Slavia Praha   -   FK Mladá Boleslav

3 : 4 (2:2)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.15 - 3.40 - 3.56

Slavia Praha - FK Mladá Boleslav 3:4

Slavia Praha sehrála s Mladou Boleslaví skvělé utkání, ve kterém padlo sedm branek! Slavia sice hosty zaskočila a vedla, ale nakonec se loučí bez bodů. O ty je připravila především branka Tomáše Wágnera z konce utkání.

Po pěti minutách se centr od Končala snášel na hlavu Navrátila, ale brankář Hrubeš vyběhl včas a celou akci zastavil. Na druhé straně se do šance dostával Milan Škoda, který prodlužoval míč na Zmrhala, ale ten hlavou mířil mimo. Milan Škoda dostal o chvíli později krásný pas z hloubi pole a startoval za ním, ale brankář Šeda byl pozorný a míč chytil. V desáté minutě se do šance dostal Wágner, ale vysoký balon jen tečoval do brankáře Hrubeše.

Po dvaceti minutách se do šance dostal Skalák, ale jeho centr odkopl Deli. Slavia se přece jen dočkala odměny za zlepšený herní projev. O minutu později totiž Keniův rohový kop skončil u Latky, který nahrál v akrobatické pozici na volnějšího Jaromíra Zmrhala. Ten byl ve stoprocentní šanci a využil ji bez problémů! Brankář Šeda neměl šanci zasáhnout a domácí vedli.

Deset minut před koncem první půle se mohly domácí ochozy radovat opět, když po faulu Navrátila na Škodu Slavia zahrávala přímý volný kop. K jeho exekuci se postavil Levan Kenia a jeho nádherná rána skončila za zády brankáře Šedy!

Mladá Boleslav se ale nevzdala a o pouhou minutu se jí podařilo vstřelit nadějný gól. Na rozdíl jediné trefy dostal hosty Jasmin Ščuk, který dostal na hranici vápna dost prostoru po nedůrazu obranné linie domácích a míč napálil nechytatelně k tyči - 2:1.

Ještě do konce poločasu bylo srovnáno. Další chybu Slavie potrestala Boleslav dvě minuty před koncem, když brankář Hrubeš vyboxoval centrovaný míč před sebe jen k nohám Jana Šislera. Ten se nemýlil a tvrdou ranou z krkolomné pozice poslal míč do sítě Slavie podruhé!

Dvě minuty po změně stran se Skalákův centr dostal k nohám Vacka, který ale mířil z první vedle tyče. Obrana Mladé Boleslavi vyrobila další minelu tři minuty po změně stran, když se k míči dostal Zmrhal. Ten postupoval sám na brankáře Šedu, ale před ním ještě nahrával zpět na penaltu. Tam se zjevil Milan Škoda, který s trochou štěstí dostal míč do sítě - 3:2.

Publikem tolikrát vzývaný Škoda měl další šanci deset minut po změně stran, když z hranice velkého vápna pálil těsně mimo. A to ho muselo mrzet, když po hodině hry Deli fauloval před vápnem a Jiří Skalák krásnou ranou z volného přímého kopu střílel přesně!

Dvacet minut před koncem utkání se Vacek zbavil Tamase a krásným pasem do vápna vyzval ke skórování Ďuriše, ale ten mířil jen do tyče! Sedm minut před koncem utkání emoce začaly plát, ale sudí Královec tomu nevěnoval zvýšenou pozornost. Slavia nakonec v posledních fázích utkání přišla o slibný výsledek, když Kamil Vacek krásným pasem poslal míč vápna, kde si jej našel skvěle hlavičkující Tomáš Wágner a skóroval!
#
marion co vidíte? marion soustřeďte se! vydým škóóda,vydým či góla, či body, vydým vrba psát pozvánku. a velky kolo, kde psáno: spi sladce karliku...!!!
#
Boleslav v poslední době podává nestabilní výkony a příjde mi že se v druhé fázy sezóny spíše zatím herně hledá. Slávia na tom není o moc lépe, ale má v týmu dobře střílejícího Škodu a výhodu domácího prostředí. Pro oba týmy je to důležitý zápas a tudíž bych tipoval, že oba týmy skórují.
#
ten hrubeš je fakt tragéd...kdy naposled něco chytil? máme berkovce na lavičce a beránek to prostě nevidí
13.03.2015 21:48
#
Slavia má v bráně díru, která připravila tým o cca 15 bodů. Proč chytá absolutně nechápu.
junglist
13.03.2015 22:09
#
dneska nemoh akorát za ten poslední, v životě nechytil snad míč do čistejch, nevybíhá... no sem akorát nasranej, nemá to cenu se tady vztekat
13.03.2015 22:23
#
Je to perfektní gólman nádherně vyráží míče na hráče soupeře(viz. v Č.B.) a pak dobře pozičně stojí 1m před m. vápnem a zbytečně zaviní roh (následně gól)Teplice. Vypadá to že SLAVIA má za trenéra odborníka !
13.03.2015 22:25
#
Tak co má dělat když jednička je celou sezónu zraněná?
13.03.2015 22:30
#
Horší gólman ve Slavii není. Beránek je srab, mohl tam dát Rakovana. Nejhorší je, že Hrubeš může být dobrý brankář, ale je vidět, že jeho nedostatky nikdo neřeší.
13.03.2015 22:34
#
Rakovan je stejnej..
13.03.2015 22:37
#
Ve výchově a ovlivňování hráčů je nesmírně důležitá konkurence. Ta zvyšuje herní a kondiční úroveň. Rakovan by tolik gólů dneska nedostal!
13.03.2015 22:44
#
jenže to vypadá že s gólmany se moc nepracuje, a to v bráně tlačí bota dobrých pár sezon od odchodu Vaniaka..
13.03.2015 23:03
#
Nemám valné mínění o dobré trenérské práci u A týmu.
13.03.2015 22:40
#
To sice ano, ale kdyby to bránění nebylo tak vlažný tak 4góly nemuseli být
13.03.2015 23:00
#
Slavia má spoustu dobrých a nadějných hráčů. Proč hrají špatně. Proč se nezlepšují. Proč je tým nekompaktní a nesehraný. Proč se nezajišťují. Proč tito nadějní hráči nekombinují. Proč nedokáží udržet útočné pozice. Proč nevytváří tlak na soupeře. Proč pozdě přistupují k soupeři (špatně brání). Proč neobsazují hráče soupeře. kteří se nabízí na přihrávku. proč vůbec nezvládají hru na volného hráče????????????
13.03.2015 22:21
#
Berkovec už je zdravej??
13.03.2015 22:26
#
Nová taktika. Nechceš dostat gól. Nenech vystřelit soupeře. V případě díry ani nacentrovat.
#
A pak že je naše liga špatná Tehle zápas se musel určitě nezaujatýmu divákovi líbit Jediný co mě strašně mrzí je výsledek protože zatím hrajeme parádně a snad na to nedojedeme přijde mi že ten tým už našel svoji tvář
15.08. Program 7. kola české ligy
Program 7. kola české ligy:
Pátek 31. srpna:
18:30 Sparta - Dukla (ČT Sport),
Sobota 1. září:
15:00 Liberec - Ostrava (O2 TV Sport),
17:00 Zlín - Příbram, Mladá Boleslav - Teplice, Opava - Jablonec (vše O2 TV Fotbal),
19:00 Slavia - Plzeň (O2 TV Sport).
Neděle 2. září:
15:00 Karviná - Slovácko (O2 TV Fotbal),
18:00 Olomouc - Bohemians 1905 (O2 TV Sport). (ČTK)
14.08. Dreksu čeká několikatýdenní pauza
Fotbalisté Karviné se budou muset několik týdnů obejít bez zraněného stopera Pavla Dreksy. Osmadvacetiletý obránce se v Olomouci podrobil operaci achilovky a čeká ho rekonvalescence. Dreksa se zranil ve druhém ligovém kole v utkání na Slavii a s ohledem na vážnější povahu zranění se musel podrobit operačnímu zákroku. "Momentálně mám naordinovaný klidový režim. Pevně věřím a doufám, že do konce podzimní části se ještě objevím na trávníku," řekl Dreksa na klubovém webu. (ČTK)
14.08. Olomouc získala Chvátala ze Sparty
Sigma Olomouc získala novou posilu do obrany. Z pražské Sparty Sigma získala Juraje Chvátala. Slovenský fotbalista přišel na Letnou v roce 2015 ze Senice, výrazněji se ale neuplatnil. Hostoval nejdřív na Slovácku, posléze na Slovensku v Žilině. S Olomoucí podepíše čtyřletou smlouvu.
13.08. Kanga jako první nasbíral tři žluté
Sparťanský fotbalista Guelór Kanga je prvním disciplinárně ohroženým hráčem v nové sezoně první ligy. Ve 4. kole dostal na hřišti Teplic už třetí žlutou kartu v sezoně. Celkem rozhodčí ve 4. kole udělili 29 žlutých karet a počet napomenutí v sezoně narostl na 118. Počet červených karet se zvýšil na čtyři poté, co byl vyloučen plzeňský Jan Kopic po druhé žluté kartě. V příštím kole proto bude pauzírovat. (ČTK)
13.08. Česká liga - výsledek
Výsledek dnešní dohrávky české ligy: Bohemians 1905 - Ostrava 0:1 (87. O. Šašinka).
13.08. Slávisté odletěli bez zraněného Olayinky
Fotbalisté Slavie odcestovali k odvetě 3. předkola Ligy mistrů do Kyjeva bez Petera Olayinky. Nejdražší hráč v historii klubu se v pátečním ligovém utkání v Mladé Boleslavi zranil. Nejistý je start stopera Simona Deliho a záložníka Jana Sýkory, trenér Jindřich Trpišovský se nicméně naděje na jejich nasazení proti Dynamu nevzdává. (ČTK)
12.08. Šmejkal: Sparta vyhrála zaslouženě
Teplice nezvládly utkání se Spartou, která na severu Čech vyhrála poměrem 4:0. "Musím říct, že Sparta vyhrála zaslouženě. My jsme strašně špatně vstoupili do zápasu, ve druhé minutě jsme po hrubé chybě dostali gól, pak Sparta přidala další a dostala se na koně. My tahali za kratší konec a to soupeř jako Sparta umí potrestat. Nedokážu říct, jestli to byl nejhorší výkon pod mým vedením, protože čistě pocitově jsem z toho neměl špatný dojem, ale u prvních dvou gólů jsme udělali hrubé chyby. Problém je, že dostáváme hodně gólů a i jsem na to hráče upozorňoval. Dozadu nehrajeme dobře a víme, kde je chyba, ale omlouvám se, protože to nechci specifikovat," prohlásil po utkání trenér Daniel Šmejkal. (ČTK)
12.08. Česká liga - výsledky
Nedělní výsledky české ligy: Slovácko - Olomouc 3:1 (32. a 82. Hofmann, 73. Sadílek - 54. Houska), Teplice - Sparta 0:4 (2. a 17. Šural, 29. M. Frýdek, 39. Stanciu).
12.08. Chovali jsme se jako děti, řekl Jílek
Olomouc překvapivě prohrála na Slovácku, načež má po čtyřech kolech na svém kontě pouze tři body. "Ztratili jsme utkání, ve kterém jsme měli minimálně bodovat. Slovácko bylo však produktivní a zaslouženě vyhrálo. Měl jsem trochu strach o začátek utkání, nikoliv po stránce kondiční, ale herní, jak zvládneme po evropském poháru návrat do ligy. Začátek se nám ale povedl výborně a měli jsme tři vyložené šance. Potom se soupeř dostal do hry, byl lepší na míči. S druhou polovinou prvního poločasu jsem nespokojen, nechávali jsme soupeři hodně prostoru. Druhý poločas byl jednoznačně v naší režii, fatálně jsme ovšem selhali. Při Reichlově špatné rozehrávce, kdy dostal Jemelku pod tlak, jsme dostali laciný druhý gól. Přitom jsme v té chvíli měli soupeře pod tlakem. Slovácko využilo, co jsme mu nabídli. Změnili jsme způsob bránění standardních situací, kdy jsme přešli na zónovou obranu. Chovali jsme se jako děti. To jsme nezvládli, beru to na sebe," prohlásil po utkání kouč Václav Jílek. (ČTK)
11.08. FORTUNA:LIGA - výsledky
Výsledky dnešních zápasů české ligy: Příbram - Dukla 4:0 (53. Skácel, 55. Slepička, 78. Matoušek, 79. Fantiš), Opava - Liberec 1:1 (76. Kuzmanovič z penalty - 62. Potočný), Jablonec - Karviná 4:1 (28. Chramosta, 45. Doležal, 53. Masopust, 72. vlastní Janečka - 90. Budínský), Plzeň - Zlín 1:0 (77. Krmenčík).