FERGIE VĚŘÍ GLAZEROVI

Trenér Manchesteru United Sir Alex Ferguson zdůraznil, že plně důvěřuje americkému majiteli klubu Glazerovi a nebude souhlasit s prodejem Cristiana Ronalda v letním přestupovém období.  
17.02.2007 | Aktuality | žádný komentář
 

CORVINO: TONI NÁS NEOPUSTÍ

Sportovní ředitel Fiorentiny Pantaleo Corvino uklidňuje fanoušky italského klubu. Ostrostřelec Luca Toni podle jeho slov klub neopustí. "S Mutuem tvoří skvělé duo."  
17.02.2007 | Aktuality | 1 komentář
 

FINÁLE CARLING CUPU BEZ HENRYHO

Thierry Henry ve finálovém utkání Carling cupu proti Chelsea nenastoupí, tvrdí lodivod Kanonýrů Arsené Wenger. Francouzský stratég chce ve finále sázet hlavně na nezkušené mladíky, jak tomu bylo doposud.  
17.02.2007 | Aktuality | 12 komentářů
 

TIPY NA VÍKEND (5)

Je tu další díl tipů na víkend a protože se příští týden bude hrát Liga mistrů, tak se sázkám na kluby, které v ní budou startovat, raději obloukem vyhneme. Zřejmě budou šetřit hráče a i motivace na zápas domácí ligy bude asi všelijaká.  
17.02.2007 | Tipy a analýzy | 14 komentářů
 

LIGUE 1 - PREVIEW 25. KOLA

Po páteční předehrávce Lille - Lyon pokračuje Ligue 1 v sobotu dalšími sedmi zápasy. Haškovo St. Etienne, které pomalu ztrácí naděje na vysněné druhé místo, se utká s Rennes. PSG zajíždí do Nancy. V neděli kolo zakončí zápasy Monako - Lens a Marseilles - Nantes.  
16.02.2007 | Previews | 4 komentáře
 

ROBINHO, BECKHAM, CASSANO A ETO'O

K těmto hráčům se vyjádřil sám velký kormidelník Realu Madrid Fabio Capello. Italský kouč mimochodem v rozhovoru uvedl, že věří ve schopnosti Brazilce Robinha a také sdělil svůj názor na krizi v Barceloně.  
16.02.2007 | Aktuality | 2 komentáře
 

VYBOUCHNE V INTERU BOMBA?

Diego, Lionel Messi, Pato Alexandre, Antonio Cassano, Franck Ribéry, Juan Roman Riquelme, Diarra, Florent Malouda... Ptáte se, co tyto hráče spojuje? Odpověď je jednoduchá: Zájem Interu. Právě některá přestupová "bomba" z těchto hvězdných jmen může vybouchnout v letním přestupovém období.  
16.02.2007 | Aktuality | 12 komentářů
 

KDE SKONČÍ ANDRADE?

Jorge Andrade patří k nejlepším a nejuznávanějším obráncům španělské La Ligy, a tak se není co divit, že se o jeho služby již delší dobu zajímá celá řada velkoklubů. Zatímco v posledních letech vyšly všechny naprázdno, letos vypadá Andadeho odchod z La Coruňi mnohem reálněji. Samotný hráč se již vyjádřil, že je čas udělat další krok ve své kariéře.  
16.02.2007 | Aktuality | 7 komentářů
 

OBĚTUJE BARCELONA RONALDINHA?

Katalánská Barcelona je v posledních dnech určitě nejvíce mediálně sledovaným klubem na světě. Nejen že se mluví o roztržce kouče Rijkaarda s útočníkem Eto'oem, předmětem debat je stále také příchod Cristiana Ronalda. A tomu by údajně mohl uvolnit místo Ronaldinho.  
16.02.2007 | Aktuality | 23 komentářů
 

HITZFELD BY CHTĚL RAÚLA

Nový kouč Bayernu Mnichov Ottmar Hitzfeld má jasno v otázce, kterého hráče by si přál jako posilu pro svůj tým. Rád by angažoval útočníka Realu Madrid Raúla.  
16.02.2007 | Aktuality | 15 komentářů
 

RIJKAARD NA ODCHODU Z BARCELONY?

Nejen celé Španělsko v posledních dnech žije mediální aférou v Barceloně a ta podle tamních médií nezůstane jen tak. Nizozemský kouč Frank Rijkaard údajně vážně přemýšlí o odchodu z úspěšného klubu.  
16.02.2007 | Aktuality | 56 komentářů
 

KALADZE: RONALDO NÁS ZVEDL

Přestože se brazilský útočník Ronaldo od svého příchodu do AC Milán ještě střelecky neprosadil, i tak má na svůj nový tým blahodárný vliv. Podle Kachy Kaladzeho jeho příchod pozvedl náladu v kabině.  
16.02.2007 | Aktuality | 17 komentářů
 

ADEBAYOR PŘEDPOVÍDÁ ARSENALU SLÁVU

Londýnský Arsenal bude v příští sezóně útočit na tituly na všech frontách a hlavním důvodem bude jeho domácí neporazitelnost. Není to pohled do věštecké koule, jsou to slova útočníka Kanonýrů Emmanuela Adebayora.  
16.02.2007 | Aktuality | 3 komentáře
 

DROGBA STÁLE VĚŘÍ

Gólová mašina, Didier Drogba, pošilhává po Evropské zlaté kopačce. Ze všeho nejvíce ale chce anglický titul pro Chelsea. Dosud dal tento útočník z Pobřeží slonoviny 25 gólů, ale upřednostňuje cíle týmu nad svými osobními.  
16.02.2007 | Aktuality | 2 komentáře
 

POHÁR UEFA - SOUHRN 3. KOLA

Hned pět klubů má po úvodních duelech třetího kola rázně nakročeno do osmifinále. Werder si doma poradil s Ajaxem snadno 3:0, výhry z venku pak vezou Espanyol, PSG, Newcastle a také obhájce trofeje ze Sevilly. V gólově nejbohatším zápase se rozešly smírně Fenerbahce a Alkmaar. Další nizozemský klub, Feyenoord Rotterdam, byl ze soutěže již dříve vyloučen a Tottenham tak postupuje bez boje...  
16.02.2007 | Komentáře a souhrny | 9 komentářů
19:26 Levski Sofia si pojistilo Obertana
Gabriel Obertan spojil i svoji další budoucnost s Levski Sofia. Bývalý mládežnický reprezentant Francie, jenž hrál za Manchester United nebo Newcastle, podepsal blíže neupřesněný kontrakt. (lequipe.fr)
19:14 Emre Can bude muset na operaci
Záložník Juventusu Emre Can bude muset absolvovat drobný chirurgický zákrok v oblasti štítné žlázy. Jak dlouho by měl týmu německý fotbalista chybět klub nezveřejnil. Ve víkendovém utkání proti Janovu seděl Can na lavičce náhradníků, ale do hry se nedostal. (espn.com)
19:00 FORTUNA:LIGA - výsledky
Výsledky nedělních zápasů české ligy: Dukla - Opava 1:0 (89. Ďurica), Liberec - Slavia 0:1 (3. Stoch).
18:56 Ligue 1 - výsledky
Výsledky nedělních zápasů francouzské ligy: Montpellier - Bordeaux 2:0 (17. Laborde, 53. Delort z pen., Saint-Étienne - Rennes 1:1 (4. z penalty Khazri - 34. Sarr).
18:52 Premier League - výsledek
Výsledek dnešního utkání anglické ligy: Everton - Crystal Palace 2:0 (87. Calvert-Lewin, 89. Tosun).
18:38 Eredivisie - výsledky
Výsledky dnešních zápasů nizozemské ligy: Breda - Willem II 2:2 (28. te Vrede, 74. Rosheuvel z pen. - 35. Meissner, 42. Avdijaj), Feyenoord - Zwolle 3:0 (18. Clasie, 44. Jörgensen, 73. Berghuis), Venlo - Den Haag 2:0 (2. Mlapa, 85. Grot), Heracles - Groningen 4:1 (25. a 46. Dalmau, 78. a 90.+2 Kuwas - 14. Mahi), Sittard - De Graafschap 3:1 (38. a 83. Lamprou, 89. Niňaj - 50. El Jebli).
18:24 Je to zasloužené vítězství, řekl Skuhravý
Dukla Praha zvítězila nad Opavou a opustila poslední místo ligové tabulky. "Když vyhrajete v 90. minutě, tak je to vždycky šťastný okamžik. Na druhou stranu jsem přesvědčený, že dneska je to zcela zasloužené vítězství, protože jsme celé utkání byli lepším týmem. My jsme tvořili hru a s tímhle průběhem zápasu jsme počítali. Naše štěstí bylo, že soupeř ze třech skvělých standardek, které zahrával Pavel Zavadil, neskóroval. V prvním i ve druhém poločase v závěru jsme měli dvě čisté brankové příležitosti, škoda, že jsme to nerozhodli dřív. Dneska to byl důležitý zápas pro nás, potvrzení tří bodů z Karviné a jsem moc rád, že jsme toho docílili s takhle silným soupeřem, jakým Opava je. Lhal bych, kdybych řekl, že to speciální nebylo. Ale maximálně jsem se chtěl oprostit od všech postranních vlivů a plně se soustředit na to, abychom se společně s hráči nachystali na soupeře. Dneska to daleko víc bylo o mých hráčích než o mně. Já věděl, že emoce v sobě udržím. Děkuju klukům, že to dnes tříbodově zvládli," prohlásil po zápase trenér pražského klubu Skuhravý. (ČTK)
18:06 LaLiga - výsledky
Výsledky dnešních zápasů španělské ligy: Rayo - Getafe 1:2 (73. Raúl de Tomás - 63. Foulquier, 67. vlastní Akieme), Eibar - Bilbao 1:1 (17. Charles z pen. - 21. Williams).
17:48 Özil už trénuje
Mesut Özil, který v poslední době laboroval se zraněním, už trénoval se zbytkem týmu Arsenalu a mohl by nastoupit v pondělním zápase proti Leicesteru. (dailymail.co.uk)
17:28 Bundesliga - výsledky
Výsledky nedělních utkáních německé ligy: Hertha - Freiburg 1:1 (7. Duda - 36. Koch).
Další expres zprávy
Výsledkový servis
20.10.
Faerské ostrovy - Izrael
0:6
20.10.
Španělsko - Makedonie
1:0
Kompletní výsledky
20.10.
Švédsko - Gruzie
1:1
20.10.
Nizozemsko - Lotyšsko
9:0
14:00
Dánsko - Česko
3:0
14:00
Faerské ostrovy - Ukrajina
1:4
22.10.
Rusko - Izrael
info
22.10.
Itálie - Černá Hora
info
22.10.
Rumunsko - Finsko
info
22.10.
Irsko - Albánie
info
22.10.
Norsko - Chorvatsko
info
22.10.
Wales - Srbsko
info
Kompletní výsledky
20.10.
Chelsea FC - Manchester United
2:2
20.10.
AFC Bournemouth - Southampton FC
0:0
20.10.
Manchester City - Burnley FC
5:0
20.10.
Newcastle United - Brighton
0:1
20.10.
West Ham United - Tottenham
0:1
20.10.
Wolverhampton - Watford FC
0:2
20.10.
Cardiff City - Fulham FC
4:2
20.10.
Huddersf. - Liverpool FC
0:1
17:00
Everton FC - Crystal Palace
2:0
22.10.
Arsenal FC - Leicester City
info
20.10.
Blackburn Rovers - Leeds United
2:1
20.10.
Brentford FC - Bristol City
0:1
20.10.
Hull City - Preston North End
1:1
20.10.
Ipswich Town - Queens Park Rangers
0:2
20.10.
Nottingham Forest - Norwich City
1:2
20.10.
Reading FC - Millwall FC
3:1
20.10.
Rotherham United - Bolton Wanderers
1:1
20.10.
Stoke City - Birmingham City
0:1
20.10.
Wigan Athletic - W. B. A.
1:0
20.10.
Aston Villa - Swansea City
1:0
20.10.
Derby County - Sheffield United
2:1
20.10.
Blackpool FC - AFC Wimbledon
2:0
20.10.
Bradford City - Rochdale AFC
0:2
20.10.
Bristol Rovers - Oxford United
0:0
20.10.
Charlton Athletic - Barnsley FC
2:0
20.10.
Doncaster Rovers - Gillingham FC
3:3
20.10.
Luton Town - Walsall FC
2:0
20.10.
Peterbor. - Accrington Stanley
0:1
20.10.
Plymouth Argyle - Burton Albion
2:3
20.10.
Portsmouth FC - Fleetwood Town
1:0
20.10.
Shrewsbury Town - Sunderland AFC
0:2
20.10.
Southend United - Coventry City
1:2
20.10.
Wycombe Wanderers - Scunthorpe
3:2
20.10.
Bury FC - Notts County
4:0
20.10.
Forest Green - Cheltenham Town
1:1
20.10.
Grimsby Town - Exeter City
0:0
20.10.
Lincoln City - Cambridge United
1:1
20.10.
Macclesfield Town - Carlisle United
2:1
20.10.
Milton - Northampton Town
1:0
20.10.
Morecambe FC - Colchester United
0:1
20.10.
Oldham Athletic - Port Vale
0:1
20.10.
Stevenage FC - Crewe Alexandra
0:1
20.10.
Swindon Town - Mansfield Town
0:0
20.10.
Yeovil Town - Tranmere Rovers
0:0
20.10.
Crawley Town - Newport County
4:1
Kompletní výsledky
20.10.
Real Madrid - Levante UD
1:2
20.10.
Valencia CF - CD Leganés
1:1
20.10.
Villarreal CF - Atl. Madrid
1:1
20.10.
FC Barcelona - Sevilla FC
4:2
12:00
Rayo Vallecano - Getafe CF
1:2
16:15
SD Eibar - Athletic Bilbao
1:1
18:30
SD Huesca - Espanyol Barcelona
info
20:45
Real Betis - Real Valladolid
info
22.10.
Real Sociedad - Girona FC
info
20.10.
Real Oviedo - CA Osasuna
2:1
20.10.
AD Alcorcón - Granada CF
1:0
20.10.
UD Las Palmas - CD Numancia
3:0
20.10.
Córdoba CF - Deportivo La Coruña
1:1
12:00
RCD Mallorca - Extremadura UD
1:1
16:00
CD Lugo - Gimnàstic Tarragona
1:0
18:00
Albacete Balompié - UD Almería
info
18:00
Reus Deportiu - Rayo Majadahonda
info
20:00
Real Zaragoza - CD Tenerife
info
20:30
Cádiz CF - Sporting Gijón
info
20.10.
Real Valladolid B - CD Leonesa
0:0
11:00
SD Ponferradina - UD Las Palmas B
0:0
12:00
CF Fuenlabrada - Atlético Madrid B
2:0
12:00
Celta Vigo B - Real Madrid Castilla
1:1
12:00
Internacional - Unionistas
0:0
12:00
Unión Adarve - CDA Navalcarnero
3:2
17:00
La Coruña B - San Sebastián Reyes
0:1
17:00
CF Salmantino - Rápido de Bouzas
0:1
17:00
Burgos CF - Pontevedra CF
0:1
18:00
CD Guijuelo - Coruxo FC
info
20.10.
CD Vitoria - Barakaldo CF
0:1
20.10.
SD Amorebieta - Real Oviedo B
1:2
20.10.
Athletic Bilbao B - CD Mirandés
1:3
20.10.
SD Leioa - Gernika Club
1:1
12:00
Sp. Gijón B - Racing Santander
3:1
16:30
CD Tudelano - Real Sociedad B
1:3
17:00
Gim. Torrelavega - UD Logroñés
0:1
17:00
Real Unión Club - Arenas Club
1:1
17:00
CD Calahorra - CD Izarra
2:0
17:00
UP Langreo - SCD Durango
4:1
20.10.
FC Barcelona B - Villarreal CF B
1:1
12:00
Atlético Baleares - Ontinyent CF
2:1
12:00
UB Conquense - Espanyol Barcelona B
1:1
12:00
CF Peralada - CD Ebro
1:2
17:00
CE Sabadell FC - CD Teruel
2:0
17:00
SD Ejea - UE Cornellà
0:0
17:00
CD Alcoyano - Levante UD B
2:3
17:00
CD Castellón - Valencia CF B
1:1
17:30
UE Olot - Lleida Esportiu
0:1
19:00
Hércules CF - Badalona CF
info
11:30
Sevilla FC B - FC Cartagena
0:1
12:00
Lorca FC - UD Marbella
4:0
12:00
UD Melilla - UCAM Murcia
2:2
12:00
Málaga CF B - Jumilla CF
0:0
17:00
CP Ejido - CD San Fernando
0:2
18:00
Real Murcia - Talavera CF
info
18:00
CD Badajoz - Real Linense
info
18:00
CF Villanovense - Granada CF B
info
18:30
Atl. Sanluqueño - CD Don Benito
info
18:30
Recreativo Huelva - UD Almería B
info
Kompletní výsledky
20.10.
AS Řím - SPAL 2013
0:2
20.10.
Juventus FC - Janov CFC
1:1
20.10.
Udinese Calcio - SSC Neapol
0:3
12:30
Frosinone Calcio - Empoli FC
3:3
15:00
Bologna FC - Turín FC
2:2
15:00
Chievo Verona - Atalanta
1:5
15:00
Parma Calcio - SS Lazio
0:2
18:00
ACF Fiorentina - Cagliari Calcio
info
20:30
Inter Milán - AC Milán
info
22.10.
UC Sampdoria - US Sassuolo
info
20.10.
Ascoli Calcio - Carpi FC
1:0
20.10.
AS Cittadella - Brescia Calcio
2:2
20.10.
Cosenza Calcio - US Foggia
2:0
20.10.
FC Crotone - Calcio Padova
2:1
15:00
Salernitana Calcio - Perugia Calcio
2:1
15:00
Venezia FC - Hellas Verona
1:1
21:00
US Lecce - Città di Palermo
info
22.10.
Benevento Calcio - AS Livorno
info
15:30
Arzachena Calcio - Alessandria
0:1
16:30
AC Arezzo - Albissola 2010
2:0
16:30
Juventus U23 - Robur Siena
2:2
16:30
AC Pistoiese - Novara Calcio
0:2
16:30
Pro Patria Calcio - Piacenza Calcio
1:4
16:30
US Pro Vercelli - US Pontedera
0:0
16:30
Virtus Entella - Lucchese
odl.
20:30
AS Pro Piacenza - AC Cuneo
info
22.10.
Carrarese Calcio - Olbia Calcio
info
22.10.
A.C. Gozzano - Pisa Calcio
info
20.10.
US Triestina - Ternana Calcio
1:1
14:30
Alma Fano - Sambenedettese Calcio
1:1
14:30
UC AlbinoLeffe - Vis Pesaro
0:2
14:30
US Fermana - Vicenza Calcio
2:0
14:30
AS Gubbio - FC Südtirol-Alto Adige
0:0
14:30
AC Monza Brianza - Teramo Calcio
0:1
16:30
Pordenone Calcio - AC Renate
2:1
16:30
Ravenna Calcio - AC FeralpiSalò
1:1
18:30
AC Imolese - Rimini Calcio
info
18:30
VV Verona - Giana Erminio
info
20.10.
Paganese Calcio - Calcio Catania
2:4
20.10.
Trapani Calcio - FC Rieti
3:0
20.10.
US Vibonese - Sicula Leonzio
1:0
20.10.
FC Matera - US Casertana
2:2
20.10.
SS Juve Stabia - Liberty Monopoli
2:1
14:30
US Siracusa - Potenza SC
0:1
15:00
AS Viterbese - SS Cavese
odl.
16:30
Rende Calcio - Bisceglie Calcio
3:0
22.10.
Reggina Calcio - Virtus Francavilla
info
Kompletní výsledky
20.10.
Bayer Leverkusen - Hannover 96
2:2
20.10.
VfB Stuttgart - Dortmund
0:4
20.10.
FC Augsburg - RB Lipsko
0:0
20.10.
VfL Wolfsburg - Bayern Mnichov
1:3
20.10.
Norimberk - TSG Hoffenheim
1:3
20.10.
Schalke 04 - Werder Brémy
0:2
15:30
Hertha BSC - SC Freiburg
1:1
18:00
Mönchengladbach - 1. FSV Mainz 05
info
20.10.
Holstein Kiel - 1. FC Köln
1:1
20.10.
A. Bielefeld - Greuther Fürth
2:3
20.10.
Heidenheim - 1. FC Magdeburg
3:0
13:30
Hamburger SV - VfL Bochum
0:0
13:30
Jahn Regensburg - SV Darmstadt
1:1
13:30
SC Paderborn - Union Berlín
0:0
22.10.
MSV Duisburg - FC St. Pauli
info
20.10.
Hallescher FC - SpVgg Unterhaching
1:1
20.10.
Sonnenhof Großaspach - SV Meppen
1:0
20.10.
TSV Mnichov 1860 - Braunschweig
2:0
20.10.
Sportfreunde Lotte - VfL Osnabrück
0:0
20.10.
Kaiserslautern - KFC Uerdingen
2:0
20.10.
Fortuna Köln - Energie Cottbus
3:1
13:00
FSV Zwickau - Hansa Rostock
2:2
14:00
Preußen Münster - Würzburger K.
1:0
14:00
Karlsruher SC - Wehen Wiesbaden
2:5
20.10.
VfL Wolfsburg II - Hannover 96 II
1:0
20.10.
Hamburger SV II - Lupo-Martini
1:1
14:00
TSV Havelse - SSV Jeddeloh
1:3
14:00
Norderstedt - FC St. Pauli II
1:4
15:00
KSV Holstein Kiel II - Eges./Lang.
2:0
15:00
VfL Oldenburg - SW Rehden
6:2
15:00
Droch. / Assel - Weiche Flensburg
0:1
15:00
Hansa Lüneburg - VfB Oldenburg
1:1
20.10.
Optik Rathenow - Budissa Bautzen
4:1
20.10.
Neugersdorf - Germania Halberstadt
0:0
20.10.
Hertha BSC II - Chemnitzer FC
1:3
20.10.
Bischofswerdaer FV 08 - BFC Dynamo
0:6
13:30
VSG Altglienicke - L. Lipsko
4:2
13:30
Fürstenwalde - SV Babelsberg 03
1:0
13:30
ZFC Meuselwitz - VfB Auerbach
2:4
13:30
Wacker Nordhausen - Berlín AK 07
1:5
20.10.
Alemannia Aachen - SV Straelen
4:0
20.10.
Düsseldorf II - Kaan-Marienborn
1:1
20.10.
Wiedenbrück - 1. FC Köln II
0:3
20.10.
Oberhausen - TV Herkenrath
4:0
20.10.
Borussia Dortmund II - SC Verl
1:2
14:00
SG Wattenscheid - Rot-Weiß Essen
0:2
20.10.
Hessen Dreieich - VfB Stuttgart II
2:1
20.10.
TSG Balingen - Wormatia Worms
2:0
20.10.
SV Waldhof Mannheim - FC 08 Homburg
5:1
20.10.
TSV Steinbach - SV Elversberg
3:0
20.10.
Stadtallendorf - Astoria Walldorf
1:4
20.10.
1. FC Saarbrücken - Mainz II
3:2
14:00
SC Freiburg II - SSV Ulm 1846
2:0
20.10.
1. FC Norimberk II - Aschaffenburg
1:2
20.10.
Wacker Burghausen - VfB Eichstätt
2:2
20.10.
1. FC Schweinfurt - Ingolstadt II
4:1
20.10.
SV Heimstetten - FC Pipinsried
2:2
20.10.
TSV Rosenheim - Schalding-Heining
0:1
Kompletní výsledky
20.10.
Sigma Olomouc - Fastav Zlín
1:1
20.10.
1. FK Příbram - FK Jablonec
0:6
20.10.
Baník Ostrava - MFK Karviná
1:1
20.10.
1. FC Slovácko - FK Teplice
0:2
15:00
Dukla Praha - SFC Opava
1:0
17:00
Slovan Liberec - Slavia Praha
0:1
22.10.
Sparta Praha - FK Mladá Boleslav
info
20.10.
Fotbal Třinec - MFK Chrudim
2:1
20.10.
1. SK Prostějov - MFK Vítkovice
0:0
10:15
Viktoria Žižkov - Jihlava
0:1
15:30
Vlašim - FK Varnsdorf
1:1
18:00
Zbrojovka Brno - Baník Sokolov
info
20.10.
SK Převýšov - SK Zápy
0:3
20.10.
FC Písek - Slavoj Vyšehrad
2:1
20.10.
Slovan Velvary - FK Králův Dvůr
0:1p
20.10.
FK Dobrovice - Loko Vltavín
0:2
10:30
Karlovy Vary - Jiskra Domažlice
0:1p
15:30
SK Benešov - Ústí nad Orlicí
1:2
15:30
FK Štěchovice - Sokol Živanice
3:2
15:30
Viktorie Jirny - Olympia Radotín
2:1
15:30
Sokol Brozany - FK Litoměřicko
3:0
20.10.
MFK Frýdek-Místek - Otrokovice
1:3
20.10.
Val. Mez. - RSM Hodonín
2:2
20.10.
Spartak Hulín - SK Líšeň
2:3
20.10.
Jiskra Rýmařov - MFK Vyškov
1:1
20.10.
Uh. Brod - Odra Petřkovice
2:3
10:15
Vel. Mez. - FC Dolní Benešov
2:1
14:30
SFK Vrchovina - FC Hlučín
2:1
20.10.
Sokol Čížová - FK Hořovicko
2:1
20.10.
Mariánské Lázně - Admira Praha
3:0
20.10.
Spartak Soběslav - MAS Táborsko B
4:3
20.10.
FK Tachov - Jindřichův Hradec
2:0
20.10.
SK Doubravka - Aritma Praha
1:0
20.10.
MFK Dobříš - ČLU Beroun
2:3
15:30
SK Rakovník - SK Klatovy
1:0
15:30
Tatran Sedlčany - TJ Přeštice
1:3
20.10.
FK Zbuzany - Polaban Nymburk
2:0
20.10.
Tatran Rakovník - SS Ostrá
0:2
20.10.
Motorlet Praha - FK Ostrov
2:1p
20.10.
FK Souš - Sokol Libiš
4:0
20.10.
Ol. Březová - Neratovice-Byš.
1:0p
10:15
Meteor Praha - SK Kladno
1:2p
15:30
Sokol Hostouň - Mostecký FK
2:1
20.10.
Jiskra Mšeno - Spartak Slatiňany
7:1
20.10.
Sokol Kratonohy - Pěnčín-Turnov
4:2
20.10.
FK Přepeře - Benátky nad Jizerou
1:2
20.10.
FK Pardubice B - FK Čáslav
2:1p
20.10.
SK Český Brod - FK Kolín
0:1
20.10.
FK Náchod - FK Velké Hamry
1:2
20.10.
MFK Trutnov - Dvůr Králové
2:3p
20.10.
SK Vysoké Mýto - FC Horky
2:0
20.10.
MSK Břeclav - AFC Humpolec
2:1
14:30
Havlíčkův Brod - FK Blansko
0:2
14:30
Velká Bíteš - Slovan Bzenec
2:0
14:30
Žďár n/S - FSC Stará Říše
1:1
14:30
FC Strání - Nové Sady Olomouc
4:1
14:30
Ždírec n/D - Slovan Rosice
0:0
14:30
Dosta Bystrc - Sokol Tasovice
0:1
14:30
Slavoj TKZ Polná - Sokol Lanžhot
0:2
20.10.
FC Vsetín - TJ Heřmanice
4:0
20.10.
1. HFK Olomouc - SK Hranice
2:1
10:00
Sokol Ústí - Viktorie Přerov
1:4
10:15
SFC Opava B - FK Bospor Bohumín
3:0
14:30
Bruntál - MFK Havířov
3:2
14:30
Frýdlant n. O. - SK Dětmarovice
1:2
14:30
FK Kozlovice - TJ Nový Jičín
2:2
15:00
FK Šumperk - FC Slavičín
0:3
10:15
1. FC Slovácko - MFK Karviná
3:0
10:30
FK Mladá Boleslav - Sparta Praha
0:1
11:00
Bohemians 1905 - 1. FK Příbram
4:2
11:00
Fastav Zlín - Sigma Olomouc
1:2
11:00
Fotbal Třinec - Baník Ostrava
2:7
22.10.
Vysočina Jihlava - Zbrojovka Brno
info
22.10.
FK Jablonec - České Budějovice
info
22.10.
Viktoria Plzeň - Slavia Praha
info
22.10.
FC Hradec Králové - Dukla Praha
info
20.10.
Dukla Praha - Slavia Praha
0:5
20.10.
Lokomotiva Brno - Sparta Praha
0:9
20.10.
Viktoria Plzeň - Hradec Králové
3:4
20.10.
Slovan Liberec - 1. FC Slovácko
2:0
Kompletní výsledky
20.10.
Spartak Trnava - FK Senica
4:1
20.10.
AS Trenčín - FC Nitra
0:1
20.10.
MŠK Žilina - Zemplín Michalovce
2:2
20.10.
DAC Dunajská Streda - Podbrezová
3:2
20.10.
Slovan Bratislava - Zlaté Moravce
3:1
20.10.
ŠKF Sereď - MFK Ružomberok
3:1
20.10.
Odeva Lipany - Banská Bystrica
0:0
20.10.
Tatran Prešov - MFK Dubnica
1:0
20.10.
KFC Komárno - FK Pohronie
1:1
20.10.
FK Poprad - Partizán Bardejov
5:2
20.10.
MFK Skalica - Petržalka
2:0
10:30
MŠK Žilina B - Slavoj Trebišov
1:1
Kompletní výsledky
20.10.
Paris SG - Amiens SC
5:0
20.10.
SM Caen - EA Guingamp
0:0
20.10.
Dijon FCO - Lille OSC
1:2
20.10.
FC Nantes - Toulouse FC
4:0
20.10.
Stade Reims - Angers SCO
1:1
20.10.
Racing Strasbourg - AS Monaco
2:1
15:00
Montpellier HSC - Bordeaux
2:0
17:00
St-Étienne - Stade Rennes
1:1
21:00
OGC Nice - Olympique Marseille
info
20.10.
Stade Brestois - FC Lorient
3:2
22.10.
RC Lens - GFCO Ajaccio
info
Kompletní výsledky
20.10.
FK Orenburg - Jenisej Krasnojarsk
0:0
20.10.
Ural - Křídla Sovětů
1:1
20.10.
FK Ufa - Rubin Kazaň
0:0
13:00
Dinamo Moskva - Zenit
1:0
15:30
Spartak Moskva - Arsenal Tula
2:3
18:00
FK Krasnodar - Achmat Groznyj
info
20.10.
Spartak Moskva II - Čertanovo
0:2
20.10.
Šinnik Jaroslavl - Luč-Energija
0:0
20.10.
Avangard Kursk - Tom Tomsk
0:0
20.10.
Fakel Voroněž - FK Tambov
0:0
20.10.
FK Chimki - FK Tjumen
2:1
20.10.
Rotor Volgograd - Mordovija Saransk
1:1
20.10.
FK Nižnij Novgorod - FK Armavir
1:0
20.10.
Dinamo Petrohrad - Sibir Nov.
4:1
20.10.
Zenit Petrohrad II - SKA Chabarovsk
0:1
20.10.
Baltika K. - FK Krasnodar II
1:4
Kompletní výsledky
20.10.
SC Valenciano - Vitória SC
0:7
20.10.
Cova Piedade - Portimonense SC
2:1
20.10.
Amora FC - CF Os Belenenses
3:4e
20.10.
SC Espinho - Académico Viseu
4:3p
20.10.
GS Loures - Sporting CP
1:2
15:00
Vale Formoso - SC Coimbrões
4:3e
16:00
Moura AC - CS Marítimo
0:1p
16:00
CD Fátima - Boavista FC
1:4
16:00
CF Os Armacenenses - Vitória FC
1:2
16:00
União Torreense - Rio Ave FC
1:5
16:00
AR São Martinho - Moreirense FC
0:1
16:00
Lusitano FCV - CD Nacional
4:3e
16:00
SC Mirandela - CD Feirense
1:2e
16:00
Maria da Fonte - CD Santa Clara
1:2
16:00
Estoril Praia - CD Tondela
1:2p
16:00
Pedras Salgadas - GD Chaves
1:4
16:00
Casa Pia AC - SC Angrense
2:1
16:00
AD Limianos - SC Covilhã
0:2
16:00
SC Farense - FC Arouca
1:3
16:00
CDC Montalegre - Clube Oriental
info
16:00
AD Fafe - FC Penafiel
0:1p
16:00
Paços Ferreira - GD Gafanha
2:0
16:00
CF Santa Iria - SC Praiense
0:2
16:00
RD Águeda - Louletano DC
1:0
16:00
UD Vilafranquense - Anadia FC
0:4
16:00
Leixões SC - Amarante FC
3:1
16:00
Silves FC - GD Chaves B
info
16:00
União Madeira - União Santiago
2:0
17:00
SG Sacavenense - CD Aves
1:3
21:00
FC Felgueiras - SC Braga
info
Kompletní výsledky
20.10.
Celtic FC - Hibernian FC
4:2
20.10.
Heart of Midlothian - Aberdeen FC
2:1
20.10.
Livingston FC - Dundee FC
4:0
20.10.
Motherwell FC - St. Johnstone FC
0:1
20.10.
St. Mirren FC - Kilmarnock FC
1:2
14:30
Hamilton Academical - Rangers FC
1:4
20.10.
Cowdenbeath FC - Clyde FC
2:1
20.10.
Rothes FC - Annan Athletic
0:1
20.10.
Stirling Albion - Queen's Park FC
1:2
20.10.
Cumbernauld Colts - BSC Glasgow
1:4
20.10.
Edusport Academy - Fraserburgh FC
1:2
20.10.
Elgin City - Whitehill Welfare
2:0
20.10.
Brora Rangers - Coldstream FC
6:0
20.10.
Edinburgh City - Civil Service
1:0
20.10.
Deveronvale FC - Stirling Univ.
1:2
20.10.
Cove Rangers - Auchinleck Talbot
1:1
20.10.
Beith Juniors - Linlithgow Rose
4:0
20.10.
East Kilbride FC - Spartans FC
3:1
20.10.
Albion Rovers - Formartine United
0:2
20.10.
Peterhead FC - Kelty Hearts
3:2
20.10.
Gala Fairydean - East St.
2:0
20.10.
Berwick Rangers - Gretna 2008
3:1
20.10.
Alloa Athletic - Partick Thistle
1:0
20.10.
Dundee United - Inverness CT
1:1
20.10.
Dunfermline Athletic - Queen S.
0:1
20.10.
Greenock Morton - Falkirk FC
1:0
20.10.
Ross County - Ayr United
2:1
20.10.
Arbroath FC - Dumbarton FC
3:1
20.10.
East Fife FC - Brechin City
3:1
20.10.
Montrose FC - Airdrieonians FC
0:3
20.10.
Raith Rovers - Stranraer FC
2:1
20.10.
Stenhousemuir FC - Forfar Athletic
1:2
Kompletní výsledky
20.10.
PSV Eindhoven - FC Emmen
6:0
20.10.
SBV Excelsior - SBV Vitesse
2:0
20.10.
SC Heerenveen - AFC Ajax
0:4
20.10.
FC Utrecht - AZ Alkmaar
2:1
12:15
NAC Breda - Willem II
2:2
14:30
Heracles Almelo - FC Groningen
4:1
14:30
Feyenoord - PEC Zwolle
3:0
14:30
VVV Venlo - ADO Den Haag
2:0
16:45
F. Sittard - De Graafschap
3:1
22.10.
Jong Utrecht - FC Twente
info
Kompletní výsledky
20.10.
Excel Mouscron - Standard Lutych
0:0
20.10.
KV Kortrijk - Sint-Truiden
3:1
20.10.
Antverpy - KSC Lokeren
2:1
20.10.
KRC Genk - KAS Eupen
2:1
14:30
RSC Anderlecht - Cercle Bruggy
4:2
18:00
KV Oostende - KAA Gent
info
20:00
Charleroi - SV Zulte Waregem
info
20.10.
KSV Roeselare - RU Saint-Gilloise
1:1
20.10.
AFC Tubize - Lommel SK
0:2
16:00
KV Mechelen - Beerschot Wilrijk
3:0
Kompletní výsledky
20.10.
Kasimpaşa SK - Akhisar B.
5:0
20.10.
Istanbul B. - Kayserispor
1:0
20.10.
Sivasspor - Fenerbahçe SK
0:0
12:30
Çaykur Rizespor - Konyaspor
1:1
15:00
Ankaragücü - Y. Malatyaspor
1:0
15:00
Alanyaspor - Antalyaspor
0:1
18:00
Göztepe SK - Beşiktaş JK
info
22.10.
Trabzonspor - Erzurum BB
info
20.10.
Gençlerbirliği SK - Adanaspor
0:0
20.10.
Gaz. Gaziantep - Ümraniyespor
0:0
20.10.
Balikesirspor - Boluspor
0:1
13:00
Hatayspor - Osmanlispor
0:0
15:30
KDÇ Karabükspor - Altay SK
0:4
18:30
Istanbulspor - Giresunspor
info
22.10.
Altinordu SK - Eskişehirspor
info
22.10.
Adana Demirspor - Elaziğspor
info
Kompletní výsledky
20.10.
Panathinaikos FC - Panionios FC
1:0
20.10.
PAS Giannina FC - Panetolikos FC
0:2
20.10.
Apollon Smyrnis - AEK Atény
0:2
20.10.
AE Larisa - PAS Lamia 1964
1:2
17:15
APO Levadiakos - Xanthi FC
1:2
18:00
Aris Soluň - PAOK Soluň
info
19:30
OFI Kréta - Olympiakos Pireus
info
22.10.
Atromitos FC - Asteras Tripolis
info
Kompletní výsledky
20.10.
Salzburg - Wacker Innsbruck
1:1
20.10.
LASK Linz - SCR Altach
1:1
20.10.
TSV Hartberg - Rapid Vídeň
3:0
14:30
Admira - Wolfsberger AC
0:0
14:30
SV Mattersburg - SKN Sankt Pölten
2:0
17:00
Austria Vídeň - SK Sturm Graz
1:1
20.10.
Innsbruck Am. - SV Kapfenberg
3:0
10:30
Floridsdorfer AC - Vorwärts Steyr
1:2
Kompletní výsledky
20.10.
FC Luzern - FC Thun
0:2
20.10.
FC Curych - BSC Young Boys
3:3
16:00
FC Basilej - Neuchâtel Xamax
1:1
16:00
FC Lugano - FC St. Gallen
3:1
16:00
FC Sion - Grasshopper Curych
0:0
20.10.
Lausanne Sport - FC Schaffhausen
2:0
20.10.
FC Rapperswil-Jona - SC Kriens
1:2
20.10.
Servette Ženeva - FC Aarau
3:1
14:30
FC Wil - FC Chiasso
3:1
Kompletní výsledky
20.10.
Illičivec Mariupol - Zarja Luhansk
3:2
20.10.
Vorskla Poltava - Dynamo Kyjev
0:1
13:00
FK Lvov - Arsenal Kyjev
1:0
16:00
Olimpik Doněck - Č. Oděsa
1:0
18:30
PFK Oleksandrija - Karpaty Lvov
info
Kompletní výsledky
20.10.
Sosnowiec - Miedź Legnica
3:1
20.10.
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
1:2
20.10.
Lech Poznań - Korona Kielce
2:1
15:30
Zag. Lubin - Wisła Płock
3:3
18:00
Legia Varšava - Wisła Kraków
info
22.10.
KS Cracovia - Górnik Zabrze
info
20.10.
ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie
2:0
20.10.
Stomil Olsztyn - Niepołomice
2:2
20.10.
Bytovia Bytów - Odra Opole
1:1
20.10.
GKS Tychy - Raków Częstochowa
0:0
20.10.
Podbeskidzie - Chojnice
2:1
14:00
Warta Poznań - Chrobry Głogów
2:1
Kompletní výsledky
20.10.
FC Hermannstadt - Astra Giu.
0:2
20.10.
Viitorul C. - Sepsi OSK
2:3
17:00
Gaz Metan M. - FC Botoşani
1:2
20:00
CSU Craiova - FCSB
info
22.10.
Dinamo Bukurešť - D. Călăraşi
info
Kompletní výsledky
20.10.
Kisvárda FC - Mezőkövesdi SE
1:2
20.10.
Szombathelyi Haladás - MOL Vidi FC
0:2
20.10.
MTK Budapešť - Honvéd Budapešť
1:1
20.10.
Diósgyőri VTK - Újpest FC
1:2
20.10.
Debreceni VSC - Paksi SE
2:1
20.10.
Puskás FC - Ferencvárosi TC
1:0
Kompletní výsledky
20.10.
NK Rudeš - NK Osijek
1:4
20.10.
NK Istra 1961 - Dinamo Záhřeb
1:4
15:00
Slaven Belupo - HNK Gorica
0:1
17:30
Lokomotiva Záhřeb - Hajduk Split
2:0
Kompletní výsledky
20.10.
FK Voždovac - Mladost Lučani
1:1
20.10.
Proleter Novi Sad - Mačva Šabac
1:0
20.10.
FK Crvena Zvezda - FK Rad
3:1
20.10.
Radnički Niš - FK Zemun
2:0
20.10.
Napredak K. - Radnik Surdulica
1:1
13:00
Spartak Subotica - FK Partizan
0:0
16:00
Dinamo Vranje - FK Bačka
1:1
Kompletní výsledky
20.10.
NŠ Mura - Rudar Velenje
2:1
20.10.
ND Gorica - NK Maribor
0:3
20.10.
NK Aluminij - NK Domžale
0:0
14:45
NK Celje - NK Krško
2:1
17:00
Olimpija Lublaň - Triglav Kranj
2:0
Kompletní výsledky
20.10.
Slavia Sofia - Septemvri Sofia
3:1
20.10.
Botev Plovdiv - Černo More Varna
2:1
20.10.
Ludogorec Razgrad - Levski Sofia
2:1
16:30
Dunav Ruse - Lokomotiv Plovdiv
1:0
19:00
CSKA Sofia - Etar Veliko Tarnovo
info
22.10.
Vitoša Bistrica - Beroe
info
Kompletní výsledky
20.10.
Nordsjaelland - FC Midtjylland
1:4
12:00
Vendsyssel FF - AC Horsens
0:1
14:00
Randers FC - SønderjyskE
1:1
16:00
Vejle Boldklub - FC Kodaň
1:3
18:00
AGF Aarhus - Aalborg BK
info
22.10.
Brøndby IF - Odense Boldklub
info
13:45
Fremad Amager - FC Helsingør
2:0
13:45
Nykøbing FC - FC Fredericia
0:3
13:45
Naestved BK - Lyngby BK
1:0
13:45
Thisted FC - FC Roskilde
3:2
13:45
Viborg FF - Silkeborg IF
1:1
Kompletní výsledky
20.10.
Malmö FF - Hammarby IF
2:1
20.10.
Dalkurd FF - Örebro SK
1:0
15:00
BK Häcken - Östersunds FK
2:0
15:00
Djurgårdens IF - AIK Solna
0:0
17:30
IF Elfsborg - GIF Sundsvall
2:0
17:30
Kalmar FF - IFK Norrköping
1:2
17:30
Trelleborgs FF - IK Sirius
1:2
22.10.
IF Brommapojkarna - IFK Göteborg
info
20.10.
Degerfors IF - Östers IF
1:3
20.10.
GAIS Göteborg - Landskrona BoIS
3:1
15:00
AFC Eskilstuna - Falkenbergs FF
1:0
17:30
IK Brage - Jönköpings Södra IF
3:2
22.10.
Varbergs BoIS - IK Frej
info
22.10.
IFK Värnamo - Gefle IF
info
Kompletní výsledky
20.10.
Molde FK - Sarpsborg 08 FF
2:2
20.10.
Sandefjord - Strømsgodset IF
2:1
18:00
FK Haugesund - Odds BK
info
18:00
Lillestrøm SK - Rosenborg BK
info
18:00
Ranheim Fotball - FK Bodø/Glimt
info
18:00
Tromsø IL - IK Start
info
18:00
Vålerenga IF - Kristiansund BK
info
20:00
Stabaek Fotball - SK Brann
info
13:00
Tromsdalen UIL - Ham-Kam Fotball
0:2
15:00
Ullensaker/Kisa IL - Kongsvinger IL
1:1
18:00
Levanger FK - Florø SK
info
18:00
Sandnes Ulf - Nest-Sotra Fotball
info
18:00
Mjøndalen IF - FK Jerv
info
18:00
Åsane Fotball - Sogndal Fotball
info
18:00
Notodden FK - Strømmen IF
info
Kompletní výsledky
13:30
VPS Vaasa - RoPS Rovaniemi
1:2
13:30
PS Kemi Kings - IFK Mariehamn
2:0
13:30
KuPS Kuopio - TPS Turku
2:1
13:30
HJK Helsinky - SJK Seinäjoki
1:0
13:30
Ilves Tampere - FC Lahti
0:1
13:30
Inter Turku - FC Honka
0:2
20.10.
HIFK Helsinky - KPV Kokkola
2:1
20.10.
JJK Jyväskylä - AC Kajaani
1:2
20.10.
Ekenäs IF - AC Oulu
3:2
20.10.
KTP Kotka - FF Jaro
0:0
20.10.
FC Haka - Klubi-04
5:0
Kompletní výsledky
20.10.
Enosis NP - Anorthosis Famagusta
1:1
20.10.
Apollon Limassol - Ermis Aradippou
5:0
20.10.
AEK Larnaka - Doxa Katokopia
3:0
16:00
Nea Salamis FC - Omonia Nikósie
1:0
18:00
APOEL Nikósie - AEL Limassol
info
22.10.
Pafos FC - Alki Oroklini
info
Kompletní výsledky
20.10.
Maccabi Tel-Aviv - Hap. Eran Hadera
4:0
20.10.
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Haifa
1:1
20.10.
Bn. Yehuda - Hapoel Tel-Aviv
0:0
20.10.
Hapoel Beer-Sheva - Hapoel Ra'anana
2:0
19:00
Maccabi Petach-Tikva - Bnei Sakhnin
info
20:00
FC Ashdod - Beitar Jeruzalém
info
22.10.
Maccabi Haifa - Maccabi Netanya
info
Kompletní výsledky
22.10.
Bray Wanderers - Derry City
info
22.10.
Sligo Rovers - Bohemians Dublin
info
Kompletní výsledky
20.10.
Ards FC - Linfield FC
2:1
20.10.
Ballymena United - Dungannon Swifts
1:1
20.10.
Cliftonville FC - Warrenpoint Town
3:1
20.10.
Coleraine FC - Crusaders FC
1:0
20.10.
Glentoran FC - Glenavon FC
1:2
Kompletní výsledky
20.10.
Carmarthen Town - Bala Town
1:2
20.10.
Cefn Druids - Cardiff MU
1:1
20.10.
Llandudno FC - Aberystwyth Town
0:1
20.10.
The New Saints FC - Connah's Quay
3:0
20.10.
Briton Ferry L. - Caerau Ely FC
1:0
20.10.
Cambrian & C. - Port Talbot Town
5:0
20.10.
Cwmamman United - Dinas Powys
4:0
20.10.
Cwmbran Celtic - Ammanford AFC
3:0
20.10.
Cwmbran Town - Afan Lido
3:2
20.10.
Garden Village - Blaenrhondda FC
1:2
20.10.
Llandrindod - Aberbargoed Buds
info
20.10.
Llanidloes Town - Pontypridd Town
1:2
20.10.
Panteg AFC - Penybont FC
1:3
20.10.
Pontyclun FC - Llantwit Major
3:1
20.10.
Radnor Valley - Goytre AFC
1:2
20.10.
STM Sports FC - Haverfordwest
1:2
20.10.
Sully Sports - Brecon Corinthians
3:1
20.10.
Ton Pentre FC - Pencoed Athletic
3:1
20.10.
Treharris - Cornelly United
3:2
20.10.
Trefelin FC - Swansea University
1:2
20.10.
Undy Athletic - Monmouth Town
3:4
20.10.
West End FC - Caldicot Town
0:6
20.10.
Ynysddu Welfare - Taffs Well
2:1
20.10.
Bangor City - Mold Alexandra
4:2
20.10.
Berriew FC - Penrhyncoch FC
info
20.10.
Buckley Town - Brymbo FC
3:1
20.10.
Caersws FC - Holywell Town
3:2e
20.10.
Coedpoeth United - Ruthin Town
2:3
20.10.
Conwy Borough - Rhyl FC
1:2
20.10.
Pwllheli FC - Porthmadog FC
0:3
20.10.
Denbigh Town - Holyhead Town
9:3
20.10.
Gresford Athletic - Brickfield
4:3e
20.10.
Guilsfield FC - Rhostyllen FC
2:0
20.10.
Hawarden Rangers - Llanfair United
2:3
20.10.
Holyhead Hotspurs - Corwen FC
4:2
20.10.
Llangefni Town - Borth United
2:0
20.10.
Llanrhaeadr FC - Flint Town United
1:2
20.10.
Llay Welfare - Rhydymwyn FC
2:0
20.10.
Penycae FC - Airbus UK FC
0:4
20.10.
Prestatyn Town - New Brighton Villa
5:1
20.10.
Lland. Am. - Nantlle Vale FC
2:4e
Kompletní výsledky
20.10.
FK Minsk - Dinamo Minsk
3:3
20.10.
BATE Borisov - FK Gorodeja
3:2
20.10.
Šachtër Soligorsk - Neman Grodno
1:0
13:00
FK Sluck - Torpedo Žodino
0:3
15:00
FK Smoleviči - Isloč Minsk
0:1
17:30
Dinamo Brest - Torpedo Minsk
2:0
22.10.
Luč Minsk - FK Gomel
info
Kompletní výsledky
12:00
Žalgiris Vilnius - FK Trakai
2:2
12:00
Lietava Jonava - Sūduva
1:2
Kompletní výsledky
20.10.
Riga FC - FK Jelgava
2:0
20.10.
FK Ventspils - FK Spartaks
1:1
20.10.
FK Liepāja - METTA/LU
0:1
Kompletní výsledky
20.10.
FC Kuressaare - Kalev Tallinn
3:3
20.10.
Paide Linnameeskond - Vaprus Pärnu
2:1
20.10.
Trans Narva - Flora Tallinn
1:2
14:00
Nõmme Kalju - Tammeka Tartu
2:2
21:00
Levadia Tallinn - Tulevik Viljandi
info
Kompletní výsledky
20.10.
Dinamo-Auto - Speranţa Nisporeni
0:1
20.10.
Zimbru Kišiněv - Zaria Bălţi
3:1
15:00
Petroclub Hîn. - Sfîntul Gheorghe
0:0
16:00
Sheriff Tiraspol - Milsami Orhei
1:1
Kompletní výsledky
20.10.
Sloga Simin Han - Mladost D.-K.
0:1
20.10.
FK Zvijezda 09 - GOŠK Gabela
1:0
20.10.
FK Sarajevo - Sloboda Tuzla
1:0
20.10.
Zrinjski Mostar - Željezničar
0:1
15:00
Krupa na Vrbasu - Radnik Bijeljina
0:0
17:00
Čelik Zenica - Široki Brijeg
1:1
Kompletní výsledky
14:30
FK Renova - Rabotnički Skopje
0:2
14:30
FK Shkupi - Sileks Kratovo
2:0
14:30
Belasica Strumica - Pobeda Prilep
2:1
14:30
Makedonija GP Skopje - FA Pandev
1:0
14:30
Vardar Skopje - FK Škendija
0:2
Kompletní výsledky
20.10.
Iskra Danilovgrad - Zeta Golubovci
1:2
20.10.
Rudar Pljevlja - Grbalj Radanovići
0:0
20.10.
OFK Petrovac - Sutjeska Nikšić
1:0
20.10.
Lovćen Cetinje - Mornar Bar
0:1
20.10.
Bud. Podg. - Mladost Podgorica
0:0
Kompletní výsledky
20.10.
Kastrioti Kruja - FK Kukësi
1:2
20.10.
KF Laçi - Teuta Durrës
0:3
14:00
Skënderbeu Korça - KF Kamza
2:0
17:00
Partizani Tirana - Luftëtari
2:1
22.10.
Flamurtari Vlora - KF Tirana
info
Kompletní výsledky
20.10.
FC Artsakh - Lori FC
2:3
20.10.
Shirak Gyumri - Ararat Jerevan
1:0
13:00
Alashkert FC - Gandzasar Kapan
1:0
16:00
Avan Academy - Pyunik Jerevan
0:0
Kompletní výsledky
20.10.
FK Qäbälä - Neftçi Baku
3:1
20.10.
Qarabağ Ağdam - Säbail FK
1:0
15:00
PFK Sumqayit - Sabah FK
0:1
17:00
Keşlə FK - Zirä FK
1:0
Kompletní výsledky
20.10.
Sioni Bolnisi - FC Samtredia
4:2
14:00
Dinamo Tbilisi - Lokomotivi Tbilisi
0:0
16:00
Torpedo Kutaisi - Metalurgi Rustavi
2:2
18:00
Saburtalo Tbilisi - Kolkheti
info
Kompletní výsledky
20.10.
FC Astana - Ordabasy Šymkent
1:1
11:00
Šachtër Karagandy - FK Aktobe
0:1
11:00
Kairat Almaty - Tobol Kostanaj
0:0
11:00
Kyzylžar Petropavl - Žetisu
1:1
12:00
Irtyš Pavlodar - Kaisar Kyzylorda
0:1
12:00
FK Atyrau - FK Akžajyk
2:1
Kompletní výsledky
20.10.
Pieta Hotspurs - Valletta FC
0:4
20.10.
Birkirkara FC - Tarxien Rainbows
2:0
15:00
Mosta FC - Sliema Wanderers
1:2
17:15
Hibernians FC - Hamrun Spartans
2:1
22.10.
Balzan Youths - Floriana FC
info
Kompletní výsledky
20.10.
F91 Dudelange - Progrès Niedercorn
4:1
16:00
T. Pétange - Jeunesse Esch
3:2
16:00
UNA Strassen - Racing FC Luxembourg
1:2
16:00
US Mondorf - US Rumelange
4:3
16:00
Fola Esch - Etzella Ettelbrück
6:0
16:00
Differdange - Victoria Rosport
3:0
16:00
Hamm Benfica - US Hostert
1:2
Kompletní výsledky
16:00
KÍ Klaksvík - TB Tvøroyri
3:1
16:00
B36 Tórshavn - HB Tórshavn
1:3
16:00
AB Argir - Skála IF
odl.
16:00
07 Vestur - EB/Streymur
odl.
16:00
Víkingur Gøta - NSÍ Runavík
0:3
Kompletní výsledky
12:00
Inter Club Escaldes - FC Lusitanos
2:1
14:00
FC Ordino - FC Encamp
3:1
16:00
FC Santa Coloma - UE Engordany
0:0
18:00
UE Sant Julià - UE Santa Coloma
info
Kompletní výsledky
20.10.
SP Cailungo - SP Cosmos
2:1
20.10.
SP Tre Fiori - SS Folgore
2:0
20.10.
SP Domagnano - FC Fiorentino
0:0
20.10.
AC Juvenes - SS Murata
2:2
15:00
AC Libertas - SC Faetano
1:0
15:00
SS Pennarossa - SP Tre Penne
3:2
15:00
SS Virtus - SS San Giovanni
1:1
Kompletní výsledky
20.10.
Europa FC - St Joseph's FC
2:3
20.10.
Glacis United - Gibraltar Phoenix
1:3
16:00
Mons Calpe - Lions Gibraltar
3:0
22.10.
Lincoln Red Imps - Gibraltar United
info
Kompletní výsledky
14:45
KF Priština - KF KEK
3:0
14:45
KF Gjilani - KF Feronikeli
1:0
14:45
KF Trepça '89 - KF Llapi
1:1
14:45
KF Drenica - KF Liria
1:0
14:45
KF Ballkani - KF Flamurtari
1:0
14:45
KF Ferizaj - KF Drita
0:2
Kompletní výsledky
konec kariéry
 
- => -
 
konec kariéry
 
- => -
 
konec kariéry
 
- => -
 
konec kariéry
 
 
Všechny přestupy
17:55
Bundesliga (Mönchengladbach - Mainz)
18:30
Futbal (Ukrajinská liga - Oleksandria - Karpaty Ľvov)
19:30
Sky Sport News HD: Die 2. Bundesliga - 10. Spieltag
Kompletní TV program
Anketa
Jak dopadne utkání Slavie v Kodani?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!