EKVÁDOR PORAZIL KOSTARIKU A POSTUPUJE

V Ekvádoru se bude pořádně slavit. Fotbalová reprezentace jasně přehrála matnou Kostariku a poprvé v historii se podívá do osmifinále mistrovství světa. O góly se postarali C. Tenorio, Delgado a Kaviedes.  
15.06.2006 | Komentáře a souhrny | 5 komentářů
 

PREVIEW: ŠVÉDSKO - PARAGUAY

Jestliže chtějí postoupit do play-off, potřebují oba týmy nutně vyhrát. Prohra Paraguaye s Anglií se čekala, zato Švédové si zavařili remízou s Trinidadem a Tobagem, napravit své zaváhání mohou od jednadvaceti hodin v Berlíně.  
15.06.2006 | Previews | 10 komentářů
 

PREVIEW: ANGLIE - TRINIDAD A TOBAGO

Fotbalisté Trinidadu a Tobaga dosáhli velkého úspěchu, když ve svém úvodním vystoupení na šampionátu remizovali se Švédskem. Podaří se jim totéž i dnes proti Anglii? Budou to mít ještě těžší, ale mohou se opět spolehnout na hrdinu z prvního utkání Shaku Hislopa.  
15.06.2006 | Previews | 25 komentářů
 

PREVIEW: EKVÁDOR - KOSTARIKA

Nejdůležitější zápas historie čeká od patnácti hodin fotbalisty Ekvádoru. Pokud v Hamburku porazí výběr Kostariky, poprvé se na mistrovství světa podívají do vyřazovacích bojů.  
15.06.2006 | Previews | 5 komentářů
 

NĚMECKO - POLSKO: OHLASY

Německo gólem v nastavení porazilo Polsko a podle kouče domácího týmu Jürgena Klinsmanna to bylo vítězství zasloužené. Pawel Janas na druhé straně si postěžoval na chvilkovou ztrátu koncentrace, ale také své hráče pochválil za dobrý výkon.  
15.06.2006 | Previews | 10 komentářů
 

TUNISKO - SAÚDSKÁ ARÁBIE: OHLASY

Tunisko bylo v utkání se Saúdskou Arábií favoritem, ale kouč Roger Lemerre je i s bodem spokojen. Marcos Paqueta na druhé levičce u tolik spokojený nebyl, pro něj jsou to dva ztracené body. S oběma se dá souhlasit - Tunisané vyrovnali v samotném závěru...  
15.06.2006 | Previews | 7 komentářů
 

ŠPANĚLSKO - UKRAJINA: OHLASY

Španělský trenér Luis Aragones po čtyřgóové demolici Ukrajiny pochválil své hráče za vynikající start do turnaje. Jeho protějšek Oleg Blochin si posteskl, že jeho svěřenci neplnili taktické pokyny a nebyli disciplinovaní.  
15.06.2006 | Previews | 63 komentářů
 

NĚMCI SE PŘIBLÍŽILI POSTUPU

Druhé kolo základních skupin odstartovalo v Dortmundu utkání domácího Německa s Polskem. Dlouho to vypadalo na bezbrankovou remízu, v nastavení však Němci zúročili svou herní převahu i početní výhodu a brankou Neuvilla se velmi přiblížili postupu.  
14.06.2006 | Komentáře a souhrny | 10 komentářů
 

TUNISKO RÁDO ZA BOD SE SAÚDSKOU ARÁBIÍ

Zápas dvou rozdílných poločasů skončil remízovým výsledkem. Tunisko v první půli kontrolovalo hru, jenže po přestávce přestalo hrát a remízu horko těžko zachraňovalo až v nastaveném čase.  
14.06.2006 | Komentáře a souhrny | 7 komentářů
 

ŠPANĚLSKO PŘEHRÁLO UKRAJINU

Úvodní utkání skupiny G mělo až nečekaně jednoznačný průběh. Španělé doslova deklasovali Ukrajince, kterým v jejich premiéře na světových šampionátech nadělili výsledek 4:0. Dvěma góly se pod to podepsal David Villa, další branky přidali přidali Xabi Alonso a Fernando Torres.  
14.06.2006 | Komentáře a souhrny | 63 komentářů
 

DANIEL ALVES SI VYBRAL LIVERPOOL

Sevilla zřejmě v létě přijde o svou hvězdu Daniela Alvese. O brazilského obránce mají zájem Barcelona a AC Milán, ani jeden z těchto klubů ale zřejmě nepochodí, Alves totiž jako svého příštího zaměstnavatele upřednostňuje Liverpool.  
14.06.2006 | Aktuality | 9 komentářů
 

VETERÁNI MS: ALI BOUMNIJEL

Když se řekne jméno Roger Milla, většině fotbalových fanoušků se vybaví usměvavý Kamerunec, který se do análů finálových světových šampionátů zapsal jako nejstarší střelec, potažmo hráč, co kdy pobíhal po hřištích na MS. My si nyní proklepneme "staříka", který se v požehnaném věku zúčastní MS v Německu.  
14.06.2006 | Aktuality | žádný komentář
 

GUDJOHNSEN PŘESTOUPIL DO BARCELONY

V Barceloně již našli náhradu za Henrika Larssona, úkol nahradit švédského útočníka spadl na bedra Eidura Gudjohnsena. Islandský reprezentant přichází do španělského klubu z Chelsea a ještě dnes odpoledne by měl být na tiskové konferenci oficiálně představen jako nová posila. Katalánský velkoklub naopak opouští Maxi Lopez.  
14.06.2006 | Aktuality | 140 komentářů
 

PREVIEW: NĚMECKO - POLSKO

Druhé kolo zápasů ve skupinách zahajují Německo s Polskem. Domácí díky výhře nad Kostarikou uklidnili veřejnost a sami sebe, kdežto Poláci zklamali proti Ekvádoru. Hraje se večer v Dortmundu.  
14.06.2006 | Previews | 10 komentářů
 

PREVIEW: TUNISKO - SAÚDSKÁ ARÁBIE

Mnichovská Allianz aréna dnes nabídne exotickou podívanou, poprvé na turnaji se v arabském derby představí týmy Tuniska a Saúdské Arábie. Tunisané jsou mírnými favority, ale oba týmy dobře ví, že musí vyhrát, chtějí-li pomýšlet na postup ze skupiny.  
14.06.2006 | Previews | 7 komentářů
25.09. LaLiga - výsledky
Výsledky úterních zápasů španělské nejvyšší soutěže: Espanyol - Eibar 1:0 (68. Hermoso), Real Sociedad - Vallecano 2:2 (5. Jon, 78. William José - 31. Advíncula, 36. z penalty Trejo), Atlético Madrid - Huesca 3:0 (16. Griezmann, 29. Thomas, 33. Koke).
25.09. Man Utd vypadl z Ligového poháru
Manchester United nečekaně vypadl ve třetím kole anglického Ligového poháru s druholigovým Derby, které pod vedením manažera Franka Lamparda na Old Trafford uhrálo remízu 2:2 a poté zvítězilo 8:7 v penaltovém rozstřelu. V soutěži skončilo i Burnley s českým útočníkem Matějem Vydrou v sestavě, když podlehlo 1:2 třetiligovému Burtonu. (ČTK)
25.09. Giménez střídal se zraněným lýtkem
Atlético Madrid vede nad Huescou, ovšem přišlo o Josého Giméneze. Uruguayský reprezentant odstoupil ještě před koncem prvního poločasu kvůli zraněnému lýtkovému svalu. (lequipe.fr)
25.09. Aston Villa chce podepsat i Chestera
Poté, co se vedení Aston Villy dohodlo na prodloužení smlouvy s Jackem Grealishem, plánuje nyní zahájit jednání o novém kontraktu také s Velšanem Jamesem Chesterem. (telegraph.co.uk)
25.09. Serie A - výsledek
Dnešní výsledek italské ligy: Inter - Fiorentina 2:1 (45. z penalty Icardi, 78. D'Ambrosio - 53. vlastní Škriniar).
25.09. Ligue 1 - výsledky
Dnešní výsledky francouzské ligy: Monaco - Angers 0:1 (27. Bakohen), Nantes - Nice 1:2 (57. Sala - 31. Jallet, 69. Makengo), Toulouse - Saint-Étienne 2:3 (63. Gradel, 78. Durmaz - 23. Diony, 66. Cabella, 75. Salibur).
25.09. Bundesliga - výsledky
Úterní výsledky německé ligy: Brémy - Hertha 3:1 (11. Harnik, 45. Veljković, 66. Kruse - 53. Dilsorun), Bayern - Augsburg 1:1 (48. Robben - 87. F. Götze), Hannover - Hoffenheim 1:3 (55. z penalty Füllkrug - 20. Brenet, 49. Kadeřábek, 90+4. Belfodil), Freiburg - Schalke 1:0 (52. Niederlechner).
25.09. Kadeřábek zvýšil vedení Hoffenheimu
Hoffenheim těsně před závěrečným hvizdem vede 2:1 v Hannoveru, na čemž má podíl i Pavel Kadeřábek. Český reprezentant svým premiérovým letošním gólem navýšil vedení TSG.
25.09. Real Sociedad čtyřikrát bez Hernándeze
Theo Hernández ve čtyřech utkáních nepomůže Realu Sociedad. Francouzský obránce bude pykat za vyloučení z pátečního utkání s Huescou (1:0). (lequipe.fr)
25.09. Klostermanna prý monitoruje Bayern
Bayern Mnichov chce rozšířit konkurenci na krajích obrany a za tímto účelem si vyhlédl Lukase Klostermanna. Kapitán německé "21" je do roku 2021 pod smlouvou s RB Lipsko. (transfermarketweb.com)
Další expres zprávy
Výsledkový servis
18:00
Sparta Praha - AFC Ajax
info
18:00
Brøndby IF - Juventus FC
info
18:00
VfL Wolfsburg - Thór/KA Akureyri
info
18:00
FC Barcelona - BIIK Kazygurt
info
18:00
Linköpings FC - Žilstroj-1
info
19:00
Fortuna Hjørring - Fiorentina WFC
info
19:00
FC Rosengård - Rjazaň VDV
info
19:00
Bayern Mnichov - Spartak Subotica
info
20:00
Manchester City - Atlético Madrid
info
20:30
Chelsea LFC - SFK 2000 Sarajevo
info
27.09.
Olympique Lyon - Avaldsnes IL
info
27.09.
Slavia Praha - Gintra Universitetas
info
27.09.
Zvezda Perm - LSK Kvinner
info
27.09.
FC Curych - FC Honka
info
27.09.
Paris SG - St. Pölten-Spr.
info
27.09.
Glasgow City - Barcelona FA
info
Kompletní výsledky
02:15
Club Nacional - CA San Lorenzo
info
27.09.
Atlético Junior - CA Colón
info
Kompletní výsledky
25.09.
Burton Albion - Burnley FC
2:1
25.09.
Wycombe Wanderers - Norwich City
3:4
25.09.
Oxford United - Man. City
0:3
25.09.
Millwall FC - Fulham FC
1:3
25.09.
AFC Bournemouth - Blackburn Rovers
3:2
25.09.
Preston - Middlesbrough FC
2:3p
25.09.
Wolverhampton - Leicester City
0:1p
25.09.
Blackpool FC - Queens Park Rangers
2:0
25.09.
W. B. A. - Crystal Palace
0:3
25.09.
Manchester Utd. - Derby County
2:3p
20:45
Arsenal FC - Brentford FC
info
20:45
West Ham United - Macclesfield Town
info
20:45
Liverpool FC - Chelsea FC
info
20:45
Nottingham Forest - Stoke City
info
21:00
Tottenham Hotspur - Watford FC
info
25.09.
Yeovil Town - Milton Keynes Dons
1:1
25.09.
Aldershot Town - Maidstone United
0:1
25.09.
Barnet FC - Havant & Waterlooville
2:2
25.09.
Barrow AFC - Gateshead FC
1:2
25.09.
Braintree Town - Leyton Orient
1:5
25.09.
Chesterfield FC - Maidenhead United
1:3
25.09.
Eastleigh FC - Boreham Wood
1:0
25.09.
Ebbsfleet United - Bromley FC
1:2
25.09.
Halifax Town - AFC Fylde
0:0
25.09.
Salford City - Hartlepool United
3:0
25.09.
Solihull Moors - Dag & Red
2:0
25.09.
Sutton United - Dover Athletic
2:2
25.09.
Harrogate Town - Wrexham FC
0:0
Kompletní výsledky
25.09.
Espanyol Barcelona - SD Eibar
1:0
25.09.
Real Sociedad - Rayo Vallecano
2:2
25.09.
Atlético Madrid - SD Huesca
3:0
20:00
Athletic Bilbao - Villarreal CF
info
20:00
CD Leganés - FC Barcelona
info
22:00
Valencia CF - Celta Vigo
info
22:00
Sevilla FC - Real Madrid
info
27.09.
Deportivo Alavés - Getafe CF
info
27.09.
Real Valladolid - Levante UD
info
27.09.
Girona FC - Real Betis
info
Kompletní výsledky
25.09.
Inter Milán - ACF Fiorentina
2:1
19:00
Udinese Calcio - SS Lazio
info
21:00
Atalanta Bergamo - Turín FC
info
21:00
Cagliari Calcio - UC Sampdoria
info
21:00
Janov CFC - Chievo Verona
info
21:00
Juventus FC - Bologna FC
info
21:00
SSC Neapol - Parma Calcio
info
21:00
AS Řím - Frosinone Calcio
info
27.09.
SPAL 2013 - US Sassuolo
info
27.09.
Empoli FC - AC Milán
info
25.09.
Brescia Calcio - Città di Palermo
2:1
25.09.
AS Cittadella - Benevento Calcio
0:1
25.09.
Hellas Verona - Spezia Calcio
2:1
25.09.
AS Livorno - US Lecce
0:3
25.09.
Perugia Calcio - Carpi FC
0:1
25.09.
Delfino Pescara - FC Crotone
2:1
25.09.
Salernitana Calcio - Ascoli Calcio
1:1
19:00
US Cremonese - Cosenza Calcio
info
21:00
US Foggia - Calcio Padova
info
25.09.
Virtus Entella - Olbia Calcio
odl.
18:30
A.C. Gozzano - Piacenza Calcio
info
18:30
AS Pro Piacenza - AC Pistoiese
info
20:30
US Pontedera - Albissola 2010
info
20:30
Arzachena Calcio - Novara Calcio
info
20:30
Juventus U23 - AC Cuneo
info
20:30
Lucchese - Carrarese Calcio
info
20:30
Pisa Calcio - AC Arezzo
info
20:30
Pro Patria Calcio - Robur Siena
info
20:30
US Pro Vercelli - Alessandria
info
16:30
AC Imolese - Teramo Calcio
info
16:30
Vicenza Calcio - Rimini Calcio
info
16:30
AC Monza Brianza - AC Renate
info
16:30
Pordenone Calcio - VV Verona
info
16:30
Sambenedettese Calcio - Vis Pesaro
info
16:30
Ternana Calcio - AC FeralpiSalò
info
16:30
US Triestina - Ravenna Calcio
info
18:30
US Fermana - Giana Erminio
info
18:30
AS Gubbio - UC AlbinoLeffe
info
18:30
FC Südtirol-Alto Adige - Alma Fano
info
25.09.
US Siracusa - Paganese Calcio
3:1
25.09.
Bisceglie Calcio - US Casertana
2:1
25.09.
FC Catanzaro - US Vibonese
2:0
25.09.
SS Juve Stabia - Potenza SC
4:0
25.09.
Liberty Monopoli - Rende Calcio
0:1
25.09.
Trapani Calcio - Sicula Leonzio
3:0
25.09.
Virtus Francavilla - FC Rieti
2:1
25.09.
AS Viterbese - Reggina Calcio
odl.
16:30
FC Matera - Calcio Catania
info
Kompletní výsledky
25.09.
Werder Brémy - Hertha BSC
3:1
25.09.
Bayern Mnichov - FC Augsburg
1:1
25.09.
Hannover 96 - TSG Hoffenheim
1:3
25.09.
SC Freiburg - Schalke 04
1:0
18:30
Düsseldorf - Bayer Leverkusen
info
20:30
Borussia Dortmund - 1. FC Norimberk
info
20:30
RB Lipsko - VfB Stuttgart
info
20:30
Mönchengladbach - E. Frankfurt
info
20:30
1. FSV Mainz 05 - VfL Wolfsburg
info
25.09.
1. FC Köln - FC Ingolstadt 04
2:1
25.09.
VfL Bochum - Drážďany
0:1
25.09.
Union Berlín - Holstein Kiel
2:0
25.09.
SV Darmstadt - A. Bielefeld
1:2
18:30
Jahn Regensburg - 1. FC Heidenheim
info
18:30
FC St. Pauli - SC Paderborn
info
18:30
Erzgebirge Aue - SV Sandhausen
info
18:30
1. FC Magdeburg - MSV Duisburg
info
27.09.
Greuther Fürth - Hamburger SV
info
25.09.
Braunschweig - 1. FC Kaiserslautern
1:4
25.09.
Sp. Lotte - Carl Zeiss Jena
2:0
25.09.
Würzburger Kickers - SV Meppen
2:1
25.09.
Wehen Wiesbaden - Großaspach
2:0
25.09.
Hansa Rostock - Preußen Münster
1:4
19:00
VfR Aalen - Karlsruher SC
info
19:00
KFC Uerdingen - FSV Zwickau
info
19:00
VfL Osnabrück - Fortuna Köln
info
19:00
Unterhaching - TSV Mnichov 1860
info
25.09.
SV Straelen - SV Lippstadt 08
2:2
25.09.
SC Verl - Bonner SC
0:2
25.09.
Dortmund II - 1. FC Köln II
3:0
25.09.
Wiedenbrück - Düsseldorf II
1:2
25.09.
Oberhausen - SV Rödinghausen
1:1
25.09.
Viktoria Köln - Kaan-Marienborn
2:1
19:00
M'gladbach II - Rot-Weiß Essen
info
19:30
Alemannia Aachen - TV Herkenrath
info
19:30
SG Wattenscheid - Wuppertaler SV
info
Kompletní výsledky
25.09.
FC Slavičín - Fastav Zlín
3:9
25.09.
Baník Sokolov - Baník Ostrava
1:2
25.09.
MFK Chrudim - FK Mladá Boleslav
2:0
16:00
Loko Vltavín - FK Teplice
info
16:00
Olympia Radotín - 1. FC Slovácko
info
16:00
1. FK Příbram - Vlašim
info
17:00
Sigma Olomouc - Fotbal Třinec
info
18:00
Zbrojovka Brno - Slovan Liberec
info
18:30
Slavia Praha - FK Ústí nad Labem
info
25.09.
Bohemians Praha 1905 - FK Jablonec
1:0
Kompletní výsledky
25.09.
FC Nitra - AS Trenčín
2:1
15:30
MFK Rusovce - MFK Skalica
info
16:00
Most p. B. - Spartak Trnava
info
16:00
KOVO Beluša - DAC Dunajská Streda
info
Kompletní výsledky
25.09.
AS Monaco - Angers SCO
0:1
25.09.
FC Nantes - OGC Nice
1:2
25.09.
Toulouse FC - St-Étienne
2:3
19:00
Amiens SC - Stade Rennes
info
19:00
Girondins Bordeaux - Lille OSC
info
19:00
SM Caen - Montpellier HSC
info
19:00
Dijon FCO - Olympique Lyon
info
19:00
Marseille - Racing Strasbourg
info
19:00
Nîmes Olympique - EA Guingamp
info
21:00
Paris Saint-Germain - Stade Reims
info
27.09.
Le Mans FC - US Quevilly-Rouen
info
Kompletní výsledky
25.09.
Neftechimik Nižnekamsk - Ural
2:3
17:00
Baltika K. - Lokomotiv Moskva
info
17:00
Luki-Energija - Jenisej Krasnojarsk
info
17:00
Torpedo Moskva - Dinamo Moskva
info
17:00
FK Chimki - Rubin Kazaň
info
17:00
Volgar Astrachaň - Zenit Petrohrad
info
17:00
Syzran-2003 - FK Rostov
info
17:00
Novorossi. - Spartak Moskva
info
17:00
FK Nižnij Novgorod - FK Ufa
info
17:00
Dinamo Barnaul - FK Orenburg
info
17:00
Sachalin - Arsenal Tula
info
17:00
SKA Chabarovsk - Achmat Groznyj
info
17:00
FK Čajka - Anži Machačkala
info
27.09.
Avangard Kursk - FK Krasnodar
info
27.09.
FK Tambov - Křídla Sovětů
info
Kompletní výsledky
27.09.
GD Chaves - SL Benfica
info
Kompletní výsledky
25.09.
Hibernian FC - Aberdeen FC
0:1p
20:45
Rangers FC - Ayr United
info
20:45
St. Johnstone FC - Celtic FC
info
20:45
Heart of Midlothian - Motherwell FC
info
Kompletní výsledky
25.09.
AFC Amsterdam - SC Telstar
5:0
25.09.
RKC Waalwijk - NAC Breda
2:0
25.09.
VV Noordwijk - Sparta Rotterdam
3:2
25.09.
FC Den Bosch - Heracles Almelo
1:2
25.09.
DVS '33 Ermelo - Roda JC
0:6
25.09.
VVSB Noordwijk. - BV De Graafschap
3:2
25.09.
SVV Scheveningen - Cambuur
2:3e
25.09.
Koninklijke HFC - Harkemase Boys
4:0
25.09.
Helmond Sport - Fortuna Sittard
0:5
25.09.
Go Ahead Eagles - FC Eindhoven
2:0
25.09.
Almere City - FC Dordrecht
1:0
25.09.
ODIN '59 - FC Lisse
1:0
25.09.
FC Volendam - Willem II
1:2
25.09.
RKVV Westlandia - VVV Venlo
0:3
25.09.
Rijnsburgse Boys - FC Oss
1:2p
25.09.
SV Spakenburg - Door Fusie Sterk
3:0
25.09.
Kozakken Boys - ONS Sneek
3:1
25.09.
SBV Excelsior - NEC Nijmegen
2:3e
17:00
OJC Rosmalen - ADO Den Haag
info
18:30
Excelsior Maassluis - PSV Eindhoven
info
19:45
RKAV Volendam - SBV Vitesse
info
19:45
VV Eemdijk - ASWH Hendrik
info
19:45
VV DOVO - SV Urk
info
19:45
RKSV Groene Ster - SV TEC
info
19:45
VV Staphorst - PEC Zwolle
info
19:45
VV Katwijk - SC Heerenveen
info
20:45
HVV Te Werve - AFC Ajax
info
27.09.
MVV Alcides - AZ Alkmaar
info
27.09.
OFC Oostzaan - FC Emmen
info
27.09.
FC Groningen - FC Twente
info
27.09.
FC Utrecht - MVV Maastricht
info
27.09.
VV Gemert - Feyenoord Rotterdam
info
Kompletní výsledky
25.09.
KAS Eupen - AFC Tubize
3:0
25.09.
Waasland-Beveren - Mandel United
1:2
25.09.
KRC Harelbeke - KV Kortrijk
0:1
20:00
KRC Genk - Lommel SK
info
20:00
Olympic Charleroi - KSC Lokeren
info
20:00
Excelsior Virton - KAA Gent
info
20:30
KSK Heist - SV Zulte Waregem
info
20:30
Sint-Truidense VV - KFC Duffel
info
20:30
Dessel Sport - Excel Mouscron
info
20:30
Hoogstraten VV - KV Oostende
info
20:30
Cercle Bruggy - Beerschot Wilrijk
info
20:30
Eendracht Aalst - Charleroi
info
20:30
Standard Lutych - FC Knokke
info
20:30
KMSK Deinze - Club Bruggy
info
20:45
KV Mechelen - Royal Antverpy FC
info
27.09.
RSC Anderlecht - RU Saint-Gilloise
info
Kompletní výsledky
25.09.
1461 Trabzon - Tuzlaspor
3:2p
25.09.
24Erzincanspor - Gaz. Gaziantep
2:1
25.09.
Erzin Belediyespor - Ümraniyespor
1:4
25.09.
Diyarbekirspor - Samsunspor
1:0
25.09.
Yeni Altındağ Bel. - Manisaspor
3:0
25.09.
Manisa BBSK - Keçiörengücü
1:2
25.09.
Kirklarelispor - Utas Uşakspor
4:1
25.09.
Bozüyük Vitraspor - Denizlispor
0:1
25.09.
Nazilli Belediyespor - Tokatspor
5:0
25.09.
Pendikspor - Altinordu SK
2:1
25.09.
Maltepespor - Menemen Belediyespor
1:2
25.09.
Tire 1922 Spor - Sivas DEB
0:1
25.09.
Erzurum BB - Ankara Demirspor
1:0
25.09.
Adana Demirspor - Yeni Orduspor
2:1
12:00
Yeni Amasyaspor - Konyaspor
info
13:00
Van BB - Hacettepe SK
info
13:00
Gaziantepspor - Dersimspor
info
13:00
Kilis Belediyespor - Osmanlispor
info
13:00
Hatayspor - Kasımpaşa Erokspor
info
13:00
Gümüşhanespor - Silivrispor
info
13:00
Erbaaspor - Eskişehirspor
info
13:30
KDÇ Karabükspor - Körfez Spor
info
13:30
Kirşehir Belediyespor - Altay SK
info
13:30
Anadolu S. - Fatih Karagümrük
info
13:30
Karaman Belediyespor - Etimesgut B.
info
13:30
Bartinspor - Sariyer SK
info
13:30
Zonguldak Kom. - Bayrampaşaspor
info
14:00
Elaziğspor - Batman Petrolspor
info
14:00
Darica G. - Inegölspor
info
14:00
Bucak Belediye - BUGSAŞ Spor
info
14:00
Bandirmaspor - Gaziosmanpaşa SK
info
14:00
Sile Yildizspor - Adanaspor
info
14:00
Çengelköyspor - Sakaryaspor
info
14:00
Istanbulspor - Bağcılar Spor
info
16:00
Afjet Afyonspor - Siirt Özel
info
17:00
Fethiyespor - Sancaktepe B.
info
18:00
Kahramanmaraşspor - Kemerspor 2003
info
18:00
Boluspor - Payasspor
info
18:00
Şanliurfaspor - Yomraspor
info
18:00
MKE Ankaragücü - Serik B.
info
19:30
Çaykur Rizespor - Tarsus I. Y.
info
27.09.
Karadeniz Ereğli - Antalyaspor
info
27.09.
Gençlerbirliği SK - Bergama B.
info
27.09.
Niğde Belediyespor - Bodrumspor
info
27.09.
Eyüpspor - Pazarspor
info
27.09.
Kastamonuspor - Bitlis Öz.
info
27.09.
Balikesirspor - Amed SK
info
27.09.
Giresunspor - Kocaelispor
info
Kompletní výsledky
25.09.
Volos NFC - Apollon Larisas
5:1
25.09.
OF Ierapetra - PGS Kissamikos
0:2
25.09.
Apollon Paralimniou - Trikala FC
1:1
25.09.
Asteras Tripolis - Apollon Smyrnis
2:1
25.09.
Atromitos FC - PAS Giannina FC
1:2
15:30
Aittitos Spata - Ergotelis FC
info
15:30
Xanthi FC - OFI Kréta
info
18:00
AEK Atény - PAS Lamia 1964
odl.
18:00
PAOK Soluň - Aris Soluň
info
18:00
Niki Volos - AO Kerkyra
info
27.09.
Thyella Kamari - Iraklis Soluň
info
27.09.
Aris Avato - Panachaiki FC
info
27.09.
PASA Irodotos - Apollon Pontou FC
info
27.09.
Olympiakos Pireus - APO Levadiakos
info
Kompletní výsledky
25.09.
SV Leobendorf - SCR Altach
1:2
25.09.
ASK-BSC Bruck/Leitha - Aus. Lust.
1:3
25.09.
Wolfsberger AC - Austria Klagenfurt
4:0
25.09.
TSV Hartberg - WSG Wattens
3:0
25.09.
D'berger - Wiener Neustadt
3:4e
25.09.
Union Vöcklamarkt - SV Ried
0:1
25.09.
SV Horn - SV Lafnitz
0:2
25.09.
Grazer AK - Vorwärts Steyr
1:0p
16:00
FC Stadlau - SV Kapfenberg
info
18:30
SV Mattersburg - Rapid Vídeň
info
19:00
Neusiedl am See - Wacker Innsbruck
info
19:00
Saalfelden - SKN Sankt Pölten
info
19:00
ATSV Stadl-Paura - LASK Linz
info
20:30
SC Schwaz - Red Bull Salzburg
info
20:45
Austria Vídeň - SK Sturm Graz
info
Kompletní výsledky
25.09.
Grasshopper Curych - FC Thun
0:2
20:00
BSC Young Boys - FC St. Gallen
info
20:00
FC Basilej - FC Luzern
info
20:00
Neuchâtel Xamax - FC Lugano
info
27.09.
FC Sion - FC Curych
info
25.09.
FC Aarau - FC Schaffhausen
3:1
25.09.
FC Chiasso - FC Rapperswil-Jona
0:1
25.09.
Servette Ženeva - SC Kriens
1:1
20:00
FC Winterthur - Lausanne Sport
info
20:00
FC Wil - FC Vaduz
info
Kompletní výsledky
18:00
Illičivec Mariupol - Dynamo Kyjev
info
25.09.
PFK Sumy - Karpaty Lvov
0:3
14:00
Krystal Cherson - Desna Černihiv
info
14:30
Myr Hornostajivka - Inhulec Petrove
info
15:00
FC Kaluš - Metalist 1925 Charkov
info
15:00
Nyva Vinnycja - Hirnyk Kryvyj Rih
info
16:00
Zirka K. - Olimpik Doněck
info
16:00
Dněpr Čerkasy - Arsenal Kyjev
info
16:00
FC Minaj - MFK Mykolajiv
info
17:00
SK Dnipro-1 - Volyn Luck
info
18:00
Č. Oděsa - PFK Oleksandrija
info
Kompletní výsledky
25.09.
ŁKS Łódź - Lech Poznań
0:1e
25.09.
Świętochl. - Arka Gdynia
0:3
25.09.
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Płock
1:4
25.09.
Gryf Wejherowo - Stomil Olsztyn
1:3
25.09.
Głubczyce - Chrobry Głogów
0:8
25.09.
Chojnice - Legia Varšava
0:1
25.09.
Pogoń Siedlce - Stal Mielec
2:1
25.09.
Ruch Chorzów - Odra Opole
1:5
25.09.
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
1:2p
15:00
Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław
info
15:00
Resovia Rzeszów - Warta Poznań
info
15:30
KP Starogard - Górnik Łęczna
info
15:30
Elana Toruń - Bytovia Bytów
info
16:00
ROW 1964 Rybnik - KS Cracovia
info
16:00
Olimpia Grudziądz - Sosnowiec
info
16:00
Legionovia Legionowo - GKS Tychy
info
16:00
Lechia Dzierżoniów - Jagiellonia
info
16:00
GKS Drwinia - Wisła Puławy
info
16:00
Środa Wlkp. - Radomiak Radom
info
16:00
Tur Bielsk Podlaski - Nieciecza
info
16:00
KS Paradyż - Puszcza Niepołomice
info
16:00
Ziel. Góra - Wigry Suwałki
info
16:00
Huragan Morąg - Zagłębie Lubin
info
16:30
Baltyk Koszalin - Rozwój Katowice
info
17:30
GKS Jastrzębie - Piast Gliwice
info
18:00
MKS Kluczbork - Podbeskidzie
info
18:00
S. Nowy Sącz - Miedź Legnica
info
18:30
GKS Bełchatów - Garbarnia Kraków
info
20:30
GKS Katowice - Pogoń Szczecin
info
Kompletní výsledky
25.09.
FC Voluntari - FC Botoşani
2:1
25.09.
Miercurea Ciuc - ACS Energeticianul
2:1
25.09.
Sportul Snagov - CSU Craiova
0:2
25.09.
SS Poli Temešvár - Sepsi OSK
1:2p
25.09.
Brăila - Dinamo Bukurešť
1:3
15:00
UTA Arad - CSM Politehnica Iaşi
info
15:30
Sporting Lieşti - CS Mioveni
info
15:30
CSM Slatina - Dunărea Călăraşi
info
15:30
A. Clinceni - FC Hermannstadt
info
15:30
Progresul Spartac - Univ. Cluj
info
17:45
Concordia Chiajna - Viitorul C.
info
20:30
Chindia Târgovişte - CFR Cluj
info
27.09.
Luceafărul Oradea - Astra Giurgiu
info
27.09.
B. Rădăuți - Gaz Metan Mediaş
info
27.09.
Rapid Buk. - CS Turnu Măgurele
info
27.09.
Unirea Alba Iulia - FCSB
info
Kompletní výsledky
20:00
MOL Vidi FC - Mezőkövesdi SE
info
Kompletní výsledky
25.09.
NK Udernik Kurilovec - Slaven
0:2
15:30
Sloga Mravince - Dinamo Záhřeb
info
15:30
NK Križevci - NK Rijeka
info
15:30
NK Vrapče - Hajduk Split
info
15:30
Jadran Luka Ploče - RNK Split
info
15:30
Primorac Biograd - L. Záhřeb
info
15:30
Sloga NG - NK Istra 1961
info
15:30
NK Vukovar '91 - NK Zadar
info
15:30
NK Krk - HNK Cibalia
info
15:30
Slavija Pleternica - NK Vinogradar
info
15:30
NK Marsonia 1909 - NK Záhřeb
info
15:30
NK Nehaj - HNK Šibenik
info
15:30
NK Zelina - GOŠK Dubrovnik
info
18:00
NK Varaždin - Medimurje Čakovec
info
Kompletní výsledky
20:00
Napredak K. - FK Crvena Zvezda
info
15:00
FK Kolubara - FK Partizan
info
16:00
FK Inđija - FK Zemun
info
16:00
Sinđelić Bělehrad - FK Voždovac
info
16:00
Radnik Surdulica - Radnički Pirot
info
16:00
Mladost BJ - FK Čukarički
info
16:00
TSC Bačka Topola - FK Rad
info
16:00
Javor Ivanjica - FK Novi Pazar
info
16:00
Proleter Novi Sad - Mladost Lučani
info
16:00
LFK Mladost - Spartak Subotica
info
18:00
Mačva Šabac - FK Radnički 1923
info
18:00
Sloboda Užice - Borac Čačak
info
18:00
FK Bačka - Budućnost Dobanovci
info
19:00
Vojvodina Novi Sad - FK Teleoptik
info
19:00
Radnički Niš - FK Bežanija
info
Kompletní výsledky
20:00
NK Krško - NK Domžale
info
27.09.
Triglav Kranj - NŠ Mura
info
27.09.
NK Maribor - Rudar Velenje
info
27.09.
NK Celje - NK Aluminij
info
27.09.
Olimpija Lublaň - ND Gorica
info
Kompletní výsledky
25.09.
Botev Galabovo - Vitoša Bistrica
0:1p
25.09.
Dobrudža Dobrič - Lokomotiv Sofia
0:1
25.09.
Strumska Slava - Carsko Selo Sofia
2:0
25.09.
Hebar 1918 - Beroe Stara Zagora
1:6
25.09.
Kariana Erden - Septemvri Sofia
0:1
25.09.
OFK Pomorie - Lokomotiv Plovdiv
0:1
25.09.
Atletik Kuklen - Levski Sofia
0:6
25.09.
Litex Loveč - Etar Veliko Tarnovo
0:2
25.09.
PFK Montana - CSKA Sofia
0:2
15:00
PFK Nesebar - Ludogorec Razgrad
info
15:00
Arda Kardžali - Černo More Varna
info
15:00
Spartak Varna - Vereja Stara Zagora
info
16:00
Lokomotiv GO - Dunav Ruse
info
17:00
Černomorec Balčik - Botev Vraca
info
18:00
CSKA 1948 Sofia - Botev Plovdiv
info
27.09.
Pirin Blagoevgrad - Slavia Sofia
info
Kompletní výsledky
25.09.
Ledøje-Smørum Fodbold - Hobro IK
1:2
16:15
Hundested IK - Vendsyssel FF
info
16:30
Jammerbugt FC - Esbjerg fB
info
16:30
Boldklubben 1908 - BK Marienlyst
info
16:30
Dalum IF - FC Midtjylland
info
18:30
Aarhus Fremad - AGF Aarhus
info
18:30
FC Roskilde - Aalborg BK
info
19:00
Kolding IF - Randers FC
info
19:00
FC Fredericia - SønderjyskE
info
19:00
Naestved BK - Silkeborg IF
info
19:00
HB Køge - FC Nordsjaelland
info
27.09.
Viby IF - FC Kodaň
info
27.09.
Hillerød Fodbold - Brøndby IF
info
Kompletní výsledky
25.09.
Örebro SK - IK Sirius
0:0
19:00
Hammarby IF - IF Elfsborg
info
19:00
GIF Sundsvall - Djurgårdens IF
info
19:00
IFK Norrköping - Malmö FF
info
19:00
Östersunds FK - IF Brommapojkarna
info
19:00
Trelleborgs FF - Dalkurd FF
info
27.09.
IFK Göteborg - AIK Solna
info
27.09.
Kalmar FF - BK Häcken
info
25.09.
Halmstads BK - Landskrona BoIS
2:1
Kompletní výsledky
18:00
IK Start - FK Bodø/Glimt
info
20:00
Rosenborg BK - Vålerenga IF
info
27.09.
Lillestrøm SK - Bryne FK
info
27.09.
FK Haugesund - Strømsgodset IF
info
25.09.
Mjøndalen IF - Aalesunds FK
2:0
Kompletní výsledky
17:30
Inter Turku - FC Lahti
info
17:30
Ilves Tampere - HJK Helsinky
info
Kompletní výsledky
25.09.
Dundalk FC - Derry City
3:2
Kompletní výsledky
25.09.
Ards FC - Glenavon FC
0:2
25.09.
Coleraine FC - Ballymena United
2:2
25.09.
Dungannon Swifts - Crusaders FC
3:2
Kompletní výsledky
25.09.
Cambrian & C. - Aberystwyth Town
3:1
25.09.
Cardiff MU - Carmarthen Town
3:1
25.09.
Haverfordwest - Goytre United
6:2
25.09.
Newtown AFC - Penybont FC
1:0
Kompletní výsledky
16:00
Torpedo Minsk - BATE Borisov
info
Kompletní výsledky
25.09.
FK Atlantas - FK Palanga
1:1
17:00
Lietava Jonava - Žalgiris Vilnius
info
19:00
Sūduva Marijampolė - FK Trakai
info
Kompletní výsledky
25.09.
Levadia Tallinn - Flora Tallinn
2:1
25.09.
Trans Narva - Noorus 96 Jõgeva
8:0
25.09.
Paide Linnam. - Legion Tallinn
2:1
25.09.
Tabasalu Charma - Zenit Tallinn
6:1
18:00
Nõmme Kalju - Kalev Tallinn
info
18:00
Viimsi JK II - FC Elva
info
Kompletní výsledky
16:00
Sloga Simin Han - Krupa na Vrbasu
info
16:00
GOŠK Gabela - Čelik Zenica
info
16:00
FK Zvijezda 09 - Radnik Bijeljina
info
18:30
FK Sarajevo - Široki Brijeg
info
20:00
Zrinjski Mostar - Mladost D.-K.
info
20:30
Željezničar - Sloboda Tuzla
info
Kompletní výsledky
15:30
FK Škendija - Pobeda Prilep
info
15:30
FA Pandev - FK Renova
info
15:30
Vardar Skopje - Sileks Kratovo
info
15:30
Makedonija - Rabotnički Skopje
info
15:30
Belasica Strumica - FK Shkupi
info
Kompletní výsledky
15:30
Skënderbeu - Veleçiku Koplik
info
15:30
Luftëtari Gjirokastra - FK Vora
info
15:30
Partizani Tirana - Tërbuni Puka
info
15:30
KF Kamza - Besa Kavaja
info
15:30
Vllaznia Skadar - KS Burreli
info
15:30
Kastrioti Kruja - Korabi Peshkopi
info
15:30
KF Egnatia - Dinamo Tirana
info
15:30
Erzeni Shijak - Besëlidhja Lezha
info
15:30
Apolonia Fier - KS Pogradeci
info
15:30
Bylis Ballshi - Tomori Berat
info
15:30
KF Tirana - Iliria Fushë-Kruja
info
15:30
KS Lushnja - FK Shënkolli
info
15:30
Teuta Durrës - Turbina Cërrik
info
15:30
Flamurtari Vlora - Shkumbini Peqin
info
15:30
KF Laçi - Naftëtari Kuçova
info
15:30
FK Kukësi - KF Oriku
info
Kompletní výsledky
18:00
Qarabağ Ağdam - Zirä FK
info
Kompletní výsledky
27.09.
Lokomotivi Tbilisi - Dila Gori
info
27.09.
Dinamo Tbilisi - Kolkheti-1913 Poti
info
27.09.
Torpedo Kutaisi - Sioni Bolnisi
info
Kompletní výsledky
11:00
Kyzylžar Petropavl - Šachtër K.
info
12:00
Kaisar Kyzylorda - Kairat Almaty
info
12:00
Žetisu - Ordabasy Šymkent
info
14:00
FK Akžajyk - Tobol Kostanaj
info
14:30
FK Atyrau - FC Astana
info
16:00
FK Aktobe - Irtyš Pavlodar
info
Kompletní výsledky
19:30
Fola Esch - F91 Dudelange
info
Kompletní výsledky
16:00
B36 Tórshavn - 07 Vestur
info
Kompletní výsledky
25.09.
FC Triesen II - FC Schaan
info
25.09.
Eschen/Mauren III - FC Triesenberg
info
25.09.
FC Ruggell II - FC Balzers III
info
Kompletní výsledky
02:15
Chamois Niortais - RC Lens (Záznam 8. kola druhé nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 2)
03:30
Fotbal (MLS Highlights)
04:15
Fotbal (Liga NOS, sestřih,)
Kompletní TV program
Anketa
Který z českých klubů postoupí ze základní skupiny Evropské ligy?
Hlasovat
Anketa
Jak skončí zápas Slovensko - Česko?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!