Jihlavu posílí boleslavský obránce Keresteš

Prvoligovou Jihlavu posílí slovenský obránce Miroslav Keresteš z Mladé Boleslavi. Osmadvacetiletý zadák, který hrál také v Brně, přichází na Vysočinu na hostování. V Jihlavě se připravoval už od soboty, dnes bylo jeho působení v týmu administrativně uzavřeno a Keresteš bude trenérovi Ivanu Kopeckému k dispozici už v páteční předehrávce v Praze se Slavií.  
10.08. | Aktuality |
 

Dortmund zamítl odchod Dembélého. Ten se bude připravovat individuálně

Ousmane Dembélé si zadělal na velké problémy. Nadějný ofenzivní hráč Borussie Dortmund, který je spojován s odchodem do Barcelony, kde by měl nahradit Neymara, nepřišel na dnešní trénink a rázem přišel trest. BVB nabídku Blaugranas zamítlo a navrch hráče suspendovalo...  
10.08. | Aktuality |
 

Marseille oznámila příchod obránce Amaviho

Jordan Amavi se vrátil do své vlasti. Mládežnický reprezentant Francie po dvou letech opustil Aston Villu a za zhruba 8,5 milionu eur přestoupil do Olympique Marseille...  
10.08. | Aktuality |
 

Začíná anglická liga, Chelsea čeká těžká obhajoba titulu

Pátečním zápasem Arsenal - Leicester odstartuje nový ročník anglické ligy. Chelsea má před sebou nesnadnou cestu za obhajobou titulu. Ať už kvůli značně posílené konkurenci nebo vzpomínce na nepovedenou sezonu 2015/16, v níž "Blues" jako úřadující mistři zcela propadli.  
10.08. | Aktuality |
 

Skalák bude mít dalšího konkurenta, Brighton získá Izquierda

Záložníkovi Jiřímu Skalákovi přibude v Brightonu další konkurent. Nováček anglické ligy získá Kolumbijce Josého Izquierda z FC Bruggy podle médií za 13,5 milionu liber (asi 392 milionů korun), čímž stanoví nový klubový rekord. Pětadvacetiletý fotbalista ještě musí projít zdravotní prohlídkou a získat pracovní povolení.  
10.08. | Aktuality |
 

Neymar se pře s Barcelonou o bonus 26 milionů eur

Ani ne týden po rekordním přestupu do Paris St. Germain se rozhořel spor o miliony mezi útočníkem Neymarem a jeho bývalým zaměstnavatelem Barcelonou. Podle serveru Globo Esporte chce brazilský fotbalista zažalovat klub u mezinárodní federace FIFA za to, že mu nevyplatil bonus ve výši 26 milionů eur (680 milionů korun).  
10.08. | Aktuality |
 

Pelta rezignoval na místo v dozorčí radě v dopravním podniku

Bývalý šéf českého fotbalu Miroslav Pelta, který čelí trestnímu stíhání, rezignoval na místo v dozorčí radě Dopravního podniku měst Liberce a Jablonce (DPMLJ). Pelta byl v dozorčí radě DPMLJ za menšinového vlastníka, kterým je Jablonec. Městské zastupitelstvo dnes vybralo jeho nástupce, v dozorčí radě by měl Peltu nahradit zastupitel za KSČM František Pešek.  
10.08. | Aktuality |
 

Carroll se připravuje na další návrat po zranění, na tréninku si přidává

Od svého příchodu z Liverpoolu roku 2012 Andy Carroll v barvách West Hamu nenastřádal ani stovku ligových startů, za což mohou především opakované zdravotní problémy. Ty vytáhlého forvarda provází také během této letní přípravy, 28letý útočník však tvrdě pracuje na tom, aby se tentokrát vrátil silnější...  
10.08. | Aktuality |
 

Aogo se těší na novou výzvu v Bundeslize, získal ho Stuttgart

Dennis Aogo se na konci června ocitl bez zaměstnavatele, když byl vedle Saschy Riethera a Klaase-Jana Huntelaara propuštěn ze Schalke, a nyní si konečně našel nový klub. Na dva roky se upsal bundesligovému nováčkovi ze Stuttgartu...  
10.08. | Aktuality |
 

Fiorentina po odlivu opor nakupuje, má Benassiho s Eyssericem

Fiorentina strávila v podstatě celý dosavadní průběh léta oslabováním, nyní si ale během jediného dne zajistila náhrady za dvojici Borja Valero - Matías Vecino, která odešla do Interu Milán. Prvně jmenovaného má zastoupit kapitán turínského FC Marco Benassi, novou kreativní složkou zálohy bude Valentin Eysseric...  
09.08. | Aktuality |
 

Trenér Italů Ventura prodloužil smlouvu až do Eura 2020

Necelý měsíc před startem rozhodující fáze kvalifikace mistrovství světa 2018 v Rusku prodloužil Italský fotbalový svaz smlouvu s reprezentačním trenérem Gian Pierem Venturou. Devětašedesátiletý kouč by měl nově Azzurri vést až do evropského šampionátu v roce 2020.  
09.08. | Aktuality |
 

Van Kessel zamířil ze Slavie na hostování do anglické třetí ligy

Gino van Kessel opustil pražskou Slavii a odešel na roční hostování s opcí na případný přestup ve výši 23,5 milionu korun do anglického třetiligového Oxfordu United. Český mistr o tom informoval na svém webu.  
09.08. | Aktuality |
 

USA uvalily kvůli drogám sankce na Mexičana Márqueze

Slavný mexický fotbalista Rafael Márquez se ocitl mezi osobami, na které americké ministerstvo financí uvalilo sankce za spolupráci s pašeráky drog. Obránce Márquez hrál v předních evropských klubech Barceloně nebo Monaku a i v 38 letech vede mexickou reprezentaci jako kapitán.  
09.08. | Aktuality |
 

Ostrava i dalších šest ligových týmů postoupily do 3. kola poháru

Hráči Baníku Ostrava postoupili do 3. kola MOL Cupu po jasné výhře 5:0 v Hulíně. Pohárové zápasy zvládlo i dalších šest zástupců nejvyšší soutěže Dukla Praha, Jablonec, Karviná, Liberec, Teplice a Slovácko. To však vyřadilo třetiligové Ústí nad Orlicí až po penaltovém rozstřelu.  
09.08. | Aktuality |
 

Watford učinil z Andreho Graye svou rekordní posilu

Rušné dva dny za sebou má Watford - ten nejprve včera oznámil příchod dvacetiletého útočníka Richarlisona a nyní ofenzívu posílil ještě o jedno jméno. Z konkurenčního Burnley přichází za rekordních 18,5 milionů liber minule devítigólový střelec Andre Gray...  
09.08. | Aktuality |
00:09 LaLiga - výsledky
Výsledky dnešních zápasů španělské ligy: Celta Vigo - Real Sociedad 2:3 (22. a 50. M. Gomez - 33. Oyarzabal, 80. Juanmi, 87. Willian José z pen.), Girona - Atlético Madrid 2:2 (22. a 25. Stuani - 78. Correa, 85. Giménez), Sevilla - Espanyol 1:1 (26. Lenglet - 35. Léo Baptistao).
19.08. Wardovo hostování bylo ukončeno
Portugalské Feirense skutečně s velkým předstihem ukončilo hostování 23letého Egypťana Amra Wardy poté, co měl kmenový hráč PAOK Soluň obtěžovat manželky dvou svých nových spoluhráčů. Warda nyní hrozí žalobou. (kingfut.com)
19.08. Müller se zranil při oslavě gólu
Kuriózní cestou si dnes přivodil zranění hamburgský Nicolai Müller. Ten otevíral skóre zápasu s Augsburgem již v osmé minutě a při oslavě si poranil koleno tak, že nemohl pokračovat. (dw.com)
19.08. Uhrin: Budu z toho muset vyvodit důsledky
Mladá Boleslav dnes kompletně propadla s Libercem a generální sportovní manažer Dušan Uhrin ml. tak logicky nebyl spokojen: "My jsme propadli v bojovnosti, propadli jsme v obranné řadě, jediný Stronati hrál dobře. Každý překopnutý míč pro nás byl problém. Liberec si zasloužil vítězství, protože do všeho šel stoprocentně, my ne. Takovýmhle způsobem nemůžeme vyhrát nad nikým, i když to nebude první liga, i kdyby to byla druhá, třetí. Chyběla nám opravdu bojovnost a v osobních soubojích jsme propadali. Asi jsou někteří spokojení v Mladé Boleslavi, ale já z toho budu muset vyvodit nějaké důsledky, protože takhle to dál nejde. Musím se zamyslet nad tím, že výkonnost některých hráčů je hodně kolísavá." (ČTK)
19.08. Sarajevské derby pro Željezničar
Výsledek šlágru pátého kola bosenské ligy: FK Sarajevo - Željezničar 0:1 (5. Zeba).
19.08. Van Damme zpečetil přestup do Antverp
Jelle Van Damme opustil Los Angeles Galaxy a vrátil se do vlasti, belgický obránce je novou posilou Royalu Antverpy. (vi.nl)
19.08. Serie A - výsledky
Výsledky dnešních zápasů italské ligy: Juventus - Cagliari 3:0 (12. Mandžukić, 45. Dybala, 66. Higuaín), Hellas - Neapol 1:3 (83. Pazzini z pen. - 32. Souprayen vl., 35. Milik, 62. Ghoulam).
19.08. Eredivisie - výsledky
Výsledky dnešních zápasů nizozemské ligy: Twente - Venlo 1:2 (60. Boere - 23. van Crooij, 41. Promes), Alkmaar - Den Haag 2:0 (29. Weghorst, 70. Til), Heerenveen - Heracles 1:1 (90+3. Mihajlović - 45+1. Pröpper).
19.08. Nasri už zítra do Antalyasporu
Samir Nasri již zítra přistane v turecké Antalye a na dva roky se upíše tamnímu prvoligovému celku. Současný hráč Manchesteru City si má v Turecku ročně přijít na čtyři miliony eur plus bonusy. (ajansspor.com)
19.08. Kondogbia míří na prohlídku
Již zítra by mělo dojít ke zkompletování výměny Cancelo - Kondogbia. Francouzský středopolař chybí v nominaci Interu na Fiorentinu, dnes vyprázdnil svou skříňku na San Siru a letí do Valencie, kde se zítra podrobí zdravotní prohlídce. (football-italia.net)
Další expres zprávy
Výsledkový servis
19.08.
Swansea City - Man. Utd
0:4
19.08.
AFC Bournemouth - Watford FC
0:2
19.08.
Burnley FC - W. B. A.
0:1
19.08.
Leicester City - Brighton
2:0
19.08.
Liverpool FC - Crystal Palace
1:0
19.08.
Southampton FC - West Ham
3:2
19.08.
Stoke City - Arsenal FC
1:0
14:30
Huddersf. - Newcastle United
info
17:00
Tottenham Hotspur - Chelsea FC
info
21.08.
Manchester City - Everton FC
info
19.08.
Sheffield United - Barnsley FC
1:0
19.08.
Aston Villa - Norwich City
4:2
19.08.
Bolton Wanderers - Derby County
1:2
19.08.
Bristol City - Millwall FC
0:0
19.08.
Fulham FC - Sheffield Wednesday
0:1
19.08.
Ipswich Town - Brentford FC
2:0
19.08.
Nottingham - Middlesbrough FC
2:1
19.08.
Preston North End - Reading FC
1:0
19.08.
Queens Park Rangers - Hull City
2:1
19.08.
Wolverhampton - Cardiff City
1:2
19.08.
Sunderland AFC - Leeds United
0:2
19.08.
Bradford City - Blackburn Rovers
0:1
19.08.
Bury FC - Bristol Rovers
2:3
19.08.
Charlton - Northampton Town
4:1
19.08.
Doncaster Rovers - Blackpool FC
3:3
19.08.
Fleetwood Town - AFC Wimbledon
2:0
19.08.
Milton Keynes Dons - Gillingham FC
1:0
19.08.
Oldham Athletic - Wigan Athletic
0:2
19.08.
Peterbor. - Rotherham United
2:1
19.08.
Portsmouth FC - Walsall FC
1:1
19.08.
Scunthorpe United - Oxford United
1:0
19.08.
Shrewsbury Town - Rochdale AFC
3:2
19.08.
Southend United - Plymouth Argyle
1:1
19.08.
Accrington Stanley - Mansfield Town
2:1
19.08.
Carlisle United - Cheltenham Town
3:0
19.08.
Chesterfield FC - Port Vale
2:0
19.08.
Coventry City - Newport County
0:1
19.08.
Crawley Town - Cambridge United
0:1
19.08.
Crewe Alexandra - Barnet FC
1:0
19.08.
Exeter City - Lincoln City
1:0
19.08.
Forest Green Rovers - Yeovil Town
4:3
19.08.
Luton Town - Colchester United
3:0
19.08.
Morecambe FC - Swindon Town
0:1
19.08.
Stevenage FC - Grimsby Town
3:1
19.08.
Wycombe Wanderers - Notts County
2:4
19.08.
AFC Fylde - Dagenham & Redbridge
2:2
19.08.
Boreham Wood - Aldershot Town
2:1
19.08.
Bromley FC - Hartlepool United
2:0
19.08.
Chester FC - Sutton United
2:3
19.08.
Dover Athletic - Barrow AFC
1:1
19.08.
Eastleigh FC - Tranmere Rovers
2:0
19.08.
Gateshead FC - Macclesfield Town
3:0
19.08.
Guiseley AFC - Torquay United
3:2
19.08.
Maidenhead - Ebbsfleet United
1:1
19.08.
Solihull Moors - Halifax Town
0:1
19.08.
Woking FC - Leyton Orient
0:2
19.08.
Maidstone United - Wrexham FC
2:1
Kompletní výsledky
19.08.
Celta Vigo - Real Sociedad
2:3
19.08.
Girona FC - Atlético Madrid
2:2
19.08.
Sevilla FC - Espanyol Barcelona
1:1
18:15
Athletic Bilbao - Getafe CF
info
20:15
FC Barcelona - Real Betis
info
22:15
Deportivo La Coruña - Real Madrid
info
21.08.
Levante UD - Villarreal CF
info
21.08.
Málaga CF - SD Eibar
info
19.08.
AD Alcorcón - Sporting Gijón
0:0
19.08.
CA Osasuna - Sevilla FC B
1:1
19.08.
Córdoba CF - Cádiz CF
1:2
19.08.
CD Numancia - SD Huesca
1:0
19.08.
Real Valladolid - FC Barcelona B
1:2
19:00
Real Oviedo - Rayo Vallecano
info
20:30
Gimnàstic Tarragona - UD Almería
info
22:00
Granada CF - Albacete Balompié
info
21.08.
CD Lugo - Reus Deportiu
info
19.08.
CCD Cerceda - CDA Navalcarnero
0:1
19.08.
Real Valladolid B - Unión Adarve
1:1
12:00
Atl. Madrid B - Gimn. Segoviana
info
12:00
Celta Vigo B - Pontevedra CF
info
12:00
S.S. Reyes - SD Ponferradina
info
19:00
Rápido de Bouzas - CD Guijuelo
info
19:30
CD Toledo - Talavera CF
info
19:30
CF Fuenlabrada - La Coruña B
info
20:00
Racing Ferrol - Coruxo FC
info
21:00
RM Castilla - Rayo Majadahonda
info
19.08.
CD Vitoria - CD Tudelano
1:1
19.08.
SD Amorebieta - CD Lealtad
1:2
19.08.
SD Leioa - CD Mirandés
1:1
11:30
Peña Sport FC - Real Unión Club
info
11:30
Athletic Bilbao B - UD Logroñés
info
12:00
Sporting Gijón B - Gernika Club
info
17:30
CD Izarra - Real Sociedad B
info
18:00
Racing Santander - Arenas Club
info
18:00
Barakaldo CF - CA Osasuna B
info
19:00
Burgos CF - Caudal Deportivo
info
19.08.
UE Llagostera - CD Alcoyano
0:1
19.08.
A. Baleares - Villarreal CF B
0:1
19.08.
Atlético Saguntino - CD Ebro
1:0
19.08.
Hércules CF - UE Olot
1:1
12:00
Real Zaragoza B - Valencia CF B
info
12:00
CF Peralada - RCD Mallorca
info
18:30
Peña Deportiva - SD Formentera
info
19:00
CE Sabadell FC - Elche CF
info
19:00
Badalona CF - Lleida Esportiu
info
19:00
Ontinyent CF - UE Cornellà
info
19.08.
UD Marbella - Mérida AD
2:0
19.08.
Extremadura UD - Córdoba CF B
2:1
19.08.
FC Cartagena - Recreativo Huelva
3:2
19.08.
CD San Fernando - CF Villanovense
0:0
11:00
Real Betis B - Lorca Deportiva
info
13:00
UD Las Palmas B - UD Melilla
info
19:00
CD Badajoz - Real Linense
info
19:00
Jumilla CF - CP Ejido
info
20:00
Real Murcia - Écija Balompié
info
21.08.
Granada CF B - UCAM Murcia
info
Kompletní výsledky
19.08.
Juventus FC - Cagliari Calcio
3:0
19.08.
Hellas Verona - SSC Neapol
1:3
18:00
Atalanta Bergamo - AS Řím
info
20:45
Bologna FC - Turín FC
info
20:45
FC Crotone - AC Milán
info
20:45
Inter Milán - ACF Fiorentina
info
20:45
SS Lazio - SPAL 2013
info
20:45
UC Sampdoria - Benevento Calcio
info
20:45
US Sassuolo - Janov CFC
info
20:45
Udinese Calcio - Chievo Verona
info
Kompletní výsledky
19.08.
TSG Hoffenheim - Werder Brémy
1:0
19.08.
Hertha BSC - VfB Stuttgart
2:0
19.08.
Hamburger SV - FC Augsburg
1:0
19.08.
1. FSV Mainz 05 - Hannover 96
0:1
19.08.
VfL Wolfsburg - Dortmund
0:3
19.08.
Schalke 04 - RB Lipsko
2:0
15:30
SC Freiburg - Eintracht Frankfurt
info
18:00
Mönchengladbach - 1. FC Köln
info
19.08.
Drážďany - SV Sandhausen
0:4
19.08.
Düsseldorf - Kaiserslautern
2:0
19.08.
1. FC Heidenheim - MSV Duisburg
1:2
13:30
1. FC Norimberk - Union Berlín
info
13:30
Holstein Kiel - Greuther Fürth
info
13:30
FC Ingolstadt 04 - Jahn Regensburg
info
21.08.
Arminia Bielefeld - VfL Bochum
info
19.08.
Werder Brémy II - Wehen Wiesbaden
0:0
19.08.
Rot-Weiß Erfurt - SC Paderborn
0:1
19.08.
Sonnenhof Großaspach - VfR Aalen
0:0
19.08.
Chemnitzer FC - VfL Osnabrück
0:0
19.08.
Hallescher FC - SpVgg Unterhaching
1:2
19.08.
Preußen Münster - 1. FC Magdeburg
0:1
14:00
Sp. Lotte - Carl Zeiss Jena
info
14:00
Würzburger Kickers - Hansa Rostock
info
19.08.
VfL Wolfsburg II - VfB Lübeck
0:1
19.08.
Eutin 08 - SV Drochtersen / Assel
2:3
19.08.
Schwarz-Weiß Rehden - Altona
2:3
13:00
Hannover 96 II - Egestorf/Langreder
info
13:00
Hamburger SV II - SSV Jeddeloh
info
14:00
StPauli II - VfV Borussia Hildesheim
info
14:00
TSV Havelse - Eintracht Norderstedt
info
15:00
Hansa Lüneburg - Weiche Flensburg
info
19.08.
Lokomotive Lipsko - FSV Luckenwalde
4:2
13:30
Hertha BSC II - Wacker Nordhausen
info
13:30
Berlín AK 07 - BFC Viktoria 1889
info
13:30
BFC Dynamo - VSG Altglienicke
info
13:30
ZFC Meuselwitz - TSG Neustrelitz
info
13:30
VfB Auerbach - Energie Cottbus
info
13:30
Budissa Bautzen - Chemie Lipsko
info
19.08.
SC Verl - TUS Erndtebrück
1:1
19.08.
M'gladbach II - Düsseldorf II
1:0
19.08.
Westfalia Rhynern - Dortmund II
3:4
19.08.
Bonner SC - SC Wiedenbrück 2000
4:1
19.08.
Viktoria Köln - Alemannia Aachen
4:2
19.08.
SV Rödinghausen - Oberhausen
3:3
14:00
Rot-Weiß Essen - 1. FC Köln II
info
21.08.
SG Wattenscheid - Wuppertaler SV
info
19.08.
1. FC Saarbrücken - R. Völklingen
3:0
19.08.
Stadtallendorf - S. Kickers
3:3
19.08.
Schott Mainz - SSV Ulm 1846
1:1
14:00
Kickers Offenbach - Hessen Kassel
info
14:00
Mannheim - SC Freiburg II
info
19.08.
1. FC Norimberk II - FC Augsburg II
4:2
19.08.
Wacker Burghausen - Fürth II
2:1
19.08.
SpVgg Bayreuth - 1. FC Schweinfurt
3:1
19.08.
Bayern Mnichov II - FC Pipinsried
0:1
Kompletní výsledky
19.08.
Fastav Zlín - MFK Karviná
1:0
19.08.
Baník Ostrava - FK Teplice
3:3
19.08.
Bohemians 1905 - Slavia Praha
0:0
19.08.
Ml. Boleslav - Slovan Liberec
0:3
17:00
FK Jablonec - Dukla Praha
info
17:00
Vysočina Jihlava - Viktoria Plzeň
info
17:00
Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno
info
19.08.
FK Pardubice - FK Ústí nad Labem
3:1
19.08.
Fotbal Třinec - Olympia HK
2:0
19.08.
MAS Táborsko - 1. FK Příbram
0:2
19.08.
SFC Opava - Baník Sokolov
0:0
10:15
Viktoria Žižkov - MFK Vítkovice
info
17:00
Vlašim - FK Varnsdorf
info
17:00
Č. Budějovice - Hradec Králové
info
19.08.
MFK Chrudim - SK Zápy
2:0
19.08.
FC Písek - SK Benešov
2:3p
19.08.
FK Litoměřicko - Králův Dvůr
2:1
19.08.
Sokol Čížová - Slavoj Vyšehrad
0:1p
19.08.
Ústí nad Orlicí - Viktorie Jirny
0:3
10:15
SK Převýšov - Jiskra Domažlice
info
17:00
Sokol Brozany - FK Dobrovice
info
17:00
FK Štěchovice - Benátky n/J
info
17:00
Polaban Nymburk - Loko Vltavín
info
19.08.
Jiskra Rýmařov - 1. HFK Olomouc
2:0
19.08.
ČSK Uherský Brod - Kroměříž
0:0
19.08.
MFK Vyškov - RSM Hodonín
7:4
19.08.
FC Hlučín - Viktoria Otrokovice
1:1
19.08.
Spartak Hulín - Vel. Mez.
2:3
19.08.
FK Mohelnice - SK Líšeň
3:4
10:15
SK Uničov - 1. SK Prostějov
info
10:15
Val. Mez. - Odra Petřkovice
info
19.08.
TJ Přeštice - 1. FC Karlovy Vary
2:5
19.08.
Aritma Praha - SK Jankov
3:1
19.08.
Petřín Plzeň - Mar. Lázně
3:1
19.08.
Č. Krumlov - Olympie Březová
3:0
19.08.
SK Doubravka - FK Hořovicko
0:1p
19.08.
TJ Malše Roudné - MFK Dobříš
1:2
19.08.
SK Klatovy - SK Rakovník
1:0
17:00
Tatran Sedlčany - Soběslav
info
19.08.
SK Hrobce - FC Nový Bor
2:0
19.08.
FC Chomutov - Sokol Houstoň
5:2
19.08.
Motorlet Praha - FK Louny
5:0
19.08.
Neratovice-Byškov. - Meteor Praha
4:2
19.08.
Tatran Rakovník - SS Ostrá
1:2
19.08.
FK Souš - Slovan Velvary
3:0
19.08.
Arsenal Česká Lípa - SK Kladno
1:3
19.08.
SK Úvaly - SK Český Brod
0:1
19.08.
Čechie Vykáň - MFK Trutnov
4:2
19.08.
FK Zbuzany - Spartak Chrastava
4:3p
19.08.
Sokol Živanice - Brandýs n. L.
2:1
19.08.
FK Letohrad - FK Pěnčín-Turnov
2:1p
19.08.
Sokol Kratonohy - FK Čáslav
3:1
19.08.
SK Vysoké Mýto - Jiskra Mšeno
3:1
17:00
Dvůr Králové - Admira Praha
info
17:00
FK Kolín - FK Pardubice B
info
19.08.
MSK Břeclav - SFK Vrchovina
0:2
19.08.
FK Blansko - FSC Stará Říše
0:3
19.08.
FC Strání - AFK Tišnov
0:1
19.08.
Slovan Rosice - Sokol Tasovice
3:1
19.08.
Žďár n/S - Slovan Bzenec
2:1
16:30
Slavoj TKZ Polná - FK Šumperk
info
16:30
Ždírec n/D - HFK Třebíč
info
16:30
Havlíčkův Brod - Velká Bíteš
info
19.08.
FK Šternberk - MFK Havířov
2:2
19.08.
Lokomotiva Petrovice - Sokol Ústí
0:4
19.08.
Nové Sady Olomouc - FC Brumov
4:0
19.08.
SK Hranice - TJ Nový Jičín
4:1
19.08.
FC Vsetín - FK Jeseník
2:0
10:15
SFC Opava B - FK Kozlovice
info
10:15
FC Slavičín - Frýdlant n. O.
info
16:30
FK Bospor Bohumín - D. Benešov
info
10:15
Dukla Praha - Bohemians Praha 1905
info
10:30
FK Teplice - Sparta Praha
info
11:00
Viktoria Plzeň - Ml. Boleslav
info
11:00
Fotbal Třinec - Baník Ostrava
info
11:00
MFK Karviná - 1. FC Slovácko
info
12:00
Hradec Králové - Č. Budějovice
info
21.08.
Vysočina Jihlava - Fastav Zlín
info
21.08.
1. FK Příbram - FK Jablonec
info
21.08.
Slovan Liberec - Slavia Praha
info
21.08.
Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc
info
19.08.
Lokomotiva Brno - Sparta Praha
0:7
19.08.
Dukla Praha - Slovan Liberec
0:3
13:30
Viktoria Plzeň - 1. FC Slovácko
info
14:00
Slavia Praha - DFC Hradec Králové
info
Kompletní výsledky
19.08.
Spartak Trnava - Slovan Bratislava
1:2
19.08.
AS Trenčín - Zemplín Michalovce
1:2
19.08.
FC Zlaté Moravce - Tatran Prešov
4:1
19.08.
FK Senica - FC Nitra
0:1
18:30
DAC Dunajská Streda - MŠK Žilina
info
19.08.
Podbrezová B - Spišská Nová Ves
2:3
19.08.
MFK Skalica - ŠTK 1914 Šamorín
2:0
19.08.
Nové Mesto n. V. - MŠK Žilina B
0:2
19.08.
KFC Komárno - ŠKF Sereď
1:6
19.08.
Inter Bratislava - Bardejov
5:0
19.08.
Lokomotíva Zvolen - FK Pohronie
1:0
19.08.
FK Poprad - Liptovský Mikuláš
1:1
17:00
Slavoj Trebišov - L. Košice
info
Kompletní výsledky
19.08.
Olympique Lyon - Bordeaux
3:3
19.08.
Montpellier HSC - Strasbourg
1:1
19.08.
OGC Nice - EA Guingamp
2:0
19.08.
Stade Rennes - Dijon FCO
2:2
19.08.
AS Saint-Étienne - Amiens SC
3:0
19.08.
ES Troyes - FC Nantes
0:1
15:00
Lille OSC - SM Caen
info
17:00
Olympique Marseille - Angers SCO
info
21:00
Paris Saint-Germain - Toulouse FC
info
19.08.
RC Lens - Stade Brestois
2:4
21.08.
LB Châteauroux - Nîmes Olympique
info
19.08.
Red Star FC - Consolat Marseille
2:0
Kompletní výsledky
19.08.
Ural - CSKA Moskva
0:0
19.08.
Spartak Moskva - Lokomotiv M.
3:4
19.08.
Rubin Kazaň - Anži Mch
6:0
14:00
Amkar Perm - Zenit Petrohrad
info
16:30
Dinamo Moskva - FK Ufa
info
19:00
FK Rostov - FK Krasnodar
info
21.08.
Achmat Groznyj - Arsenal Tula
info
19.08.
Krasnojar. - Zenit Petrohrad II
2:1
19.08.
Sibir Novosibirsk - Olimpijec NN
1:1
19.08.
Dinamo Petrohrad - Tom Tomsk
2:0
19.08.
FK Tjumen - Křídla Sovětů
0:2
19.08.
Gazovik Orenburg - Luč-Energija
2:0
19.08.
FK Chimki - Šinnik Jaroslavl
0:3
19.08.
FK Tambov - Kubaň Krasnodar
2:1
19.08.
Volgar Astrachaň - Avangard Kursk
1:1
19.08.
Baltika K. - Fakel Voroněž
0:1
16:00
Spartak Moskva II - Rotor Volgograd
info
Kompletní výsledky
19.08.
CD Tondela - Estoril Praia
2:3
19.08.
Vitória SC - Sporting CP
0:5
19.08.
SL Benfica - CF Os Belenenses
5:0
17:00
Vitória FC Setúbal - GD Chaves
info
19:00
FC Porto - Moreirense FC
info
21:00
CD Aves - SC Braga
info
21:15
CS Marítimo - Boavista FC
info
21.08.
CD Feirense - Paços Ferreira
info
19.08.
SC Braga B - CD Santa Clara
0:2
19.08.
FC Famalicão - SL Benfica B
0:0
19.08.
SC Covilhã - Vitória SC B
2:1
19.08.
União Madeira - Académica Coimbra
3:0
19.08.
Cova Piedade - FC Arouca
3:0
19.08.
Varzim SC - Gil Vicente FC
1:1
19.08.
Académico Viseu - Leixões SC
3:0
19.08.
UD Oliveirense - CD Nacional
0:2
19.08.
FC Porto B - FC Penafiel
3:1
12:15
Real Sport Clube - Sporting CP B
info
Kompletní výsledky
19.08.
Kilmarnock FC - Celtic FC
0:2
19.08.
Aberdeen FC - Dundee FC
2:1
19.08.
Hibernian FC - Hamilton Academical
1:3
19.08.
Motherwell FC - Ross County
2:0
19.08.
Rangers FC - Heart of Midlothian
0:0
19.08.
St. Johnstone FC - Partick Thistle
1:0
19.08.
Dundee United - Brechin City
1:0
19.08.
Dunfermline Athletic - Falkirk FC
3:1
19.08.
Inverness CT - Greenock Morton
1:1
19.08.
Livingston FC - St. Mirren FC
1:3
19.08.
Queen S. - Dumbarton FC
1:0
19.08.
Albion Rovers - Airdrieonians FC
1:2
19.08.
Alloa Athletic - Queen's Park FC
1:0
19.08.
Arbroath FC - East Fife FC
2:3
19.08.
Raith Rovers - Forfar Athletic
3:1
19.08.
Stranraer FC - Ayr United
3:4
19.08.
Berwick Rangers - Annan Athletic
1:5
19.08.
Elgin City - Clyde FC
3:2
19.08.
Montrose FC - Cowdenbeath FC
1:0
19.08.
Stenhousemuir FC - Peterhead FC
3:1
19.08.
Stirling Albion - Edinburgh City
2:0
Kompletní výsledky
19.08.
FC Twente - VVV Venlo
1:2
19.08.
AZ Alkmaar - ADO Den Haag
2:0
19.08.
SC Heerenveen - Heracles Almelo
1:1
12:30
SBV Excelsior - Feyenoord Rotterdam
info
14:30
AFC Ajax - FC Groningen
info
14:30
FC Utrecht - Willem II
info
16:45
Sparta Rotterdam - PEC Zwolle
info
16:45
NAC Breda - PSV Eindhoven
info
19.08.
VVOG Harderwijk - VV Gemert
2:0
19.08.
VV Ter Leede - DHC Delft
2:0
19.08.
VV Buitenpost - ZSV Zeilberg
4:3
19.08.
VV Capelle - RKSV Nuenen
6:0
19.08.
ACV Assen - USV Hercules
0:3
19.08.
VV Dongen - VV DOVO
5:2
19.08.
AFC Ajax amateurs - OJC Rosmalen
3:1
19.08.
Sparta Nijkerk - Purmersteijn
3:0
19.08.
ADO '20 Heemskerk - SV Spakenburg
1:2p
19.08.
VV Chevremont - AVV Swift
1:3
19.08.
RKSV Groene Ster - SVV Scheveningen
1:2
19.08.
BVV 's-Hertogenbosch - VV Staphorst
1:5
19.08.
JVC '31 Cuijk - SDC Putten
0:1e
19.08.
EVV Echt - Olde Veste '54
4:1
21.08.
Jong Utrecht - FC Oss
info
21.08.
Jong PSV - BV De Graafschap
info
Kompletní výsledky
19.08.
KRC Genk - Royal Charleroi SC
0:1
19.08.
Waasland-Beveren - KSC Lokeren
2:3
19.08.
KAS Eupen - KV Oostende
2:1
19.08.
KV Mechelen - Royal Antverpy FC
1:2
14:30
RSC Anderlecht - Sint-Truidense VV
info
18:00
KV Kortrijk - Club Bruggy
info
20:00
Mouscron-Péruwelz - KAA Gent
info
19.08.
RU Saint-Gilloise - KVC Westerlo
3:0
19.08.
Oud-Heverlee Leuven - Cercle Bruggy
7:1
16:00
Beerschot Wilrijk - AFC Tubize
info
Kompletní výsledky
19.08.
KDÇ Karabükspor - Istanbul B.
3:1
19.08.
Bursaspor - Alanyaspor
3:2
19.08.
Osmanlispor - Galatasaray SK
1:3
19.08.
Sivasspor - Yeni Malatyaspor
2:0
19:00
Kayserispor - Göztepe SK
info
20:45
Antalyaspor - Akhisar Belediyespor
info
20:45
Fenerbahçe SK - Trabzonspor
info
21.08.
Konyaspor - Gençlerbirliği SK
info
19.08.
Erzurum BB - Balikesirspor
4:3
19.08.
Giresunspor - Adanaspor
3:0
19.08.
Adana Demirspor - Çaykur Rizespor
1:3
18:45
Eskişehirspor - Elaziğspor
info
19:00
Altinordu SK - MKE Ankaragücü
info
20:45
Gaziantep BB - Gaziantepspor
info
21.08.
Ümraniyespor - Boluspor
info
Kompletní výsledky
19.08.
Asteras Tripolis - PAS Giannina FC
1:2
19.08.
Xanthi FC - PAS Lamia 1964
0:0
19.08.
Olympiakos Pireus - AE Larisa
4:1
18:15
AO Kerkyra - Panionios FC
info
18:15
AEK Atény - Panetolikos FC
info
18:15
APO Levadiakos - PAOK Soluň
info
20:30
Platanias - Panathinaikos FC
info
21.08.
Atromitos FC - Apollon Smyrnis
info
Kompletní výsledky
19.08.
Rapid Vídeň - SK Sturm Graz
1:2
19.08.
Wolfsberger AC - Admira
2:0
16:30
LASK Linz - SCR Altach
info
16:30
Red Bull Salzburg - Sankt Pölten
info
19:00
SV Mattersburg - Austria Vídeň
info
21.08.
TSV Hartberg - Wacker Innsbruck
info
Kompletní výsledky
19.08.
FC Thun - Lausanne Sport
5:2
19.08.
FC Curych - BSC Young Boys
0:0
16:00
FC Basilej - FC Lugano
info
16:00
Grasshopper Curych - FC St. Gallen
info
16:00
FC Sion - FC Luzern
info
19.08.
FC Chiasso - FC Wil
3:0
19.08.
FC Rapperswil-Jona - FC Wohlen
3:2
16:00
FC Aarau - FC Vaduz
info
21.08.
FC Winterthur - Servette Ženeva
info
Kompletní výsledky
19.08.
Černomorec Oděsa - Veres Rivne
0:1
19.08.
Š. Doněck - Olimpik Doněck
2:0
16:00
Karpaty Lvov - PFK Oleksandrija
info
16:00
Zirka Kirovohrad - Zarja Luhansk
info
18:30
Vorskla Poltava - Illičivec
info
18:30
Dynamo Kyjev - Stal Kamjanske
info
Kompletní výsledky
19.08.
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
0:3
19.08.
Piast Gliwice - Korona Kielce
2:0
19.08.
Jagiellonia - Śląsk Wrocław
1:1
15:30
Wisła Płock - Legia Varšava
info
18:00
Nieciecza - Lech Poznań
info
21.08.
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
info
19.08.
GKS Tychy - Bytovia Bytów
1:0
19.08.
Puszcza Niepołomice - Odra Opole
1:1
19.08.
Grudziądz - Chrobry Głogów
0:1
19.08.
Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki
0:0
19.08.
Raków Czę. - GKS Katowice
1:3
Kompletní výsledky
19.08.
Gaz Metan M. - Poli Temešvár
0:2
19.08.
Juventus Bukurešť - FCSB
1:2
17:30
Viitorul Constanţa - CSU Craiova
info
20:00
CFR Cluj - FC Voluntari
info
21.08.
FC Botoşani - Concordia Chiajna
info
21.08.
Dinamo Bukurešť - Sepsi OSK
info
Kompletní výsledky
19.08.
Mezőkövesdi SE - Honvéd
1:2
19.08.
Puskás FC - Balmazújváros Sport
2:1
19.08.
Újpest FC - Diósgyőri VTK
1:1
Kompletní výsledky
19.08.
NK Rijeka - Lokomotiva Záhřeb
2:1
19:00
NK Rudeš - Hajduk Split
info
21:00
Dinamo Záhřeb - Slaven Belupo
info
21:00
NK Osijek - Inter Zaprešić
info
Kompletní výsledky
19.08.
Mačva Šabac - FK Rad
1:2
19.08.
FK Bačka - Mladost Lučani
1:0
19.08.
Spartak Subotica - FK Voždovac
0:0
19.08.
FK Čukarički - Radnički Niš
0:0
19.08.
Javor Ivanjica - Vojvodina Novi Sad
0:1
18:00
Borac Čačak - FK Crvena Zvezda
info
20:00
Radnik Surdulica - FK Zemun
info
20:00
FK Partizan - Napredak Kruševac
info
Kompletní výsledky
19.08.
Triglav Kranj - ND Gorica
1:3
19.08.
NK Maribor - NK Krško
3:2
16:50
NK Ankaran - Olimpija Lublaň
info
20:00
NK Domžale - NK Aluminij
info
21.08.
Rudar Velenje - NK Celje
info
Kompletní výsledky
19.08.
Vereja SZ - Lokomotiv Plovdiv
1:0
19.08.
CSKA Sofia - Vitoša Bistrica
6:1
17:15
Slavia Sofia - Etar Veliko Tarnovo
info
20:00
Dunav Ruse - Ludogorec Razgrad
info
21.08.
Septemvri Sofia - Beroe
info
Kompletní výsledky
19.08.
FC Kodaň - SønderjyskE
3:2
12:00
Odense Boldklub - FC Midtjylland
info
16:00
Hobro IK - Lyngby BK
info
18:00
AGF Aarhus - Brøndby IF
info
21.08.
FC Nordsjaelland - FC Helsingør
info
14:30
Esbjerg fB - Thisted FC
info
14:30
Vendsyssel FF - Brabrand IF
info
14:30
FC Fredericia - FC Roskilde
info
14:30
HB Køge - Nykøbing FC
info
14:30
Fremad Amager - Viborg FF
info
14:30
Skive IK - Vejle Boldklub
info
Kompletní výsledky
19.08.
AFC Eskilstuna - Malmö FF
3:1
15:00
Östersunds FK - AIK Solna
info
15:00
Djurgårdens IF - Halmstads BK
info
17:30
IK Sirius - IFK Norrköping
info
17:30
IFK Göteborg - BK Häcken
info
21.08.
GIF Sundsvall - Kalmar FF
info
21.08.
Örebro SK - Hammarby IF
info
19.08.
Syrianska FC - Östers IF
2:1
19.08.
Degerfors IF - Varbergs BoIS
1:0
15:00
IF Brommapojkarna - IFK Värnamo
info
15:00
Helsingborgs IF - GAIS Göteborg
info
17:00
Norrby IF - Dalkurd FF
info
17:00
Falkenbergs FF - Åtvidabergs FF
info
21.08.
Gefle IF - Trelleborgs FF
info
Kompletní výsledky
19.08.
Lillestrøm SK - Vålerenga IF
2:1
18:00
Odds BK - Sandefjord Fotball
info
18:00
Rosenborg BK - FK Haugesund
info
18:00
Sogndal Fotball - Kristiansund BK
info
18:00
Stabaek Fotball - Molde FK
info
18:00
Tromsø IL - Aalesunds FK
info
20:00
Viking FK - SK Brann
info
21.08.
Sarpsborg 08 FF - Strømsgodset IF
info
19.08.
Ranheim Fotball - Levanger FK
6:1
18:00
FK Arendal - Fredrikstad FK
info
18:00
Elverum Fotball - FK Jerv
info
18:00
IK Start - Tromsdalen UIL
info
18:00
Mjøndalen IF - Strømmen IF
info
18:00
Sandnes Ulf - Florø SK
info
18:00
Åsane Fotball - Ullensaker/Kisa IL
info
Kompletní výsledky
19.08.
PS Kemi Kings - Inter Turku
1:5
19.08.
HIFK Helsinky - RoPS Rovaniemi
1:0
19.08.
SJK Seinäjoki - FC Lahti
1:0
17:30
VPS Vaasa - Ilves Tampere
info
17:30
KuPS Kuopio - IFK Mariehamn
info
17:30
JJK Jyväskylä - HJK Helsinky
info
19.08.
AC Oulu - IF Gnistan
1:2
19.08.
FC Honka - FC Haka
2:2
16:00
Grankulla IFK - KPV Kokkola
info
Kompletní výsledky
19.08.
Pafos FC - Apollon Limassol
odl.
19.08.
Omonia Nikósie - AEK Larnaka
odl.
19.08.
Ermis Aradippou - APOEL Nikósie
odl.
19.08.
Ethnikos Achnas - Alki Oroklini
0:1
19.08.
AEL Limassol - Aris Limassol
1:0
18:00
Nea Salamis FC - Anorthosis
info
21.08.
Olympiakos N. - Doxa Katokopia
info
Kompletní výsledky
19.08.
FC Ashdod - Maccabi Petach-Tikva
1:2
19.08.
Hapoel Ra'anana - Kiryat Shmona
0:0
19.08.
Hapoel Haifa - Hapoel Ashkelon
3:1
19.08.
Hapoel Beer-Sheva - Maccabi Netanya
1:1
18:00
Hapoel Acre - Bnei Sakhnin
info
20:00
Maccabi Tel-Aviv - Beitar J.
info
21.08.
Bn. Yehuda - Maccabi Haifa
info
Kompletní výsledky
19.08.
Limerick FC - Bohemians Dublin
1:0
15:30
Derry City - Dundalk FC
info
21.08.
Finn Harps - Cork City
info
19.08.
Longford Town - Athlone Town
7:1
Kompletní výsledky
19.08.
Ballinamallard - Cliftonville FC
1:1
19.08.
Ballymena United - Glenavon FC
1:6
19.08.
Crusaders FC - Coleraine FC
1:2
19.08.
Dungannon Swifts - Linfield FC
0:4
19.08.
Glentoran FC - Carrick Rangers
1:1
19.08.
Warrenpoint Town - Ards FC
1:0
Kompletní výsledky
19.08.
Cardiff MU - Bangor City
3:1
19.08.
Connah's Quay FC - Carmarthen Town
3:1
19.08.
Prestatyn Town - Barry Town
1:0
19.08.
The New Saints FC - Bala Town
3:0
Kompletní výsledky
19.08.
FK Gorodeja - FK Sluck
1:1
19.08.
Torpedo Žodino - FK Vitebsk
2:0
15:15
Neman Grodno - Dinamo Minsk
info
17:00
FK Minsk - Slavia Mozyr
info
17:30
BATE Borisov - Krumkačy Minsk
info
18:00
Dinamo Brest - Šachtër Soligorsk
info
Kompletní výsledky
21.08.
METTA/LU - FK Jelgava
info
21.08.
FK Spartaks - SK Babīte
neh.
21.08.
FK Ventspils - FK Liepāja
info
21.08.
Rīgas Futbola skola - Riga FC
info
Kompletní výsledky
19.08.
Levadia Tallinn - Vaprus Pärnu
3:0
19.08.
Tammeka Tartu - Trans Narva
0:2
21.08.
Paide Linnameeskond - FC Infonet
info
Kompletní výsledky
19.08.
Speranţa Nisporeni - Dinamo-Auto
1:1
19.08.
Milsami Orhei - Sfîntul Gheorghe
1:0
16:30
Zaria Bălţi - Petrocub Hîncești
info
16:30
Dacia Kišiněv - Zimbru Kišiněv
info
19:00
Sheriff Tiraspol - Spicul Ch.
info
Kompletní výsledky
19.08.
FK Krupa na Vrbasu - Čelik Zenica
1:0
19.08.
FK Sarajevo - Željezničar
0:1
17:00
Radnik Bijeljina - GOŠK Gabela
info
20:00
Sloboda Tuzla - Zrinjski Mostar
info
20:00
Široki Brijeg - Mladost D.-K.
info
20:00
Borac Banja Luka - NK Vitez
info
Kompletní výsledky
19.08.
OFK Petrovac - Iskra Danilovgrad
0:1
19.08.
Mladost Podgorica - Kom Podgorica
2:2
19.08.
Grbalj Radanovići - Bud. Podg.
1:2
19.08.
Rudar Pljevlja - Dečić Tuzi
4:0
17:00
Zeta Golubovci - Sutjeska Nikšić
info
Kompletní výsledky
18:00
ÍA Akranes - ÍBV Vestmannaeyjar
info
20:00
Víkingur Ó. - Breidablik UBK
info
20:00
Víkingur Reykjavík - KA Akureyri
info
21.08.
Valur Reykjavík - Grindavík
info
21.08.
Stjarnan FC - Fjölnir Reykjavík
info
Kompletní výsledky
19.08.
Gandzasar Kapan - Shirak Gyumri
0:1
15:00
Ararat Jerevan - Pyunik Jerevan
info
Kompletní výsledky
19.08.
Säbail FK - Neftçi Baku
1:0
19.08.
Qarabağ Ağdam - Inter Baku
1:0
17:00
FK Käpäz - Zirä FK
info
17:00
FK Qäbälä - PFK Sumqayit
info
Kompletní výsledky
19.08.
Saburtalo Tbilisi - FC Samtredia
1:1
19.08.
Torpedo Kutaisi - Dila Gori
2:1
15:30
Kolkheti-1913 Poti - L. Tbilisi
info
18:30
Dinamo Tbilisi - Chikhura Sachkhere
info
Kompletní výsledky
19.08.
FK Akžajyk - FK Aktobe
2:2
13:00
Irtyš Pavlodar - Kaisar Kyzylorda
info
13:00
Tobol Kostanaj - FK Taraz
info
14:30
Ordabasy Šymkent - FK Atyrau
info
16:00
Kairat Almaty - Šachtër Karagandy
info
Kompletní výsledky
19.08.
Balzan Youths - Naxxar Lions
2:0
19.08.
Sliema Wanderers - Senglea
2:2
19.08.
Valletta FC - Mosta FC
1:0
Kompletní výsledky
19.08.
US Mondorf - US Hostert
0:0
19.08.
UNA Strassen - Progrès Niedercorn
0:6
16:00
Fola Esch - Racing FC Luxembourg
info
16:00
US Esch - FC Rodange 91
info
16:00
F91 Dudelange - Jeunesse Esch
info
18:00
CS Pétange - Victoria Rosport
info
Kompletní výsledky
16:00
Skála IF - KÍ Klaksvík
info
16:00
TB Tvøroyri - ÍF Fuglafjørdur
info
17:00
HB Tórshavn - 07 Vestur
info
17:00
NSÍ Runavík - EB/Streymur
info
17:00
Víkingur Gøta - B36 Tórshavn
info
Kompletní výsledky
19.08.
KF Llapi - KF Drenica
1:0
19.08.
KF Feronikeli - Vllaznia Pozheran
1:0
17:00
KF Vëllaznimi - KF Liria
info
17:00
KF Priština - KF Drita
info
17:00
KF Gjilani - Besa Pejë
info
Kompletní výsledky
06:00
Fotbal (Serie A, Nejlepší zápasy sezóny 2016/17 Chievo - Roma)
07:30
Magazín Premier League (PL World 9)
08:00
Premier League (Southampton - West Ham)
Kompletní TV program
přestup
 
11,000,000 €
 
přestup
 
20,000,000 €
 
volný hráč
 
 
konec kariéry
 
- => -
 
přestup
 
40,000,000 €
 
Všechny přestupy
Anketa
Zvládne Slavia odvetu s APOELem a postoupí do Ligy mistrů?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!