16:00
East Kilbride FC - Spartans FC
info
16:00
Albion Rovers - Formartine United
info
16:00
Peterhead FC - Kelty Hearts
info
16:00
Gala Fairydean - East St.
info
16:00
Berwick Rangers - Gretna 2008
info
16:00
Alloa Athletic - Partick Thistle
1:0
16:00
Dundee United - Inverness CT
1:1
16:00
Dunfermline Athletic - Queen S.
0:1
16:00
Greenock Morton - Falkirk FC
1:0
16:00
Ross County - Ayr United
2:1
16:00
Arbroath FC - Dumbarton FC
3:1
16:00
East Fife FC - Brechin City
3:1
16:00
Montrose FC - Airdrieonians FC
0:3
16:00
Raith Rovers - Stranraer FC
2:1
16:00
Stenhousemuir FC - Forfar Athletic
1:2
Kompletní výsledky
18:30
PSV Eindhoven - FC Emmen
info
18:30
SBV Excelsior - SBV Vitesse
info
20:45
SC Heerenveen - AFC Ajax
info
20:45
FC Utrecht - AZ Alkmaar
info
21.10.
NAC Breda - Willem II
info
21.10.
Heracles Almelo - FC Groningen
info
21.10.
Feyenoord Rotterdam - PEC Zwolle
info
21.10.
VVV Venlo - ADO Den Haag
info
21.10.
Fortuna Sittard - BV De Graafschap
info
19.10.
Cambuur Leeuwarden - Helmond Sport
3:1
19.10.
FC Dordrecht - Jong AZ Alkmaar
1:1
19.10.
MVV Maastricht - Jong PSV Eindhoven
2:2
19.10.
FC Eindhoven - FC Volendam
1:1
19.10.
Roda JC - Sparta Rotterdam
1:1
19.10.
FC Oss - FC Den Bosch
0:1
19.10.
Almere City - Go Ahead Eagles
0:1
19.10.
SC Telstar - NEC Nijmegen
0:3
19.10.
Jong AFC Ajax - RKC Waalwijk
2:1
Kompletní výsledky
19.10.
Club Bruggy - Waasland-Beveren
1:1
18:00
Excel Mouscron - Standard Lutych
info
20:00
KV Kortrijk - Sint-Truidense VV
info
20:00
Royal Antverpy FC - KSC Lokeren
info
20:30
KRC Genk - KAS Eupen
info
21.10.
RSC Anderlecht - Cercle Bruggy
info
21.10.
KV Oostende - KAA Gent
info
21.10.
Charleroi - SV Zulte Waregem
info
19.10.
KVC Westerlo - Oud-Heverlee Leuven
0:1
17:00
KSV Roeselare - RU Saint-Gilloise
info
20:30
AFC Tubize - Lommel SK
info
21.10.
KV Mechelen - Beerschot Wilrijk
info
Kompletní výsledky
19.10.
Galatasaray SK - Bursaspor
1:1
12:30
Kasimpaşa SK - Akhisar B.
5:0
15:00
Istanbul B. - Kayserispor
1:0
18:00
Sivasspor - Fenerbahçe SK
info
21.10.
Çaykur Rizespor - Konyaspor
info
21.10.
MKE Ankaragücü - Yeni Malatyaspor
info
21.10.
Alanyaspor - Antalyaspor
info
21.10.
Göztepe SK - Beşiktaş JK
info
19.10.
Denizlispor - Afjet Afyonspor
3:0
13:00
Gençlerbirliği SK - Adanaspor
0:0
18:30
Gaz. Gaziantep - Ümraniyespor
info
18:30
Balikesirspor - Boluspor
info
21.10.
Hatayspor - Osmanlispor
info
21.10.
KDÇ Karabükspor - Altay SK
info
21.10.
Istanbulspor - Giresunspor
info
Kompletní výsledky
15:00
Panathinaikos FC - Panionios FC
1:0
17:15
PAS Giannina FC - Panetolikos FC
info
18:00
Apollon Smyrnis - AEK Atény
info
19:30
AE Larisa - PAS Lamia 1964
info
21.10.
APO Levadiakos - Xanthi FC
info
21.10.
Aris Soluň - PAOK Soluň
info
21.10.
OFI Kréta - Olympiakos Pireus
info
Kompletní výsledky
17:00
Salzburg - Wacker Innsbruck
info
17:00
LASK Linz - SCR Altach
info
17:00
TSV Hartberg - Rapid Vídeň
info
21.10.
Admira - Wolfsberger AC
info
21.10.
SV Mattersburg - SKN Sankt Pölten
info
21.10.
Austria Vídeň - SK Sturm Graz
info
19.10.
Austria Lustenau - Austria Am.
5:2
19.10.
WSG Wattens - FC Pasching
4:1
19.10.
Blau Weiß Linz - SV Horn
1:1
19.10.
SC Wiener Neustadt - FC Liefering
2:1
19.10.
SV Lafnitz - SV Ried
0:0
19.10.
Austria Klagenfurt - SKU Amstetten
2:2
14:30
Innsbruck Am. - SV Kapfenberg
3:0
21.10.
Floridsdorfer AC - Vorwärts Steyr
info
Kompletní výsledky
19:00
FC Luzern - FC Thun
info
19:00
FC Curych - BSC Young Boys
info
21.10.
FC Basilej - Neuchâtel Xamax
info
21.10.
FC Lugano - FC St. Gallen
info
21.10.
FC Sion - Grasshopper Curych
info
19.10.
FC Winterthur - FC Vaduz
2:1
17:00
Lausanne Sport - FC Schaffhausen
info
18:00
FC Rapperswil-Jona - SC Kriens
info
19:00
Servette Ženeva - FC Aarau
info
21.10.
FC Wil - FC Chiasso
info
Kompletní výsledky
19.10.
Šachtar Doněck - Desna Černihiv
1:0
13:00
Illičivec Mariupol - Zarja Luhansk
3:2
16:00
Vorskla Poltava - Dynamo Kyjev
0:1
21.10.
FK Lvov - Arsenal Kyjev
info
21.10.
Olimpik Doněck - Č. Oděsa
info
21.10.
PFK Oleksandrija - Karpaty Lvov
info
Kompletní výsledky
19.10.
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
1:1
19.10.
Jagiellonia - Pogoń Szczecin
2:1
15:30
Sosnowiec - Miedź Legnica
3:1
18:00
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
info
20:30
Lech Poznań - Korona Kielce
info
21.10.
Zagłębie Lubin - Wisła Płock
info
21.10.
Legia Varšava - Wisła Kraków
info
19.10.
Garbarnia Kraków - Nieciecza
1:3
19.10.
Stal Mielec - GKS Katowice
2:0
15:00
ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie
2:0
15:30
Stomil Olsztyn - Niepołomice
2:2
16:00
Bytovia Bytów - Odra Opole
info
17:45
GKS Tychy - Raków Częstochowa
info
18:00
Podbeskidzie - Chojnice
info
19:10
S. Nowy Sącz - Wigry Suwałki
info
21.10.
Warta Poznań - Chrobry Głogów
info
Kompletní výsledky
19.10.
FC Voluntari - C. Chiajna
4:0
19.10.
CFR Cluj - CSM Poli Iaşi
1:0
15:00
FC Hermannstadt - Astra Giu.
0:2
20:00
Viitorul Constanţa - Sepsi OSK
info
21.10.
Gaz Metan Mediaş - FC Botoşani
info
21.10.
CSU Craiova - FCSB
info
Kompletní výsledky
17:00
Kisvárda FC - Mezőkövesdi SE
info
17:00
Szombathelyi Haladás - MOL Vidi FC
info
17:00
MTK Budapešť - Honvéd Budapešť
info
17:00
Diósgyőri VTK - Újpest FC
info
17:00
Debreceni VSC - Paksi SE
info
19:30
Puskás FC - Ferencvárosi TC
info
Kompletní výsledky
19.10.
Inter Zaprešić - NK Rijeka
1:2
15:00
NK Rudeš - NK Osijek
1:4
17:30
NK Istra 1961 - Dinamo Záhřeb
info
21.10.
Slaven Belupo - HNK Gorica
info
21.10.
Lokomotiva Záhřeb - Hajduk Split
info
Kompletní výsledky
19.10.
FK Čukarički - Vojvodina Novi Sad
1:0
16:00
FK Voždovac - Mladost Lučani
1:1
19:00
Proleter Novi Sad - Mačva Šabac
info
19:00
FK Crvena Zvezda - FK Rad
info
19:00
Radnički Niš - FK Zemun
info
19:00
Napredak K. - Radnik Surdulica
info
21.10.
Spartak Subotica - FK Partizan
info
21.10.
Dinamo Vranje - FK Bačka
info
Kompletní výsledky
14:00
NŠ Mura - Rudar Velenje
2:1
16:00
ND Gorica - NK Maribor
0:3
18:00
NK Aluminij - NK Domžale
info
21.10.
NK Celje - NK Krško
info
21.10.
Olimpija Lublaň - Triglav Kranj
info
Kompletní výsledky
19.10.
Vereja Stara Zagora - Botev Vraca
2:2
14:00
Slavia Sofia - Septemvri Sofia
3:1
16:15
Botev Plovdiv - Černo More Varna
info
19:00
Ludogorec Razgrad - Levski Sofia
info
21.10.
Dunav Ruse - Lokomotiv Plovdiv
info
21.10.
CSKA Sofia - Etar Veliko Tarnovo
info
Kompletní výsledky
19.10.
Esbjerg fB - Hobro IK
2:0
16:00
FC Nordsjaelland - FC Midtjylland
info
21.10.
Vendsyssel FF - AC Horsens
info
21.10.
Randers FC - SønderjyskE
info
21.10.
Vejle Boldklub - FC Kodaň
info
21.10.
AGF Aarhus - Aalborg BK
info
21.10.
Fremad Amager - FC Helsingør
info
21.10.
Nykøbing FC - FC Fredericia
info
21.10.
Naestved BK - Lyngby BK
info
21.10.
Thisted FC - FC Roskilde
info
21.10.
Viborg FF - Silkeborg IF
info
Kompletní výsledky
13:00
Malmö FF - Hammarby IF
2:1
16:00
Dalkurd FF - Örebro SK
1:0
21.10.
BK Häcken - Östersunds FK
info
21.10.
Djurgårdens IF - AIK Solna
info
21.10.
IF Elfsborg - GIF Sundsvall
info
21.10.
Kalmar FF - IFK Norrköping
info
21.10.
Trelleborgs FF - IK Sirius
info
19.10.
Norrby IF - Örgryte IS
0:1
16:00
Degerfors IF - Östers IF
1:3
16:00
GAIS Göteborg - Landskrona BoIS
3:1
21.10.
AFC Eskilstuna - Falkenbergs FF
info
21.10.
IK Brage - Jönköpings Södra IF
info
Kompletní výsledky
15:30
Molde FK - Sarpsborg 08 FF
2:2
18:00
Sandefjord - Strømsgodset IF
info
21.10.
FK Haugesund - Odds BK
info
21.10.
Lillestrøm SK - Rosenborg BK
info
21.10.
Ranheim Fotball - FK Bodø/Glimt
info
21.10.
Tromsø IL - IK Start
info
21.10.
Vålerenga IF - Kristiansund BK
info
21.10.
Stabaek Fotball - SK Brann
info
21.10.
Tromsdalen UIL - Ham-Kam Fotball
info
21.10.
Ullensaker/Kisa IL - Kongsvinger IL
info
21.10.
Levanger FK - Florø SK
info
21.10.
Sandnes Ulf - Nest-Sotra Fotball
info
21.10.
Mjøndalen IF - FK Jerv
info
21.10.
Åsane Fotball - Sogndal Fotball
info
21.10.
Notodden FK - Strømmen IF
info
Kompletní výsledky
21.10.
VPS Vaasa - RoPS Rovaniemi
info
21.10.
PS Kemi Kings - IFK Mariehamn
info
21.10.
KuPS Kuopio - TPS Turku
info
21.10.
HJK Helsinky - SJK Seinäjoki
info
21.10.
Ilves Tampere - FC Lahti
info
21.10.
Inter Turku - FC Honka
info
13:00
HIFK Helsinky - KPV Kokkola
2:1
13:00
JJK Jyväskylä - AC Kajaani
1:2
13:00
Ekenäs IF - AC Oulu
3:2
13:00
KTP Kotka - FF Jaro
0:0
13:00
FC Haka - Klubi-04
5:0
Kompletní výsledky
16:00
Enosis NP - Anorthosis Famagusta
info
17:00
Apollon Limassol - Ermis Aradippou
info
18:00
AEK Larnaka - Doxa Katokopia
info
21.10.
Nea Salamis FC - Omonia Nikósie
info
21.10.
APOEL Nikósie - AEL Limassol
info
Kompletní výsledky
16:00
Maccabi Tel-Aviv - Hap. Eran Hadera
info
18:00
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Haifa
info
18:15
Bn. Yehuda - Hapoel Tel-Aviv
info
19:30
Hapoel Beer-Sheva - Hapoel Ra'anana
info
21.10.
Maccabi Petach-Tikva - Bnei Sakhnin
info
21.10.
FC Ashdod - Beitar Jeruzalém
info
Kompletní výsledky
19.10.
Limerick FC - St. Pat's
0:4
19.10.
Bray Wanderers - Bohemians Dublin
0:5
19.10.
Dundalk FC - Sligo Rovers
5:0
19.10.
Derry City - Cork City
0:3
19.10.
Shamrock Rovers - Waterford United
3:1
19.10.
Finn Harps - Drogheda United
2:0
Kompletní výsledky
19.10.
Newry City - Institute FC
0:2
16:00
Ards FC - Linfield FC
2:1
16:00
Ballymena United - Dungannon Swifts
1:1
16:00
Cliftonville FC - Warrenpoint Town
3:1
16:00
Coleraine FC - Crusaders FC
1:0
16:00
Glentoran FC - Glenavon FC
1:2
Kompletní výsledky
19.10.
Barry Town - Llanelli AFC
5:2
19.10.
Caernarfon Town - Newtown AFC
0:3
15:30
Carmarthen Town - Bala Town
1:2
15:30
Cefn Druids - Cardiff MU
1:1
15:30
Llandudno FC - Aberystwyth Town
0:1
20:30
The New Saints FC - Connah's Quay
info
19.10.
Cefn Albion - Dolgellau Athletic
info
19.10.
Penlan Club - Goytre United
info
19.10.
Llandudno Albion - Saint Asaph City
3:4e
15:30
Briton Ferry L. - Caerau Ely FC
info
15:30
Cambrian & C. - Port Talbot Town
info
15:30
Cwmamman United - Dinas Powys
info
15:30
Cwmbran Celtic - Ammanford AFC
info
15:30
Cwmbran Town - Afan Lido
info
15:30
Garden Village - Blaenrhondda FC
info
15:30
Llandrindod - Aberbargoed Buds
info
15:30
Llanidloes Town - Pontypridd Town
info
15:30
Panteg AFC - Penybont FC
info
15:30
Pontyclun FC - Llantwit Major
info
15:30
Radnor Valley - Goytre AFC
info
15:30
STM Sports FC - Haverfordwest
info
15:30
Sully Sports - Brecon Corinthians
info
15:30
Ton Pentre FC - Pencoed Athletic
info
15:30
Treharris - Cornelly United
info
15:30
Trefelin FC - Swansea University
info
15:30
Undy Athletic - Monmouth Town
info
15:30
West End FC - Caldicot Town
info
15:30
Ynysddu Welfare - Taffs Well
info
15:30
Bangor City - Mold Alexandra
info
15:30
Berriew FC - Penrhyncoch FC
info
15:30
Buckley Town - Brymbo FC
info
15:30
Caersws FC - Holywell Town
info
15:30
Coedpoeth United - Ruthin Town
info
15:30
Conwy Borough - Rhyl FC
info
15:30
Pwllheli FC - Porthmadog FC
info
15:30
Denbigh Town - Holyhead Town
info
15:30
Gresford Athletic - Brickfield
info
15:30
Guilsfield FC - Rhostyllen FC
info
15:30
Hawarden Rangers - Llanfair United
info
15:30
Holyhead Hotspurs - Corwen FC
info
15:30
Lland. Am. - Nantlle Vale FC
info
15:30
Llangefni Town - Borth United
info
15:30
Llanrhaeadr FC - Flint Town United
info
15:30
Llay Welfare - Rhydymwyn FC
info
15:30
Penycae FC - Airbus UK FC
info
15:30
Prestatyn Town - New Brighton Villa
info
Kompletní výsledky
19.10.
FK Vitebsk - Dněpr Mogilev
3:1
14:00
FK Minsk - Dinamo Minsk
3:3
16:00
BATE Borisov - FK Gorodeja
info
18:00
Šachtër Soligorsk - Neman Grodno
info
21.10.
FK Sluck - Torpedo Žodino
info
21.10.
FK Smoleviči - Isloč Minsk
info
21.10.
Dinamo Brest - Torpedo Minsk
info
Kompletní výsledky
21.10.
Žalgiris Vilnius - FK Trakai
info
21.10.
Lietava Jonava - Sūduva
info
Kompletní výsledky
19.10.
Rīgas Futbola skola - FK Valmiera
3:0
12:00
Riga FC - FK Jelgava
2:0
14:00
FK Ventspils - FK Spartaks
1:1
16:00
FK Liepāja - METTA/LU
info
Kompletní výsledky
12:00
FC Kuressaare - Kalev Tallinn
3:3
12:00
Paide Linnameeskond - Vaprus Pärnu
2:1
15:00
Trans Narva - Flora Tallinn
1:2
21.10.
Nõmme Kalju - Tammeka Tartu
info
21.10.
Levadia Tallinn - Tulevik Viljandi
info
Kompletní výsledky
14:00
Dinamo-Auto - Speranţa Nisporeni
0:1
17:00
Zimbru Kišiněv - Zaria Bălţi
info
21.10.
Sheriff Tiraspol - Milsami Orhei
info
21.10.
Petroclub Hîn. - Sfîntul Gheorghe
info
Kompletní výsledky
15:00
Sloga Simin Han - Mladost D.-K.
0:1
15:00
FK Zvijezda 09 - GOŠK Gabela
1:0
17:00
FK Sarajevo - Sloboda Tuzla
info
19:30
Zrinjski Mostar - Željezničar
info
21.10.
Krupa na Vrbasu - Radnik Bijeljina
info
21.10.
Čelik Zenica - Široki Brijeg
info
Kompletní výsledky
21.10.
FK Renova - Rabotnički Skopje
info
21.10.
FK Shkupi - Sileks Kratovo
info
21.10.
Belasica Strumica - Pobeda Prilep
info
21.10.
Makedonija GP Skopje - FA Pandev
info
21.10.
Vardar Skopje - FK Škendija
info
Kompletní výsledky
13:30
Iskra Danilovgrad - Zeta Golubovci
1:2
13:30
Rudar Pljevlja - Grbalj Radanovići
0:0
13:30
OFK Petrovac - Sutjeska Nikšić
1:0
13:30
Lovćen Cetinje - Mornar Bar
0:1
16:00
Bud. Podg. - Mladost Podgorica
0:0
Kompletní výsledky
14:00
Kastrioti Kruja - FK Kukësi
1:2
14:00
KF Laçi - Teuta Durrës
0:3
21.10.
Skënderbeu Korça - KF Kamza
info
21.10.
Partizani Tirana - Luftëtari
info
Kompletní výsledky
12:00
FC Artsakh - Lori FC
2:3
13:00
Shirak Gyumri - Ararat Jerevan
1:0
21.10.
Alashkert FC - Gandzasar Kapan
info
21.10.
Avan Academy - Pyunik Jerevan
info
Kompletní výsledky
15:00
FK Qäbälä - Neftçi Baku
3:1
17:00
Qarabağ Ağdam - Säbail FK
info
21.10.
PFK Sumqayit - Sabah FK
info
21.10.
Keşlə FK - Zirä FK
info
Kompletní výsledky
19.10.
Chikhura Sachkhere - Dila Gori
2:1
13:30
Sioni Bolnisi - FC Samtredia
4:2
21.10.
Dinamo Tbilisi - Lokomotivi Tbilisi
info
21.10.
Torpedo Kutaisi - Metalurgi Rustavi
info
21.10.
Saburtalo Tbilisi - Kolkheti
info
Kompletní výsledky
15:00
FC Astana - Ordabasy Šymkent
1:1
21.10.
Šachtër Karagandy - FK Aktobe
info
21.10.
Kairat Almaty - Tobol Kostanaj
info
21.10.
Kyzylžar Petropavl - Žetisu
info
21.10.
Irtyš Pavlodar - Kaisar Kyzylorda
info
21.10.
FK Atyrau - FK Akžajyk
info
Kompletní výsledky
19.10.
Senglea Athletics - Gzira United
0:1
19.10.
Qormi FC - St. Andrews FC
0:2
15:00
Pieta Hotspurs - Valletta FC
0:4
17:15
Birkirkara FC - Tarxien Rainbows
info
21.10.
Mosta FC - Sliema Wanderers
info
21.10.
Hibernians FC - Hamrun Spartans
info
Kompletní výsledky
18:00
F91 Dudelange - Progrès Niedercorn
info
21.10.
T. Pétange - Jeunesse Esch
info
21.10.
UNA Strassen - Racing FC Luxembourg
info
21.10.
US Mondorf - US Rumelange
info
21.10.
Fola Esch - Etzella Ettelbrück
info
21.10.
Differdange - Victoria Rosport
info
21.10.
Hamm Benfica - US Hostert
info
Kompletní výsledky
21.10.
KÍ Klaksvík - TB Tvøroyri
info
21.10.
B36 Tórshavn - HB Tórshavn
info
21.10.
AB Argir - Skála IF
info
21.10.
07 Vestur - EB/Streymur
info
21.10.
Víkingur Gøta - NSÍ Runavík
info
Kompletní výsledky
21.10.
Inter Club Escaldes - FC Lusitanos
info
21.10.
FC Ordino - FC Encamp
info
21.10.
FC Santa Coloma - UE Engordany
info
21.10.
UE Sant Julià - UE Santa Coloma
info
Kompletní výsledky
15:00
SP Cailungo - SP Cosmos
info
15:00
SP Tre Fiori - SS Folgore
info
15:00
SP Domagnano - FC Fiorentino
info
15:00
AC Juvenes - SS Murata
2:2
21.10.
AC Libertas - SC Faetano
info
21.10.
SS Pennarossa - SP Tre Penne
info
21.10.
SS Virtus - SS San Giovanni
info
Kompletní výsledky
19.10.
Lynx FC - Boca Juniors
0:1
16:00
Europa FC - St Joseph's FC
info
18:15
Glacis United - Gibraltar Phoenix
info
21.10.
Mons Calpe - Lions Gibraltar
info
Kompletní výsledky
21.10.
KF Priština - KF KEK
info
21.10.
KF Gjilani - KF Feronikeli
info
21.10.
KF Trepça '89 - KF Llapi
info
21.10.
KF Drenica - KF Liria
info
21.10.
KF Ballkani - KF Flamurtari
info
21.10.
KF Ferizaj - KF Drita
info
Kompletní výsledky
konec kariéry
 
- => -
 
konec kariéry
 
- => -
 
konec kariéry
 
- => -
 
konec kariéry
 
 
Všechny přestupy
16:55
Paris Saint-Germain - Amiens SC (Přímý přenos 10. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1)
17:00
Futbal (Rakúska liga - Red Bull Salzburg - Wacker Innsbruck)
18:00
Zo sveta Premier League (Zo sveta Premier League)
Kompletní TV program
 
 
30.09., 20:43
Další videa
Anketa
Jak dopadne utkání Slavie v Kodani?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!